ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    :inlove:Ahoj,farmářka717 děkuje sousedům za gratulky k postupu.Martina.:inlove:
     
    astrid888 a anickamalirka tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    CTRLC + CTRLV: Já děkuji mým sousedům, kteří poslali na oplátku flaštičky. Hlavně proto, že já posílám jenom akční dárky... jinak jsem neužitečný soused :p Tedy pokud si někdo o něco sám neřekne. Telepatii neovládám.
    EDIT: A navíc děkuji jedné milé dámě ze Slovenska, také oplácela, a to nejsem sousedka... a také sestřičce mého souseda, zuzu611, asi na ni její sousedi neměli čas, tak oplácela na mou farmu.
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Musím a chci poděkovat GordonSargent,
    protože mi doteď nedocvaklo, že k těm Alchymistickým řemeslným produktům můžu ještě nějaké vylepšení bonusové vymixovat v BahaManažerovi... to mi prostě doteď nenapadlo. Kdysi jsem mixér použila 3x s výsledkem 000, ale teď se mi to pěkně povedlo v kombinaci se zeleninovým řádkem z Nebe. A protože mám Čokoládových nápojů, které nevyužívám, až nad hlavu, prostě jsem je naládovala do mixéru.
    Ještě jednou díky za inspiraci, GordonSargent!
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Za dnešek děkuji svým čtyřem sousedům a přátelům, kteří našli čas, místo, někdo i finance pro odeslání dárku. :inlove: Alespoň někdo...
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Velikánské poděkování patří dnes : Ria30, Xenie161, tonymátor, 55mil, Milena1952, Apachie1, jitunka1444, pavel.v, mikeš7, patuška307, danielka0000, -samadoma-, julinka64, Lvice47, krakoramaja, perutyn1, babičkaivetka, skalara.v, jantonar76
    bez vás bych akci Malovaná vajíčka nedokončil.
    Kdykoliv budete potřebovat napište ,-)
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    chcem sa podakovat astrid888 za prekrasny podpis a avatar
    [​IMG]
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Me velke a uprimne diky patri mym uzasnym sousedum: michalka59, anvan, immortal67 a sona1234 a to za vsechny darky, kterymi mi udelali obrovskou radost! :) A take nesousedce skalara.v.
    Diky! Jste bajecni! :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Děkuju všem, kdo mi zaslali dárek, nebo provedli výměnu. Snažila jsem se oplácet, ale co si budem povídat, na svůj level jsem docela looser. Takže moc a moc děkuju, ťuky ťuk, ještě se mi nestalo, že by výměna neproběhla a to posílám většinou první. Jste fajn spoluhráči.

    Taky bych ráda poděkovala za moje už dříve vypiplané kuřátko pezinka, jediné, které zůstalo a hraje a jsme v kontaktu. Na fórum nechodí a tak jsem požádala o dárečky za ni. Je spokojená, seznam chybějících položek významně prořídl, předávám dál poděkování i od ní.
     
  9. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Chcem sa veľmi poďakovať mojim českým priateľkám Y_n_O, duna.duna a Aničkemalirke za nezišné poslanie darčekov - a to nie hocijakých, ale takých o ktoré bol najväčší záujem. Ste moje hviezdy a mám vás veľmi rada. Keď budete čo-koľvek potrebovať - s láskou sa odplatím.Ľubica
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Klaním se na všechny světové strany všem, kdo přišli o této akci Obchoduj a daruj
    se mnou do styku. Děkuji vám a jsem vám zauzlován.
    :inlove:
    LubicaKrakova - jen jestli tvá česká priateĺka duna.duna nie je nakonec zo Slovenska?
    :DxD
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Mikešku - ak áno, tak to na veci nič nemení - mám ju rada a je pre mňa hviezda. A to ostatné platí tiež.;):inlove:
     
