ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji mému bývalému kuřátku ze Školy farmářů, které se později stalo mou sousedkou
    za to, že umí dělat zázraky a rozdávat radost téměř na počkání.
    Pokud sem přijde a toto si přečte, určitě se pozná.
    :):inlove:
     
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Chci poděkovat "mituli" za stromečky,které mi darovala.Jsi moc hodná.:inlove:
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji spoluhráčům za férové výměny (někteří si to nepřečtou, jsou zahraniční :)), milé a šikovné sousedce GordonSargent za neskutečnou dárkovou smršť (našla jsem to teď) a mým přítelkyním mituli a Ľubici za krásné dárky.

    EDIT: a aniccemalirce, Pavlínce, děkuju za vrácení kaktusových svící, doufám, že stihla úkol splnit a nevracela jen proto, že nechtěla mít do nového roku dluh ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/12/19
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moja milá Y_n_Onuška, nie Ty máš ďakovať mne! Ja sa hlboko skláňam pred Tebou a Tvojim velikánskym srdcom. Od Teba priletí darček, nie jeden, ktorý je vzácny a ťažko zohnateľný. A Ty nič... Nepovieš svoje prianie, jednoducho - daruješ. Takých ako Ty je málo. Byť s Tebou Priateľka ( skutočne s veľkým P) je nie len šťastie, ale aj radosť a popri tom ťažkosť. Je ťažké sa Ti zavďačiť. Si jednoducho vzácna osoba!
    Nepoznáme sa v reálnom živote, ale myslím, že aj v tom virtuálnom si pre mňa jednoducho (teraz by som mohla napísať - HVIEZDA), ale nie, napíšem, že si úžasne dobrá priateľka, úžasne dobrý človek a je pre mňa cťou, že sme sa aspoň takto spoznali.
    S láskou
    Ľubica
     
  5. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    LubicaKrakova moc krásně napsané :)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    LubicaKrakova, přelož to do češtiny a já to jenom podepíšu. :)

    ¨
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Za vstricnost, pomocnou ruku, ochotu a nezistnost hluboce smekam pred hracem mija.kecka (on vi, za co)! Jsi trida! :inlove:
    Diky se tentokrat prilis neda vyjadrit slovy, ale i tak DEKUJU! Budu se revanzovat, jak jen budu moct!
     
  8. ViktorOstravaD

    ViktorOstravaD Zelenáč fóra

    *** odstraněna citace příspěvku s poptávkami

    Moc prozatím DĚKUJI hráčům:

    -Jelínci
    -nahur42
    -riska 71

    a to za zaslání velkého množství požadovaných stájí.

    A protože nevím,kde jinde to napsat, napíší to zde...

    Z celého srdce děkuji hráčce Y_n_O, která mi od samého začátku pomáhá, radí, trpělivě odpovídá na mé dotazy, se spoustou věci mi velice pomohla! Vážím si takové pomoci, pro začátečníky je to ve hře velká podpora:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/20
  9. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Poděkování vývojářům a moderátorům Farmeramy za úžasné dárky k výročí. Jen mě mrzí, že nemáme možnost dostat, nebo koupit také FLORENOVNÍK. O floreny nám nejde, jen o strom, je úžasný. Jinak jen tak dál, hra je moc chytlavá, pěkná až závislá :). Děkujeme
     
  10. ViktorOstravaD

    ViktorOstravaD Zelenáč fóra

    • Nepoužívej při psaní Caps Lock, na fóru se psaní velkým písmem považuje za křik. Děkuji Skali
    *** odtraněna citace příspěvku s požadavky na výměnu z vlákna Zasílání a výměna dárků - sem to nepatří. Skali

    Už dík prvnímu příspěvku,který jsem mazal a tento je obnovený a aktualizovaný... KAŽDOPÁDNĚ DÍKY ZA DNEŠNÍ DEN A OBROVSKOU POMOC PŘI POSLÁNÍ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ DÁRKŮ A TO TĚMTO HRÁČŮM:

    Jelínci
    nahur42
    riska 71
    nanyblacks
    Lubica Krakova

    A obrovské díky patří hráči,který je se mnou od samého začátku. Pomáhá mi a radí mi kdykoliv potřebuji. Vážím si tvého času a tvé pomoci. Díky moc za všechno :)
    Nevím kde jinde to napsat,tak píšu zde.
    Y_n_O

    Snad to napíši dobře,ale rád bych za včerejší dárky a darování velkého množství věcí poděkoval těmto hráčům.
    Jelínci
    nahur42
    riska 71
    nanyblacks
    Lubica Krakova
    dannger11

    Za malé,ale přesto cenné dárky děkuj těmto hráčům.

    masinaka
    Teckosa

    Za pomoc od samého začátku, za trpělivost, za cenné rady, za ochotu poradit, za dárky i za vše ostatní děkuji hráči, který mě podporuje od samého začátku:

    Y_n_O.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/20
    astrid888 a masinaka tohle ocenili.
  11. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Děkuji pěkně za tu smršť bonusových kódů a dárků k narozeninám farmeramy. Moc potěšily :inlove:
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  12. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) chtěla bych moc poděkovat sousedovi BOHEMKA za dárečky,udělal mi velkou radostxD a michalka59 mi poslala kapradíčkoxDdíky moc
     
    astrid888 a michalka59 tohle ocenili.
  13. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Moc děkuju hráčům nahur42, wocicko, Janiine, Kecynaa, polacka, .Večernice., .SilverAngel., -migos-, damate, skalara.v, .dasinka., emkopa, akyraa, michalka59, Terkasp89 a matlafous123 a svým sousedům cukrová, lukasv55, paja961, YettaCZ, tejkof, hroudov, berumra, hroudov, pedikura1, jarda.drak6, EDITA59 a mydlo1977, kteří mi během OaD akcí posílají dárky :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 22/3/20
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  14. vavovi

    vavovi Stará škola

    moc bych chtěla poděkovat "neznámému" farmáři ;) za pomoc při získávání, pro mě nesehnatelných věciček na farmu - on už bude vědět;)
     
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Mé poděkování patří astrid888 za vytvoření podpisu,obětovala svůj čas,i když ho nyní nemá příliš nazbyt. Díííky!
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No a já poděkuji modíkům za skvěle zpracované technické FAQ, dnes jsem provedla vše dle návodu a (bylo mi to k ničemu, bo chyba byla v internetu a tu jsem ovlivnit nemohla - síla signálu).... nicméně návod skvělý a dle něj to bylo nakonec jednoduché.
     
  17. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Ahoj,možná to sem nepatří,ale chci poděkovat týmu farmeramy za dárek ke dni matek
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chtěla bych poděkovat prdelce a ještě matys kamilkové za lísky největší, díky, díky moc ;)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ďakujem farmárom Gordonke, Migošovi, Večernici za agamy, ale, čo ma nepoteší, že za to nič nechcete, tak aspoň nech ste na verejnosti;). Ďakujem:inlove:.
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tiež chcem aj verejne poďakovať mojej drahej susedke Gordonke, za všetky tie prekvapenia, ktoré mi pri každej OD pristanú na farme.
    Gordonček, ďakujem za tú záplavu vzácnych škrečkolapiek, JC a tiež za kvetinové melódie... vďaka Tebe sa mi darí o čosi rýchlejšie postupovať v leveloch. Si poklad :inlove: