ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tahle akce O&D se fakt vydařila,až na jednu vyjímku !!( --brody--)!! jsem poznala moc fajn hráče-lidičky,co se mnou směnili úžasný věcičky,co potěšily a komunikace s nimi vše jen znásobila.MocMocMoc Děkuju hráčům za nádherný výměny co potěšily a zahřály u
    Hlavně: Babu7770, michalka59, hansis, anickamalirka, máťochov, Dela76, Veron!ka, mortysa, johankai65, jitka76, Superkitten, Mahira72, honzi ,pokus07
    a spousta dalších...
     
    pajaable, michalka59 a marcelina0007 tohle ocenili.
  2. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Ahojte, ďakujem veľmi krásne všetkým za výmeny a krásne darčeky. :)
     
    michalka59 a pajaable tohle ocenili.
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojky,

    tiež by som sa chcela poďakovať všetkým s ktorými som menila za bezproblémové výmeny a za darčeky od skvelých farmárov a farmárierk. Nebudem vás menovať lebo vás bolo veľa a nerada by som na niekoho zabudla. Všetkým vám(vy viete ktorých sa to týka) zo srdca ďakujem. :inlove:
     
  4. surikata47

    surikata47 Pisálek fóra

    Ahojky, moc bych chtěla poděkovat mé mentorce Julinka11, která mi moc a moc pomohla ve hře.Po 40 lvl. jsem byla postavena na vlastní nožky, zatím ovšem jen zírám!!!o_O Dále velké díky všem, co mi poslali dárečky, všechny si nepamatuji,ale jsem moc ráda,že jsem v této hře poznala, že jsou mezi námi i dobří lidé, kteří se rozdělí a pomohou. Ještě se rozkoukávám, moc věcí se musím učit, hraji necelý měsíc, ale pokud bude někdo potřebovat pomoci a já budu vědět a mít, jsem tady v téhle super bandě! xD
     
    evainfo, Janké861 a pajaable tohle ocenili.
  5. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Chtěla bych moc moc poděkovat Richardovi alias Bagíra77 za nového a úžasného avatara s podpisem :D:inlove:.
    PS: Jo a také i za pomoc s uložením xD díky.
     
  6. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Ahoj,také chci poděkovat Richardovi za nový podpis a avatara.I za vysvětlení jak na uložení a všechny ty technické věci.Díky moc...:)
     
  7. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Moc děkuji Richardovi za avatara a podpis, šlo to s jeho pomocí jak po másle......jsi supertalent:):):):)
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Chtěla bych moc a moc poděkovat za krásný podpis a avatary, které pro mě udělal
    Bagíra77. Děkuji Richarde ! Nevím, jak ti jinak poděkovat. Díky, za to , cos pro mě udělal.
    Jsi úplně úžasný. Smekám před tebou. Klobouk dolů před takovým šikovníčkem ... obdivuji
    cit , romantiku a fantazii v každém z tvých obrázků. Něco tak nádherného jsem nečekala,
    že budu někdy mít. Nesmírně oceňuji i návod a pomoc s umístěním .Díky ! Eva

    [​IMG]
     
  9. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Chtěla bych ještě jednou moc moc poděkovat Lomničce a Babče59 za úspěšnou výměnu a nezištné darování v OaD, díky nim mám zaplněný rybářský řádeček :inlove: Moc moc děkuji
     
    Naposledy upraveno: 27/7/15
  10. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Našla som toto veľmi milé a pozitívne vlákienko a veru za ten mesiac a kúsok, čo farmárčim, mám už aj ja komu za čo ďakovať.

    Predovšetkým za nádherný podpis a avatara - komu inému než farmárovi Bagíra77. :inlove::inlove::inlove:


    Potom mojim susedom farmárom, že mi pomáhajú svojimi radami a ako dnes začala akcia OaD, tak aj za Vianoce uprostred leta. Koho sa to týka, ten vie ... (Katka, Evka, ...):inlove:

    Verím, že keď už bude zo mňa "veľká farmárka", tak budem môcť túto pomoc všetkého druhu aj vrátiť, či už ľuďom, čo mi teraz pomáhajú alebo novému farmárovi - začiatočníkovi, aby som tento "dlh" splatila. Zatiaľ som len v pozícii "príjemcu" - je to na jednej strane milé a radosť vedieť, že sú tu kamaráti a kamarátky, ale na strane druhej v pozícii "dávajúceho" by som sa zrejme cítila ešte lepšie, na to je však predo mnou ešte dlhá cesta.
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Vážení, nechcem sa poďakovať... Chcem vzdať úctu ľuďom, ako sú pajaable a astrid888. Sú to úžasné baby, ktoré radi pomôžu a nič za to nechcú. Prajem im, aby hlavne v reálnom živote stretávali ľudí, ktorí ich budú obdivovať a vážiť di ich tak ako ja.
     