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Taktiež chcem veľmi pekne poďakovať milým farmárskym priateľkám a priateľom za perfektné a ozaj vzácne darčeky a to DANKE722, fujtajblinke, GordonSargent, Prepperke, marcipánke74, brnenskému zahradníkovi, rudocsovi, anickemalirke, ANALU79 a Albe... dúfam, že som na nikoho nezabudla.
    No a taktiež ďakujem všetkým ostatným priateľom za posielanie loptičiek potrebných do akcie.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/17
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Aj ja Ta mam rada LubicaKrakova a velmi rada citam Tvoje prispevky.
    A Tebe Kocur Mikes dakujem ze si taky vsimavy....;)
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ďakujem všetkým za spoluprácu pri OaD, obzvlášť ďakujem GordonSargent za úžasné darčeky,
    aj takto sladko to môže vyzerať na mojej farme:inlove:

    [​IMG]
    GordonSargent, môj priemyselný park sa Ti nepáčil, tu je to lepšie? ;)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, stále je to " kolbenka" akorát se přizpůsobila moderní době a ještě se na ní vyřádili sprejeři;)xD
    A také Ti chci poděkovat,sehnala jsi,co u mě bylo téměř nesehnatelné.
    [​IMG]
    Astrid, za to, že mám konečně park podle svých představ a Aničce, že si vzpomněla, že dárky se posílají v neděli:)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tydýtková,
    že najdu takovou zodpovědnou a nehamouněnou farmářku, bradu mám stále dole a kroutím hlavou.
    A ještě jednou děkuju!
    Takové O+D jsem už chvíli nezažila... a když to půjde, dopadneš jako silviec 8) Ehm, to už je dlouho, taky jsem měla takový stejný pocit jako po tomto O+D... a navázaly jsme tak, že je to má nej-souseda. Tak Tydýtková, až se Ti uvolní po nějaké neaktivním sousedovi plot, budu ráda mít tu čest :)
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Díky k.vítku, teda není zač, teda obojí... se až červenám. Někdy se to zkrátka tak vydaří.
    Musím se podívat, jak "dopadla" silviec, asi chuděra viď ? xD Nó, asi to risknu a zreviduju katastr, jestli se někde nečervená plot :)
    Je to od tebe hezký.
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Opravdu moc bych chtěla poděkovat mým sousedům i přátelům za poslání skvělých dárečků!!!! Při minulém OD jsem chyběla a znovu jsem zažila ten pocit jako při svém prvním OD. Je to prostě úžasné - znovu prožívat vánoce! Dostala jsem i svého prvního dráčka a dokonce i prvního JC! A zcela nezištně!!! A tak se také snažím svou radost předávat dál...
    Myslím, že tohle pozvedá hru na zcela jinou úroveň! Ještě jednou děkuji.
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Chtěla bych poděkovat za nezištně zaslané dárky. Rampepurdě za Motýlí dům a Bagírovi za dekorku, kterou poslal jen tak pro radost - moc děkuji. Dál chci poděkovat bezva sousedce Thiry, která, ač nehraje příliš dlouho, mi také zcela nezištně zaslala oranžové Lišky.

    A při té příležitosti děkuji všem svým sousedům za pravidelné a hojné zasílání akčních předmětů (při akcích) a neakčních zásob (mimo akce). Nechci opomenutím nikoho urazit, proto nebudu jmenovat a doufám, že se všichni v tomto odstavečku najdou :) Díky moc!!!
     
    anickamalirka, krakoramaja a Apachie1 tohle ocenili.
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    chtěla bych poděkovat svým sousedům :) už hrozně dlouho mě nikdo z nich nezdrhl přes plot k jinému ne-li do kopru :)
    protože jsem lajdák na posílání denních dárků, sem tam zapomenu
    a když vzpomenu tak dárky nestačí a premium nevlastním
    :inlove:
    také za řemeslné produkty které přiletěly během OaD i jen tak, některé za výměny či dekorky :)
    vyskytlo se pár jedinců co ani za dárek nepoděkovalo, ale sama vím,
    že kolikrát v tom zmatku přehlédnu dáreček, nebo jsem prošvihla vyskakovací okno
    nesmím zapomenout i na výrobny, které dorazily

    takže díky za to že jste a plno z vás neřeší protihodnotu darovaného
    a vyvažuje jí mírou radosti, kterou udělala

    díky​