Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Baharamu mám hotovú a idem pokračovať desivú a nakoniec záhradnú.Koleso mám rozbité,ale dá sa to aj bez bonusu.Len aby farma išla v pohode ako teraz.Rýchlikom gratulujem.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Sice deštivé, ale i tak hezké dopoledne vinšuju, tak už taky dopadalo ;) Docela mě mrzí, že dekorky nejsou ve dvojím provedení, zdají se být užitečnější na ploše, než ve stonku :p

    [​IMG]
    Rychlíkům gratulka, ostatním ať se daří vše rozsvítit ;)
     
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jj, ani je nemíním do stonku dávat, jen vyjímečně. Akce hezky odsejpá, jedna radost :music:

    edit: kaolín11 napsal(a): ... Jinak by mně teda zajímalo,co je zvláštního na obyčejné stáji pro Shirské koně?!?:cry:...

    Pro farmáře s nízkým LV např. vysoká protihodnota zvířat? (Ovšem asi vykoupená zakrmováním SK)

    edit 2: Pitrýsek47 , hráči s nízkým LV stáj žel nemohou koupit. Nicméně ani zakrmit normálním krmivem.

    Kaolín11, zkusím to schválně při OaD s kolonií, zdali to projde systémem :D Teda pokud mi systém povolí darovanou stáj umístit, a neplatilo by povolení jen pro koupi v akci. Nicméně, proč by si programátoři zbytečně ztěžovali práci? :D
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
  5. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Zdravím. Hlásím, že hlavní louka hotová, teď se přesouvám na ostrovy, padátek zatím 805, ale to do neděle napadá a nezapomenout vybírat hvězdičky (ráno při kávě, večer při mléku).
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj zde.
    Akci jsem začala až dnes. Včera jsem se dostala k PC pozdě a a bylo špatné načítání stránek. Nechala jsem to být a začala tedy až dnes.
    Začala jsem hřbitovem, (jak trefné = včera dušičky). Mám 1362 akční a padátek 687. Dlouhodobky se vyplatily.
    Ono to půjde.Rychlíkům gratuluji :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    radyn.m: Zdravím, to je pravda s koněm, ale kaolín myslel zřejmě něco jiného: Stáj se dá koupit za krejcary a hvězdičkové mince můžeš ušetřit na něco jiného.
    Pěstuji na hlavní, jde to dobře.
    Edit: Hmm, to máš pravdu s umístěním. Přemýšlím ve vyšším levelu ;).
    Závěsy na cukrový domek koupeny, pikolka taky.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    hmmm
    Nevím tedy,ale pokud hráč nemá dostatečný level,tak stejně stáj na plochu neumístí.ale možná se mýlím a došlo ke změně.o_O
     
  9. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ide vám to? mne len načítava kvetinka sa točíííííííííí :)
    ráno som začala už na ostrove
     
    babina51 a maribeja tohle ocenili.
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Mám hotovo.A víkend jen pro pěstování na děsivce a novinky na Baha. Krásnou sobotu a neděli.;););)
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Super akcička,díky za ní :inlove:M
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si dám na cintoríne jednu otočku a tam bude hotovo.Ešte ma čaká sadenie akciovky na hlavnej,ale to si už nechám na zajtra.V obchode som si zatiaľ zobral piccolku a závesy.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ještě pyro prášek na stonek [​IMG]
    Pěstuji to co zrovna potřebuji, proto předpokládám že hotovo bude zítra :music:
     
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Všechno potřebné kvítí dodáno, dekorky všechny doma, zbývá sesbírat posledních šest stovek padátek na stonek a konec. To v pohodě napadá z potuněné maliny. Na baha hodím v pohodě pobyšku (hořkých melounů mám dost), a na děsivce půjde jen to co je třeba do krmiv. Jen nezapomínat sbírat pravidelně mince :).Akce pěkná, pohodová :music:
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sice to trochu drhlo,buď se točila kytička nebo nešlo odejít z plochy, asi 3x to zamrzlo i s cedulí v cizím jazyce, přesto to šlapalo a vše je od rána hotovo,teď už jen nezapomenout sklízet mincexD
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky- začal jsem od háje, pokračuji přes ostrov a zítra dojdu na hlavní. Kolo mi potměšile strkalo tu oranž vrány ,tu oranž bobry a mezi tím krejcary apod. Tu nadílku jsem nevydržel, takže makám hezky postaru.;)
    Gratuluji všem, kdož už leží na gauči, nožky hore a věnují se jiné bohulibé činnosti:D
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak s Bubu-částí se chýlím ke konci. Právě budu sklízet první sklizeň na Baha. Farmu si nechávám naposledy.
    KŠ je na mé farmě jako obvykle škrt. No, co už... takže voda + hnůj
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Na rozšířené pódium to snad stačí? [​IMG]
    Včera byl čas pouze zasadit na hřbitově a hlavní fáze byla nechána s řádky až na dnešní odpoledne. A zatímco dorůstalo na hřbitově a na farmě, byl čas otestovat novou zeleninu na baha. Lablab už je přece jen už trošku ovadlý.S dvěma řádky, řemesly, SH a jen s bílou nevinností něco přes 1,5 hodiny. [​IMG]
    Že do odměn dali shirského koně mě taky překvapilo, něco co si můžeme koupit za krejcary. Tedy pokud máme alespoň level 112. A ten, aniž bych se chtěla dotknout hráčů co hrají krátce, si ani nepamatujeme. I když je v odměnách navíc oranžová, tak je jen jedna a možnost získat dalších mizivá.. Ale už zavedení těchto stájí dost pocuchalo s protihodnotou a než si toho všimli tak si pohrávali s myšlenkou, že zařadí oranžové paduánky na kolo.[​IMG] Screen od Danky. Pokud by na kole zůstaly a padaly ve stejné frekvenci jako jejich méně vyšlechtěné červené slepice, tak letošní topka by byla ještě v číslech, které si dokážeme představit.[​IMG] .
    A přece jen si na level 112 pamatuji, protože chybělo jen 8 do 120 a ještě jsem to stihla. Tato zábava pak byla za skoro neomezený počet zelených lístků z rama obchodu bez náhrady zrušena.xD
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Jak jsem dříve psala, začala jsem dnes. Hřbitov je hotový. Nyní jsem na ostrově, kde je rozpěstováno a dány pohopole. Ráno to udělám taky, nebudu mít přístup k PC. No a potom hlavní. Padátek mám 1 144ks.
    Mějte se ;)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pro radyn.m
    Tož asi tak:
    [​IMG]
    Podotýkám,že testovaná farma je v LV 75 !
    Předpokládám,že stáj je tam jenom pro napálení hráčů.Jinej důvod nevidím!:wuerg: Nebo mněl programátor slabší chvilku!:cry:
    Dodatek:
    Koupit stáj z akce samozřejmě jde,ale umístit na plochu už ne!!
     
    Naposledy upraveno: 3/11/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.