ST: MARMELÁDOVNA – MARMELÁDNÍK - Strategie a využití řemesla

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Sovinka

  Sovinka Velvyslanec fóra

  Výprodej na řádek dávající MJS proběhl v červnu 2017. Hodně jsem se tehdy zamýšlela, měla jsem málo času, červen už není měsíc pro hru, tak možná být to v zimě, nakonec bych koupila, ale musely se koupit dekorky i řádek zvlášť a nebylo to levné - vyhodnotila jsem to, že když už jsem za floreny koupila recept, uvařit pro svou spotřebu je pro mě lepší. Motivuje mě to vypěstovat si suroviny, dá se to a při cenách MJS i přes příjemný pocit, že by byla jedna MJS za 2 dny z řádku, byla cena ve florenech pro mě zbytečná. Bylo potřeba mnoho kupovat a přednost měly baráky pro velkochovy a řádky strašákový a květinový. ;)

  P.S.: Díky této debatě když jsem hledala zmíněnou výprodej, poprvé jsem narazila na vlákno akce, kde se dal řádek získat hrou a tehdejší naštvanost hráčů, že se u MJS zboří ceny, mě pobavila. Tehdejší ceny cca 60-70 tis., současná 400 tis. a mnohem vyšší spotřeba vlivem stále probíhající nějaké pěstovačky - někdy se vyplatí na takové vlákno narazit ;).
   
 2. MatysekKamilek

  MatysekKamilek Imperátor fóra

  Sovinka: květinový řádek za PL jsem dokupovala tuším jednu kytku, strašákový nic, ptačí boudy také komplet... tak jsem si udělala radost řádkem na MJS...padá mi ze řádku, občas ji vařím, získám při akcích, nebo za ni vyměním stromy, stáje :)