  12. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Chci takto veřejně poděkovat skromné a nezištné farmářce p-eetra. Díky ní mám Rybářskou zábavu, za kterou chtěla jen nějaký stromek, třeba i jabloň. A pokud potřebuji nějaké chlívky nebo stromky, prý mi je pošle. Nechtěla jsem její dobrotu zneužít, tak nějaké výměny vzájemně proběhly a i tu jabloň jsem jí poslala (v provedení XXL). P-eetro, ještě jednou děkuji - hlavně za lidský přístup. Květa
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  13. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Děkuji mnohokrát Dagmar7 za dárek ze kterého mám ooooobrovskou radost, ani nevíš jakou. Ještě jednou díky
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Co na to říct? Krom poskakujícího skoro 3leťáčka na klíně mám pusu do kořán ;)

    Moc děkuju jak své super-sousedce silviec za ty Ptakopysky,
    tak i za růžovou radost od SelkaJarus70.
    Děvčata díky moc!

    EDIT:
    A tímto ke včerejšímu poděkování přidávám dnešní jak
    arnoblani za pohodovou výměnu dekorací,
    tak Erča101 za opáčko z francouzštiny :p

    EDIT2:
    No, a závěr dnešního O+D patří vítězům! xD
    Velice děkuji farmářkám skalara.v a tydýtková.
    To byl závěrečný fičák ;)

    A opravdu všem výše uvedeným děkuju moc za poctivost!
    Spojení mezi různými trhy zafungovalo perfektně :)
     
    Naposledy upraveno: 29/7/15
  15. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Dokud jsem toho plná tak musím VÁM všem milý farmáři poděkovat za dárky a výměny...bylo to super mám hroznou radost že jsem s Váma měnila a získala co mi scházelo a co jsem si přála
    na poslední chvíli se mi podařilo získat horkovzdušný balon2010 [​IMG] už lítá po farmičce strašně moc jsem ho potřebovala páč tomu balonu z MS 2011 bylo samotnému smutno - mám doplněný stonek chyběla mi z rybářské akce jedna dekorka, na farmičku i Baha jsem získala spoustu věciček co jsem neměla a ted máááám
    mé poděkování patří hráčům michnaj, Vero.nika82, ...Nepo...,Rampepurda, zemanka01, 77medu, radkaklimova, zvizastko, lisar74
     
    Naposledy upraveno: 29/7/15
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké odpoledne. Chci poděkovat za pomoc při shánění dekorky pro jednoho farmáře. Pomohl
    farmář QuentinzMontargis , dekorku Rybářská zábava mi poslal a nic za to nechtěl. Dekorka
    nakonec skončila u jiného potřebného farmáře, ale to nevadí. Oceňuji a moc si vážím pomoci ze
    strany hráče QuentinzMontargis a moc a moc děkuji. :inlove:
    Také drahému Jonsdorfovi děkuji za dárečky . :inlove:

    [​IMG]

    Jste všichni moc fajn . Díky. Eva
     
    Jonsdorf, fujtajblinka a evainfo tohle ocenili.
  17. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Z malej začínajúcej farmárky som sa vďaka mojim milým susedom a priateľom pomocou ich nezištných darčekov posunula výrazne dopredu, vyššie, ďalej ... je jedno, ako sa to nazve. Jedno však nie je - že som spoznala veľmi milých ľudí :) a cítim sa tu medzi

    farmármi úžasne príjemne.

    Aj ja sa budem snažiť byť dobrou susedkou a ak sa niekedy niečo ku mne zatúla a druhého to poteší, veru nebudem žgrlošiť, aj keď káčer Držgroš je môj obľúbenec :p.

    Takže, milé farmárky Shanigan, Evoku, vilm4, mamaMarta a farmár Ryblabla, ste skvelí a ja vám všetkým moc a moc za darčeky ďakujem :inlove:.
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak zase OD za námi ,je mi líto měla jsem na to méně času, ale snad příště. Chtěla bych ze srdce poděkovat mým sousedkám za dárky a velikou snahu mi pomoci něco sehnat. Takže tím to moc a moc děkuji Mahira72, michnaj a anvan, která mi udělala velikánskou radost. Samozřejmě dík patří i všem ostatní farmářům a farmářkám. Všem moc děkuji
     
  19. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ja sa chcem poďakovať hračke StotmShogunCz. Dohadovali sme sa na výmene, lenže požadovanú vec som nemala. Nakoniec som dekorku dostala darom. Veľmi krásne ďakujem.
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra