ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Chtěla bych tímto poděkovat všem bojovníkům za spravedlnost ohledně Valentýnského řádku.
    Nebýt jejich "řevu", tak RT by se na nás vykákli :)
    Díky :)
     
  3. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásný den a chtěla bych moc poděkovat modíkům a dalším kolegům, kteří se usilovně prali za kompenzaci Valentýnského řádku.
    Jsem spokojená, vždy je lepší něco než nic.
    Děkuji.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    chtěla bych se připojit s velkým poděkováním za krásný podpis, který mi vytvořil " Bagíra77 " moc děkuji :inlove:
     
  5. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    losiksobik,Witchy.D strašně moc děkuji za dárek. Je to úžasné když se po tak dlouhé době od akce TOP 1000 někdo ozve a pošle odměnu. Ještě jednou děkuji za dárek
     
  6. karkulka007

    karkulka007 Rádoby autor

    tatkanas, HankyFarma, Kristie, Witchy.D, *Lady*1, Monicka79, Monča***, Landreth, ikinalux, -Spoony-, JZD_Sestajovice moc děkuji za dárky na ochranu farmy před zlým vlkem a doplnění stromečků. Konečně bude radost plnit. Děkuji

    P.S.: Thank you very much _sunshine_70 from Germany
     
    Naposledy upraveno: 30/4/15
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Moc děkuji všem, se kterými jsem měnila, za férové obchody. Činčilka12, JanaŽ, cudla, Lucka 123, formicka, xxsoptikxx, rrenda, Rechtarka, Jahodova, M.DRAHOKAM, .pavlik002, PavlínkaDv, jceselsky49, vlcicemajka, pusinka2011. Potom navíc Allarisse za můj první vyměněný růžový chlívek. A ještě trošku víc děkuji Julince 11 za dáreček jen tak ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/4/15
  8. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Chci strašně moc poděkovat za dárečky co jsem dostala
    Mahira72 sousedko moc děkuji za kozí stromek
    anvan taky moc děkuji za kozí stromek
    Witchy.D za bezva výměny +za dáreček
    Lucye632 za Růž. vraní výrobnu
    Vero.nika za stromečky XXL na baha jen tak pro radost a pro brzké uzdravení

    Chci poděkovat i všem ostatním za výměny
     
  9. -fannylove-

    -fannylove- Aktivní autor

    Děkuju všem který semnou provedli výmenu, bezvadným sousedům a těm který poslali něco jen tak! Děkuju :):inlove:
     
  10. greysy77

    greysy77 Rádoby autor

    Děkuji všem farmářům,kteří vyslyšeli mé prosby -je úžasné vědět,že jsou i lidé ,kteří mají srdce na dlani a za pomoc nic nechtějí....
     
  11. silviec

    silviec Mistr fóra

    dekuji vsem spoluhracum a hlavne sousedum za vymenu.Chvalim, ze se k nam co jsme meninili neprifaril zadny nefer hrac , a tem ojedinělým cernym oveckam ,jestli nejake byly, preji kidne spani)). Ja jsem na zadneho nenarazila.
    A snad dřív nez za rok si dame znova.Jeste jednou diky.
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Děkuji všem sousedům a hráčům za výměnu,nenarazila jsem na žádného nefér hráče-naštěstí,spíš naopak.Našli se tací,co fakt krásně potěšili.
    Hlavně:tomokoco,Brownie16,xxsoptikxx,máťochov,marekluki1237,akyraa,honzi,I3ajk0,denich,sýkorka83...začátečníkům jsem taky poslala pár přebytků,další zase příště-licence bohužel kupujeme.Šikla by se akce : Recyklátor,kde je možnost jich pár získat.
    Těším se na další O&D ,snad bude brzy :)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Chtěla bych dodatečně něco napsat ( musela jsem pozdě večer rychle odejít) a tak chci poděkovat všem hráčům i sousedům za skvělé výměny a dárečky a je jich hodně ;) a nejvíc .SilverAngel. a tomokoco :inlove:... mě poslali červené chlívečky se slovy: ".. vidím že ho sháníš, tak si ho užij :))) .. " :p moc děkuji
     
  14. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Byla jsem zablokována za nesmázání příspěvku (dobře mi tak) , ale přece se mi povedla nějaká výměna. Chtěla bych tak poděkovat snad nejvíce Vero.nika za nejkrásnější dárek, Mahira72. anvan, michnaj, dasah53,Lyzarka a všem ostatním. jen mě mrzí , že jsem tak nemohla vyhovět některým hráčům, protože jsem nemohla na forum.
     
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    omlouvám se, že až dnes, ale přeci ;)

    krásné poděkování od pajaable - i já se ke všem přidávám, děkuji

    a také
    veliké díky všem svým sousedům za dárečky i výměny při akci OD :)
    dopadla pro mě velmi dobře, snad jsem udělala drobnou radost i já vám :)
     
    Naposledy upraveno: 1/5/15
  17. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    Chci velmi poděkovat hráči Bagíra77 za nádherně vytvořený avatar i podpis a zaslání podrobného návodu jak jej vložit na foru,bez něj bych to nezvládla, takže ještě jednou DĚKUJI,nádherná práce :inlove: muck
     
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Diky vsem, co mi pomohli, cokoli poslali a diky nim mam tohle :¤) a take spoustu medovych a vonicich stromku :¤)
     
  19. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Chtěla bych ještě s drobným zpožděním všem poděkovat za prímový průběh O&D.

    Opět mi spousta lidí - sousedů i jen spřátelených farmářů udělala ohromnou radost. (A někteří dostanou dodatečně na srazu za uši, že neposlouchají a dělají si, co se jim zamane. ;))

    Je fajn vědět, že ať se děje, co se děje, tahle komunita pořád funguje na bázi vzájemné pospolitosti, kamarádství a snaze potěšit.

    DĚKUJU, kvůli vám to ještě pořád hraju
     
  20. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Chci poděkovat mému sousedovi a skvělému člověku za překrásný podpis a avatar a za jeho velikánskou pomoc . Moc a moc děkuji podpis je úžasný