ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Moc děkuji hodné farmářské čarodějce kiki, která mi poslala dekoraci a nějak podezřele se mi od té doby daří na farmě. Dále děkuji všem, co mi poslali nějaký dárek, nebo jsme měnili. No a pak ještě musím moc a moc poděkovat krákorce, která mi jednoduše vyrazila dech, raději ani nenapíšu čím, protože byste to pak po ní chtěli všichni.
    Jsem ráda, že patřím do farmářské komunity, je tu fajn...
     
  2. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    flexka a vavovi

    oběma vám ještě jednou děkuji za ochotu, se kterou jste se rozloučily se svými "tajemnicemi" a věnovaly mi je
    (doufám, že tygříci jako poděkování v pořádku dorazili)
    m.
     
    Naposledy upraveno: 24/10/17
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Moc děkuji všem za výměny a také těm, kteří mi poslali dárky jen tak. Ta záplava santalovníku je neuvěřitelná. :D
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím kde najdu černou listinu ?dík
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mituli,

    bohužel nenajdeš na nařízení vyššího vedení musela být odstraněná. Nelze ji znovu založit.
     
    mituli tohle ocenil(a).
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Předem děkuji pajdovi361,no to je docela škoda.A ted jinak-moc děkuji vilm4 a barbora6262-rozsvítily mi den:inlove:.bohužel nic nechtěly a tak jsem dlužník.Holky až se mi chtělo brečet:oops:
     
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    :inlove: A jeste jednou pred samym zaverem OaD: krom jiz zminenych Jamibe1, .Vecernice., kocourka Mikese, Michalky59, anvan a Tavose... posilam diky za necekane, na me osobe, spachanou radost:
    soni1234
    , -Zdence a tydytkove :inlove:
    Vsem ostatnim dekuji za bezproblemove vymeny, pohodovy pristup a fer jednani a preji vsem farmarum, aby se pri pristi akci setkavali jen s podobne kladnou zkusenosti ;)

    EDIT: Abych nezapomela: dekuji i bezejmennemu za zapujceni 2 vyroben arasidoveho masla (uz makaji vo106) 8)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/17
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji všem za všechno vyměněné, darované i pronajaté, jste skvělí.
    :D
    Děkuji i za to méně radostné, což je dobrá zkušenost a ponaučení do farmářského života.
    :sleepy:
     
    elen22* a matlafous123 tohle ocenili.
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    moc děkuji svým sousedům co neúnavně posílají denní dárečky :)
    i když má osoba je lenoch líný a většinou vzpomene pozdě nebo vůbec..
    omlouvám se vám :)

    děkuji za přáníčky při každém postupu mé farmičky
    někdy i já popřeji, ale většinou si řeknu napíšu později odkliknu hvězdičku a pak kde nic tu nic :)))

    A děkuji za dárečky při OaD
    -samadoma-, -Zdenka, Mikeš7, mapos234, jirka39​
     
    mamča50 a mituli tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Díky Y_n_O za rychlou pomoc a ochotu. [​IMG]
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem za Dračinec !!!To jsem fakt nečekal,že se najde tolik hráčů,co ihned posílaj a nanic nečekaj!:)
    Akorát sem fakt nevěděl co za ně poslat.Snad sem to moc nepokazil. Ještě jednou moc díky!:)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já ještě jednou poděkuji za citronovník XXL farmářům return, -eribo-, mamaMarta, hudy536, -housenka-, dannger11, máťochov, libakos :inlove:

    EDIT: a ještě děkuji vavovi :inlove:, našla jsem dáreček později v seznamu, od ostatních jsem dostala holuba, tak jsem reagovala na poštu.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/17
    matlafous123 a merry_bett tohle ocenili.
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji všem, kteří se mnou o této akci OaD měnili a nechtěli celou farmu a půl Mikeše k tomu.
    :D
    Zvlášť děkuji těm, kteří mi jen tak pro potěšení něco darovali.
    :inlove:
     
    lucie1978 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    velke dakujem patri
    .Večernice. za perfektne darceky :inlove:

    urobila mi obrovsku radost
     
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím a děkuji touto cestou podpoře a mně neznámé dobré duši z řad modíků, za pomoc při vložení fotografií do soutěže "Upeč vánoční perník". Díky moc.

    24.12. Děkuji všem moderátorům za přidělené bodíky v této soutěži, mám z umístění radost. Přeji jim také pohodové prožití vánočních svátků, pevné zdraví a dobré nervy při komunikaci s námi hráči v příštím roce.
     
    Naposledy upraveno: 24/12/17
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Velké "d ě k u j i" všem, co mi sami od sebe poslali Santalovník a to i bez předchozí domluvy, jste opravdu zlatí a bohatí :inlove: máte mou vděčnost a kdybych se mohla nějak odvděčit, prosím, dejte mi vědět, klidně už při tomto Obchoduj a daruj :D
     
    MatysekKamilek a karbar tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Obrovské děkuji posílám netopýrkovi GordonSargent za dekoraci pro mého milého souseda. Nemám slov.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Já rovněž, pokud se spojíme, tak ten řádek nějak do kupy dáme:)
     
    MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
  19. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Využívám tohoto vlánka,abych poděkovala mé milé sousedce zl.jola73 , která mě obdařila moc
    krásnými dárečky,hlavně straši dekoracemi ;);):inlove::inlove:.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    holky :inlove: už jste si dneska popřály, když to neudělám sama, tak to za mne nikdo neudělá :Do_O;)