ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    PODĚKOVÁNÍ

    Zdejšího vlákna můžete využít k poděkování.


    [​IMG]
    ***

    Aby zdejší fórum mělo nějaké oživení v pozitivním nádechu, rozhodli jsme se otevřít toto vlákno. Pokud vám někdo nezištně, nebo i jinak výrazně s něčím ve hře pomohl a chcete mu za jeho ochotu vyjádřit své díky, máte tak možnost učinit ve zdejším tématu. Jen prosím respektujte, že by se mělo jednat opravdu o výraznější až mimořádnou pomoc. Téma není určeno k děkování za běžné farmářské úkony jako, že vám soused poslal denní dárek, nebo vám od něj přišel automatický dárek po jeho nákupu zvýhodněného balíčku na superkrmivo, či superhnojivo apod. Poděkování za běžné denní úkony bude považováno za spam a zbytečné zahlcování fóra, tak se mu prosím snažte vyhnout a předejít tak zbytečnému postihu, který by do tohoto vlákna opravdu nezapadal.Též se prosím zdržte "poděkování" psané v ironické formě.

    ***
    [​IMG][​IMG]
    ***
     
  2. Verense

    Verense Stálice fóra

    Vzhledem k tomu, že tu není debata k soutěži Farmy podle horoskopu - Lev (nebo jsem jí aspoň nenašla), tak chci aspoň tady poděkovat za krásnou výhru, taková pomoc do chalupy se vždycky hodí, zvlášť při mém "tempu" farmaření. A taky chci poděkovat těm několika málo hráčům, kteří do toho šli taky, myslím, že by z nás byl skvělý realizační tým... ;) :D
     
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    dekuji drobecbobo i sona1234 za velmi rozumne moderovani... budete nam chybet :) preji hodne stesti...
     
  4. KytkyNezvadly

    KytkyNezvadly Rádoby autor

    Co dodat
    též si dovolím poděkovat
    a mnoho štěstí popřát ;)
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Poděkování pro danda-vnovis. Dando, moc Ti děkuji za avatara a podpis. Jarka
     
  6. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Chtěla bych tu poděkovat těmto lidem, kteří mi pomáhali v Top 1000. Jmenovitě je to : .Rampepurda., Janké86, -Jonsdorf-, petapec, greysy77. Moc vám všem díky za vaše dárky. Myslela jsem, že to zvládnu, ale opak se stal pravdou. Ale není nad zkušenosti. Byla to má první Topka a tak už dnes vím, co je na ní potřeba.
    [​IMG]
     
  7. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Já bych chtěla poděkovat větší části hráčské komunity zde na fóru, která s námi sledovala topku a zpestřovala nám tento krušný týden svou účastí a farmářským nadhledem.

    Dále moc a moc děkuju všem, kteří jste mi poslali dárečky nebo jen milá slůvka. Moc si toho vážím. Je to pro mě ten pravý hnací motor, proč jsem s tou hrou ještě nesekla. JSTE OPRAVDU ZLATÍ
    Jmenovat si netroufnu, protože jich bylo víc a nechci na nikoho zapomenout. Jsem strašně ráda a hrdá, že je mnoho z nich i mými sousedy. DÍKY!


    A také děkuji svým dvěma spolubojovníkům při letošní TOP - bbowling a Lyžařka, nebýt vás a vašich dárků, heců a všeobecné podpory, tak bych to nerozdýchala :p
     
  8. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    moc děkuji čarodějka007 za návod jak si přidat přátele
     
  9. dvee

    dvee Pisálek fóra

    Děkuji RT, že za mě učinil rozhodnutí, ke kterému já jsem se neodhodlala, když bohužel nepochopil, že občas stejná IP i MAC adresa nemusí znamenat stejného uživatele...
    A děkuji, že udělil neteři cennou životní lekci, že dobrý skutek musí být po zásluze potrestán...
    losiksobik
     
  10. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    [​IMG]


    Milá Astridko , děkuji Ti za moc krásné podpísky,které tvoříš pro nás
    všechny farmáře a farmářky.
    Přeji Ti do další tvorby hodně inspirace a spokojených zákazníků.



     
  11. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Dobré ráno všem. Moc bych chtěla poděkovat farmáři -Jonsdorf- ,že mi pomohl s telefonem.Ještě jednou díky.
     
  12. petam

    petam Pisálek fóra

    Milá Astrid , děkuji Ti za moc krásné podpísky.
     
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Děkuji Bagírovi77 za úpravu podpisu a avataru.Jana
     
  14. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Taky děkuji Bagírovi77 za můj krásný nový podpis a avatar.Muselo to dát strašně moc práce,já si toho vážím a ještě jednou moc děkuji.
    Daniela
     
  15. silviec

    silviec Mistr fóra

    Podekovani pro Bagíra77, za jeho originalni podpis a velkou trpelivost s mymi výmysly )) at se dari v další tvorbe, která nam dela radost.
     
  16. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Mockrát děkuji hráči, a svému milému sousedovi Bagíra77 za vytvoření mého nového nádherného podpísku + avatárka :)

    PS: porovnávala jsem ho se svými myšulkami, a 3 jsou si podobné :D
     
  17. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    dekuji RT jak šalamounsky vyřešilo kompenzaci za Valent, řádek. Jak se říká: lepší než drátem do oka
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Moc děkuji Astrid888 za můj podpísek a avatar a za jeho milou inovaci a přeji mnoho krásných nápadů pro další tvorbu pro velkou radost nás všech.;););)

    Chtěla bych poděkovat lacrimě za její krásné prezentace , kterými nás dopředu informuje na co se můžeme těšit a co nás čeká v blízké nebo i daleké budoucnosti. Hodně sil do další pro nás užitečné práce!!!;););)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/4/15
  19. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den...:)
    Velice moc chci poděkovat podpoře za kladné vyřízení ohledně Valentýnského speciálního řádku.
    Odměna přišla, jsem spokojená.
    Děkuji
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Dekuji nasim modikum a samozrejme carodejnici007,za podporu pri kompenzaci valentynskeho radku ---DEKUJI