ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, vždyt´ sama víš ke komu mám vzhlížet , ale abych náhodou nezapomněla , tak pro jistotu posíláš Idoly ? xD
    Astridka, nemáš za co a 13 je hezčí číslo... ;)
     
    -migos-, astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, po jakom si to kto vezme, krásavec, či idol?;):D poslala som krásavca8)

    akých 13?
     
    -migos-, astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, 13 krásných kluků má teď Astrid ve výcviku, sama jsi říkala, že optimální je mít mezi 10 až 15 kusy. Tak jsem ji 3 kousky na průměr dorovnala ;)

    Ty jsi poslala krasavici a mě přišel idol.... ? Jako v Pelíšcích o_O
     
    Naposledy upraveno: 15/5/20
    astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zatim jeste nevim, jestli chci dotycnym dekovat nebo si jdu na ne postezovat... tak to asi vezmu poporade:
    Me obrovske diky patri:
    - nejuzasnejsi a nejstatecnejsi prazske dame, kterou znam: -pechfoglove-
    - tiche, nenapadne a presto vycnivajici z davu: danielce0000
    - .Vecernici., u ktere doted nevim, jak to dela, ale dokaze vzdy v tichosti, sama skoro nepovsimnuta rozdavat radost na vsechny strany
    - dame s velikym srdcem, kterou jsem mela cest poznat osobne: evoku57
    - uprimne a mile alexandrekerulove00, ktera pres vsechna sva trapeni dokaze kolem sebe sirit zvlastni pocit klidu a tepla
    a nadherne blaznive
    ezzre, se kterou se chte nechte proste musite usmivat minimalne na polovinu sveta
    DEKUJI :inlove:

    Tak a ted vam teda reknu, ze jestli tohle je blazniva hra, tak jeji hraci jsou nekolikanasobne blaznivejsi: bud vam delaji radost zcela nezistne a to v mnostvi vetsim nez malem (coz uz zacina byt skoro trestne) nebo neco sami shaneji a kdyz jim chcete udelat radost a poslete jim co nemaji, tak se opet dockate zpatky darku v mnozstvi vetsim, nez malem. Z toho neni cesty ven!
    8);):inlove:
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, no vidíš, jeden by neveril, že Astrid nemá kluky, za toľké obrázky by sa zdalo, že ťa s nejakým nokym vyženie, a ja blbá..:inlove:;);)



    edit

    idem si objednať čapicu:D;)
     
    -migos-, GordonSargent a astrid888 tohle ocenili.
  6. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Ahoj, já nemohu prostě jinak, ale musím zdejší skvělé hráčské komunitě poděkovat. Dneska jsem si při akci obchodování a darování řekla o oranžový kurník a přišla mi taková záplava dárku, že jsem na chvíli ztratila řeč. S takovou velkorysostí jsem se ještě v žádné jiné hře nesetkala. Moje skvělá maminka, které táhne na osmdesát, tuhle hru miluje, pomohla jí přežít i těžké časy koronakarantény. Tak jsem si před pár dny řekla, co na té hře je a začala ji hrát. Teď to vím, jsou to ti lidé, co ji hrají.
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Opäť obrovské ďakujem Gordonke aj Danke za ďalších citrónových fešákov ♥
    Danuška, ono je to tak, že sa ma skoro vždy priatelia, susedia, či hráči, ktorým som vytvorila podpis pýtajú, čo by mi urobilo radosť, čo mi na farme chýba, ale Gordonček mi nedá šancu po niečom túžiť, ona plní moje priania ešte skôr, ako sa dozviem o nejakej zaujímavej dekorácii, chlieviku, či strome. Ona je proste perfektná a ja som veľmi rada, že ju vďaka Tebe Dani poznám :inlove:.

    Matlafouska, veľmi pekne napísané, rovnako obdivujem a mám veľmi rada Tebou spomínané dámy, týmto ich všetky zdravím ;):inlove:

    EDIT: Taktiež ďakujem môjmu veľmi šikovnému susedovi Migoskovi za vzácne dekorky ako sú Škrečkolapka a Nemŕtve poklady :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 15/5/20
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, čepice, ale no tak .. co třeba vánoční podpis a pozadí, není ta bílá málo bílá? nemohla by být třeba sněhově bílá? nebo lehce zrcadlová? kde by se mohl odrážet Tvůj skok xD

    edit: Astrid jak se zdá tak teď se rozpoutala bitva mezi Tvými sousedy....migošku, ruce pryč od mlýna ... a tak pěkně to jako vždy začalo poděkováním.:oops:
     
    Naposledy upraveno: 15/5/20
    astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji "vzducholodi" za to, že je a že jsem tentokrát v ní v klidu a pohodě našel či rozumně vyměnil všechno
    co jsem potřeboval.
    :D
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Chtěl bych moc poděkovat farmářce .Večernice. za růžové kukačky - jsi moc hodná,děkuji moc ♥♥♥
     
    astrid888, kiki2305 a .Večernice. tohle ocenili.
  11. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    poděkovaní jako vždy děkují jak RT obchoduj a daruj který proběhlo a farmářům kteří mi darovaly mě krasný dárky ;)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid, a co třeba nálepku? Tímto děkuji přátelům a sousedům, že ji nezištně poskytli;):inlove:
     
    astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    [​IMG]
     
  14. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    ze srdce děkují farmářce evaasta a olina59 za krásné dárky při akci O A Daruj přejí jim hodně štěstí jak životě tak na farmě jsou to mojí nejmilejší farmáři děkují
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    chtěla bych poděkovat mojí sousedce Gordonce za výrobny na gel na vlasy...
    zřejmě mě musela zahlédnout, jak mi větřík a kroupy , trakaře, pomalu déšť a sníh smáčí vlasy :D a bez gelu!, bez gelu nemůžu existovat :)))

    Díky, bohužel jsem neměla štěstí v expresu ;)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jo, ale trvalo to z Tebe vůbec vydolovat co by se ti mohlo šiknout, a pak taková prkotina ;)
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    :) njn :) celá já... ale můžeš to zkusit znakovkou :D tu docela už ovládám, tedy měla bych, když jsem předevčírem složila zkoušky :D
     
  18. onicem

    onicem Pisálek fóra

    Musím zde také přispět. Chtěla bych upřímně a obrovsky poděkovat Dagmar7, sona1234 a babča59 za nezištné poslání úžasných dárečků. Takovou radost jsem neměla ani jako děcko o Vánocích.
    Holky, jste báječné, skvělé, úžasné a já opravdu moc DĚKUJI.
    Tímto chci také poděkovat VŠEM, kteří posílají dárky cizím lidem. Tohle v normálním životě už skoro neuvidíte. JSTE SKVĚLÍ!!!
    Díky vám je tahle hra neobyčejná! :inlove:
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Velké díky za nálož dárků hráčce Evoku57.
     
    astrid888 a evoku57 tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 I ja se pripojim s diky za strojni dilnu.... uz sedi s ostatnimi na cestnem miste ;):inlove:

    [​IMG]
     
    astrid888 a evoku57 tohle ocenili.