ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji mnohokrát Peťovi121212 za kudlanku, když já lempl jsem si ji nevysoutěžila... A netopýří sousedce Gordonce za obrněnou rybišku. Jste superkamarádi :inlove:
     
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak i já se připojuji s poděkováním EVOKU57,za Továrna na gel na vlasy.
    Doufám,že ti to budu moci někdy oplatit :).
     
    astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Abych nezůstal pozadu (jako při akcích) ;) taky děkuji a to moc a moc berušce (berka Kolch.) za gel na chloupky, dokonce neváhala a z dávné diskuze vyčetla, že jsem na něj nedosáhl, díky, ale je vás tady víc farmářek i farmářů ochotných udělat radost i bez požádání. Díky vám, za sebe i za jiné.
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Červenám se víc, jak moje krovky ,za slůvka poděkování ;) a chci poděkovat nejen zlatýmu hafánkovi,ale všem báječným lidičkám zde na foru ,že existují,jsou takoví jací jsou :)
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak tato darovací akce byla výjimečná v tom, že jsem dostal opravdu spoustu krásných a hlavně potřebných dárků.

    evoku57 ještě teď si myslím, že se mi to zdálo. Nezdálo. Děkuji moc.

    astrid to je můj farmářský anděl. Děkuji mockrát.


    Určitě máte kolem sebe také spoustu hodných lidiček. Je to asi to nej co můžete mít.

    Děkuji


    Hezkou hru ...
     
  6. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    byla akce obchoduj a daruj děkují moc při akci farmářům za dárky který mi poslaly :) jako vždy a přejí taky pěkný farmaření
     
    danielka0000 a astrid888 tohle ocenili.
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Keby nebolo mojich milých susedov a priateľov Gordonky a migoska, tak si ani nevšimnem, že bola OD.
    Opäť vám drahí priatelia ďakujem za príval vzácnych darov a to VY ste tí anjeli, ktorí mi pomáhajú dobehnúť zameškané dva roky farmárskych prázdnin. Takže 1000 x velikánske ĎAKUJEM ♥
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No Astrid, co si budeme namlouvat , jsi kouzelnice a přítelkyně, :inlove: a jaké andělské křídla? .... přece máš problém i s obyčejnou čepičkou , no začnu uvažovat nad vylepšením i letových blán;)
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  9. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    nevím jestli toto můžu napsat do toho vlákna mám farmářku sterou si posilám dárky i při akci obchoduj a daruj sme ne jenom na farmě ale i přítelkyně dnes sem dostala od ní balíček marmelády vynikající chtěla bych jí poděkovat taky na farmě je to evaasta moc jí děkují
     
  10. ja-pumu

    ja-pumu Rádoby autor

    Chcel by som sa podakovat neznámemu človeku ktorý zmazal moje podakovanie Pajdovi nech boli jeho dovody aké kolvek patrý mu moje velké dakujem....
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Děkuji astridce-kouzelnici za to,jak přivedla můj podpis k dokonalosti a eleganci.Chovám k její práci velký obdiv a respekt.
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Obrovitánské díky za pomoc s blokací fóra
    Díky sopti
    :inlove::inlove::inlove:
     
  13. majky2761986

    majky2761986 Zelenáč fóra

    ďakujem hráčovi za kešu oriešok
     
    MatysekKamilek a pezt tohle ocenili.
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Musím poděkovat všem hráčům co mě při OaD pomohli s rostlinami na děsivku ;) nebudu jmenovat páč bych na někoho zapomněl, ale oni budu vědět o koho jde, moooc všem děkuji za tak velkou pomoc i když jsem měl jako vždy i ohlasy nepěkných zpráv -.-
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já moc děkuji hraběnce z Matlafousova, že na mne myslela ještě z minula, díky jí mi funguje jeden čutálistický řádek, který jsem nedotáhla do finiše. A děkuji return za Rolinii XXL, doteď jsem netušila, že mi ve sbírce schází, zeptala jsem se a teď ji mám :inlove:
     
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Já chci poděkovat všem dobrým a šlechetným hráčům. Nebudu je jmenovat, nechci na někoho zapomenout. Jsou to dobré duše, kteří dávají novinky (stromy, stáje) zadarmo, bez nároku na honorář. Na rozdíl od nenasytů typu jednoho JC za půl Emeriky....Kéž by tu bylo takových víc.
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tiež chcem poďakovať úžasným spoluhráčom, menovite Gordonke, Migoskovi, Alexandrekerulovej, Matlafouske a vavovi za parádne darčeky, ďakujem krásne :inlove:
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Já velice moc děkuji hráčum--GordonSargent,,-migos-,,výpliv,,duna.duna za velice dobrá rady abych došel až do konce a susedum aj nesusedum, těm velký dík co mě posílali padátka aby udělal akci, nevěřil jsem že to vubec udělám ale zatnul jsem zuby a šel po hlavě do toho, děkuji děkuji všem a snad jsem na někoho nezapomněl, estli ju tak klidně mě vynadejte ale mám velkou radost že jsem to dokázal ;) všem se velice ještě jednou moooooooc děkuji :);)
     
  19. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    Děkuju týmu strašně moc za dárek v hal.kalendáři je to bomba doupě ďábelského psa a dokonce červené.Je to paráda můžu pěstovat na něco jiného :)))
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, asi su otravný stím děkováním ale musím mě to nedá, velice děkuji hráči tenista99 za velkou pomoc při akci Módní přehlídka děkuji ;)