ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Děkuji mnohokrát Peťovi121212 za kudlanku, když já lempl jsem si ji nevysoutěžila... A netopýří sousedce Gordonce za obrněnou rybišku. Jste superkamarádi :inlove:
   
 2. danielka0000

  danielka0000 Osvícený autor

  Tak i já se připojuji s poděkováním EVOKU57,za Továrna na gel na vlasy.
  Doufám,že ti to budu moci někdy oplatit :).
   
  astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
 3. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Abych nezůstal pozadu (jako při akcích) ;) taky děkuji a to moc a moc berušce (berka Kolch.) za gel na chloupky, dokonce neváhala a z dávné diskuze vyčetla, že jsem na něj nedosáhl, díky, ale je vás tady víc farmářek i farmářů ochotných udělat radost i bez požádání. Díky vám, za sebe i za jiné.
   
 4. berkaKolchoznice

  berkaKolchoznice Vévoda fóra

  Červenám se víc, jak moje krovky ,za slůvka poděkování ;) a chci poděkovat nejen zlatýmu hafánkovi,ale všem báječným lidičkám zde na foru ,že existují,jsou takoví jací jsou :)
   
 5. -migos-

  -migos- Baron fóra

  Zdravím, tak tato darovací akce byla výjimečná v tom, že jsem dostal opravdu spoustu krásných a hlavně potřebných dárků.

  evoku57 ještě teď si myslím, že se mi to zdálo. Nezdálo. Děkuji moc.

  astrid to je můj farmářský anděl. Děkuji mockrát.


  Určitě máte kolem sebe také spoustu hodných lidiček. Je to asi to nej co můžete mít.

  Děkuji


  Hezkou hru ...
   
 6. gorilka0081941

  gorilka0081941 Perspektivní autor

  byla akce obchoduj a daruj děkují moc při akci farmářům za dárky který mi poslaly :) jako vždy a přejí taky pěkný farmaření
   
  danielka0000 a astrid888 tohle ocenili.
 7. astrid888

  astrid888 Polobůh fóra

  Pekný večer všetkým.
  Keby nebolo mojich milých susedov a priateľov Gordonky a migoska, tak si ani nevšimnem, že bola OD.
  Opäť vám drahí priatelia ďakujem za príval vzácnych darov a to VY ste tí anjeli, ktorí mi pomáhajú dobehnúť zameškané dva roky farmárskych prázdnin. Takže 1000 x velikánske ĎAKUJEM ♥
   
 8. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  No Astrid, co si budeme namlouvat , jsi kouzelnice a přítelkyně, :inlove: a jaké andělské křídla? .... přece máš problém i s obyčejnou čepičkou , no začnu uvažovat nad vylepšením i letových blán;)
   
  Naposledy upraveno: 24/6/20
 9. gorilka0081941

  gorilka0081941 Perspektivní autor

  nevím jestli toto můžu napsat do toho vlákna mám farmářku sterou si posilám dárky i při akci obchoduj a daruj sme ne jenom na farmě ale i přítelkyně dnes sem dostala od ní balíček marmelády vynikající chtěla bych jí poděkovat taky na farmě je to evaasta moc jí děkují
   
 10. ja-pumu

  ja-pumu Rádoby autor

  Chcel by som sa podakovat neznámemu človeku ktorý zmazal moje podakovanie Pajdovi nech boli jeho dovody aké kolvek patrý mu moje velké dakujem....
   
 11. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Děkuji astridce-kouzelnici za to,jak přivedla můj podpis k dokonalosti a eleganci.Chovám k její práci velký obdiv a respekt.
   
 12. anickamalirka

  anickamalirka Hvězda fóra

  Obrovitánské díky za pomoc s blokací fóra
  Díky sopti
  :inlove::inlove::inlove:
   
 13. majky2761986

  majky2761986 Zelenáč fóra

  ďakujem hráčovi za kešu oriešok
   
  MatysekKamilek a pezt tohle ocenili.
 14. smoulinek123

  smoulinek123 Vévoda fóra

  Musím poděkovat všem hráčům co mě při OaD pomohli s rostlinami na děsivku ;) nebudu jmenovat páč bych na někoho zapomněl, ale oni budu vědět o koho jde, moooc všem děkuji za tak velkou pomoc i když jsem měl jako vždy i ohlasy nepěkných zpráv -.-
   
 15. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já moc děkuji hraběnce z Matlafousova, že na mne myslela ještě z minula, díky jí mi funguje jeden čutálistický řádek, který jsem nedotáhla do finiše. A děkuji return za Rolinii XXL, doteď jsem netušila, že mi ve sbírce schází, zeptala jsem se a teď ji mám :inlove:
   
 16. jarda.drak6

  jarda.drak6 Mistr fóra

  Já chci poděkovat všem dobrým a šlechetným hráčům. Nebudu je jmenovat, nechci na někoho zapomenout. Jsou to dobré duše, kteří dávají novinky (stromy, stáje) zadarmo, bez nároku na honorář. Na rozdíl od nenasytů typu jednoho JC za půl Emeriky....Kéž by tu bylo takových víc.
   
 17. astrid888

  astrid888 Polobůh fóra

  Tiež chcem poďakovať úžasným spoluhráčom, menovite Gordonke, Migoskovi, Alexandrekerulovej, Matlafouske a vavovi za parádne darčeky, ďakujem krásne :inlove:
   
  GordonSargent tohle ocenil(a).
 18. smoulinek123

  smoulinek123 Vévoda fóra

  Já velice moc děkuji hráčum--GordonSargent,,-migos-,,výpliv,,duna.duna za velice dobrá rady abych došel až do konce a susedum aj nesusedum, těm velký dík co mě posílali padátka aby udělal akci, nevěřil jsem že to vubec udělám ale zatnul jsem zuby a šel po hlavě do toho, děkuji děkuji všem a snad jsem na někoho nezapomněl, estli ju tak klidně mě vynadejte ale mám velkou radost že jsem to dokázal ;) všem se velice ještě jednou moooooooc děkuji :);)
   
 19. smolar1

  smolar1 Pisálek fóra

  Děkuju týmu strašně moc za dárek v hal.kalendáři je to bomba doupě ďábelského psa a dokonce červené.Je to paráda můžu pěstovat na něco jiného :)))
   
 20. smoulinek123

  smoulinek123 Vévoda fóra

  Zdravím, asi su otravný stím děkováním ale musím mě to nedá, velice děkuji hráči tenista99 za velkou pomoc při akci Módní přehlídka děkuji ;)