Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Pisálek fóra

    No, jak tak na to koukám, tak tomu vůbec nerozumím a nevím, jestli se mi do toho chce... Navíc se mi nelíbí stonky, které přidávají ke sklizni, nestíhám to sledovat a aktivovat :)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ChciFarmarit: Hra je hra ne? Do stonku se někdy trefíš, taky nesleduji co, jak, kdy, kde, jednou za čas to vyjde ;). Minihra je jednoduchá, klíčem odemkneš a cesta ti napoví kudy tudy do cíle.
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Samozřejmě akci zahájím, jako každou. Stonek sklízím vždy ráno a tím nasbírám hodně bodů. A jinak se s ním nezabývám. Nejsem rychlík, ale akce v pohodě většinou dodělám. Zahájím děsivkovým polem a pak už je to jedno, ale nejspíš budu pokračovat bahamkou. Jak už tu bylo napsáno. Všem přeji úspěšné dokončení.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu :) děkuji za výpočty :)
    Začnu na plantáži tam nepadají moc pajdátka a akční je na 6 hod, zítra mě čeká práce a vlastně celý víkend tak že dlouhodobkou budu pokračovat a na ostatních plochách snad napadá dostatek pyro prášku :)
    Všem přeju úspěšnou hru (a přečtěte si pořádně postup) haha :D :D
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    dobré dopoledne všem,četla jsem ,nenašla jsem...prosím cukrová chaloupka je k čemu,kde se dala získat,nikde sem nenašla xD,asi su slepá...jestli mám akci dělat či ne.díky za info
     
  6. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    pepino1972 cukrová chalúpka je dekorácia, ktorú získaš dnes po 14:00 - pozri oficiálne oznámenie
     
  7. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    jéé,já su xD roura....tam sem nečetla,takže samo že do akce půjdu,ale bez přípravy
     
  8. jaxja57

    jaxja57 Pisálek fóra

    ahoj, nevím jak ostatní, ale já se nemohu dostat do hry žádnou ze tří možných cest. Nikde se mi možnost nezobrazuje. Nikde žádná ikonka pro vstup do hry :-(, prosím poraďte mi někdo.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
    babina51, modro.ocko22 a dinoalesi tohle ocenili.
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Odemknutá semínka a semínka nikde. Jde o chybu u mne nebo u všech. Děkuji
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Semínka si musíš semlít ve mlejně!;)
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Omlouvám se za špatný dotaz, jako kdyby to bylo poprvé. Fajn hru. ;);););)
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jaxja57: Ale jsou tam a dokonce blikají a lákají: otevři mě. Vyber si plochu, použij klíč a umel akční.
    365 pyro prášku, zatím, něco ještě roste

    Edit: malanek70: Zdravím, to hraješ poprvé? Taková akce tady byla několikrát. Fakt mi tvoje výlevy nechyběly :p. Tak se blokni sám a bude líp.
    Bude tady veselo na Dušičky ;).
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    malanek70 kto ťa núti to hrať?

    prášok: 422
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jaxja57, zkus aktualizovat hru. Pokud jsi byl/a přihlášený/á před 14:00, musíš znovu načíst hru. Pak by se měla objevit v novinkách,na ploše i v liště.
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem začala 9 a kytka už roste. KŠ bylo fajn, dalo mi 100% na 24 hodin. Děkuji:p;)
     
  16. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Ahojte prosím kde najdem ten prvý kluč nejako mi to nezapaluje díky
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím - muchotrávka22 - přečti si příspěvek 32 od Pitrýsek47
    prášek 277
     
  18. FrantisekHrdina

    FrantisekHrdina Zelenáč fóra

    • Citace bez vlastního obsahu. Farmářka_X
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, klíč jsi dostala při přihlášení, vyber si plochu kde chceš pěstovat (jsou 3), otevři odpovídající stezku, umel, zasej.
    FrantisekHrdina: Chtěl jsi se nám něco sdělit nebo se zeptat?
     
  20. FrantisekHrdina

    FrantisekHrdina Zelenáč fóra

    klíč jsem dal na políčko č. 17 a lebková semínka nikde nevidím
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.