Starší stáje (17.3. - 20.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou z těchto stájí byste rádi viděli v odměnách v některé z budoucích akcí?

Anketa uzavřena 20/3/15.
  1. A: Losí ohrada

    42 hlasy(ů)
    4.8%
  2. B: Sobí ohrada

    425 hlasy(ů)
    48.9%
  3. C: Kotec pro sviště

    33 hlasy(ů)
    3.8%
  4. D: Soví klec

    23 hlasy(ů)
    2.6%
  5. E: Obydlí pro skunka

    30 hlasy(ů)
    3.4%
  6. F: Obydlí pro medvěda

    60 hlasy(ů)
    6.9%
  7. G: Doupě veverek

    69 hlasy(ů)
    7.9%
  8. H: Orlí hnízdo

    22 hlasy(ů)
    2.5%
  9. I: Motýlí dům

    68 hlasy(ů)
    7.8%
  10. J: Klokaní výběh

    98 hlasy(ů)
    11.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Hlasuji pro soby, ty nemám a to jsem v 91 lvl.
     
    zuzánek10 tohle ocenil(a).
  2. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Bylo by dobré kdyby RT pustila výměnnou akci dost hráčů by si stáje vyměnilo.
     
  3. janar53

    janar53 Rádoby autor

    já jsem nehlasovala,protože mám všeho dost,ale noví hráči jistě ne,tak tuto anketu nezatracuji,ale jinak souhlasím s pompo68
     
  4. SuperKitten

    SuperKitten Zelenáč fóra

    Staré dobré C++, které zmizely s nástupem oranžových upgradů - oslíci, krůty, včelky ap...
     
    zombik9 a silviec tohle ocenili.
  5. Baajula

    Baajula Pisálek fóra

    mám všechny i několikrát, ale medvědi se mi vyhýbají obloukem :-(
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Dala jsem klokany.Asi jich moc není.Jsou oškliví a tak nejspíš jezdili vláčkem.Když bylo OaD tak jsem jich dost poslala jako dárek.
    Nechala jsem si jen dva
     
  7. Alča0108

    Alča0108 Pisálek fóra

    dala jsem soby, protože mám jen jedny, ale moje dcery nemají žádné a koupit se tato stáj nedá a přitom sobi jsou potřeba do úkolu a dost velký počet
     
    erudy, Hajas a evainfo tohle ocenili.
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nic z toho nepotřebuji. Ale chápu, že nováčci nic moc nemají. A bez O/D jsou v pytli. Tak jim hlasování přenechám.
    Abudu se těšit, až vyřadí bobry xD
     
  9. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    nehlasovala jsem, protože všechny stáje mám i vícekrát, všichni co hrají déle určitě také, ale všichni začátečníci uvítají každou možnost z nabízených. Kdyby byla akce OD tak začínajícím hráčům můžeme přebytky stájí poslat a pak bych v odměnách raději viděla novější stáje, které chybí. Všem přeji prima hru
     
    ADELANDE, erudy a skalara.v tohle ocenili.
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No jelikož mám vše a v dostatečném počtu ;)tak mi to je vcelku jedno, ale asi nejméně je sobů takže "B" je moje volba:D
     
  11. taraba

    taraba Pisálek fóra

    Ke stájím: losí ohrada, sobí ohrada, motýlí dům, klokaní výběh jsou přibližně nejstarší zvířátka, ostatní jsou novější, to je pro informaci těch co tady píšou, že je možnost hlasování.

    Ke hlasování, opět demokratický výběr jen jedné varianty, tak aby se to hodilo majiteli hry, bude lepší tímto zcela "demokratickým" výběrem nevotravovat, zatěžuje to.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Taraba,

    když tě to otravuje, tak si těchto anket prostě nevšímej. Nikdo tě přece nenutí to číst a už vůbec ne hlasovat. Já zase docela chápu proč vícenásobné hlasování nejde. Ono totiž na fóru nelze omezit počet voleb a takto je hráč nucen vybrat to pro něj nejdůležitější a ne nacvakat všechny možnosti hlasování.
     
  13. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Já chci oranžové mývaly :cry:
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ahojky. Po dlouhém váhání jsem dal za "B", čili soba. Váhal jsem hlavně nad "A", losem. Nevím, jak to vidí ostatní, ale všech ostatních stájí mám hromadu a když je OAD, tyto dvě stáje jsou v dost velkém kurzu. A zároveň tím apeluji na RT o brzké zavedení OAD-podle mne dost farmářům tato akcička vyřeší nedostatek jejich potřebných stájí:)
     
    erudy a Hajas tohle ocenili.
  15. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dala jsem veverky, tam je výrobna, ale také bych byla pro větší pěstební, či chovatelskou plochu
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nevím, proč si myslím, že tohle hlasování je naprosto zbytečné. Jednak si RT udělá stejně co bude chtít a pak v měsíci jsou tak průměrně dvě akce. Hlasujeme o 10-ti chlívcích, když do každé akce dá odměnou vždycky jednu, koncem srpna má seznam prázdný. Otázkou je, jak se na takové odměny budou tvářit dlouhohrající hráči, kteří byli u zrodu tajemných stájí a mají je většinou všechni, dalším se plno stájí podařilo vyměnit v akci obchoduj a daruj, takže je mají též. Ale jsou určitě hráči, kteří tak dlouho nehrají, akci O+D třeba ještě ani nezažili a za tyto stáje budou vděční.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky ... no asi bych nakonec dala " klokaní výběh", ale ne ten co máme... jsou to nepovedené zrůdičky :wuerg: ... už se měnilo hodně zvířátek a tak sííím ... dejte nové klokánky ... určitě jsou stále potřeba :) ... ať se jich při krmení nemusím tak bát ...
     
    -Kuteno-, skalara.v a Simissek tohle ocenili.
  18. nolina22

    nolina22 Pisálek fóra

    Tiež hlasujem za variantu žiadne, ktorá mi v tom výbere chýba. Skôr by mal RT zaradiť častejšie akciu obchoduj a daruj, aby mali aj mladší hráči možnosť získať tie, čo už nie sú v ponuke. A okrem toho sa tým vyradené stajne stávajú trošku vzácnejšími a môžu konkurovať tým novším.
     
    ADELANDE tohle ocenil(a).
  19. erudy

    erudy Pisálek fóra

    Ahoj, mne chýba kolónka všetky dôvod? -
    1, mám kopec rozrobených úloh a nemám stajne ani jednu
    2, nováčikovia sú na tom ešte horšie

    Mám úlohy a nemám na splnenie ani jedinu stajnu. Minulí týžden som mal štastie, konečne mi padlo pole svätojanskych mušiek strom zlatolist mám 2 roky a pavučiu stajnu tiež ale pavuky chovať som nemohol toto poteší
     
  20. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    dala bych žádné, bohužel to tam není. spíš bych brala výrobně jako odměny
     
    ADELANDE tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.