ST: Jak jste přišli ke svému nicku?

Diskuze na fóru 'Představení hráčů' zahájená uživatelem Iwuska, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Loublancmajeste

  Loublancmajeste Pisálek fóra

  LubicaKrakova
  přijde na to :)
  Lú asi nejvíc, ale slyší i na Blaženu před pamlskem, jindy Luldo.
  Je to fakt mazel a miláček
  a nejvíc pobaví u jídla- nechtěli jsme, aby slyšel na vem si, tak je naučenej na povel dobrou chuť a jinak si nevezme.
  Horké chvíle u hlídací babičky :))))
   
 2. LubicaKrakova

  LubicaKrakova Hrabě fóra

  To je milé,naša malá Lilly nepotrebuje povel, je tak rozmaznaná, že si vezme kedy ona chce...
  A môj nick - no hádajte..
   
 3. Petulinecka1234

  Petulinecka1234 Zelenáč fóra

  já jsem zkusila svoje jméno a ono to vyšlo :D
   
 4. Monkfish1

  Monkfish1 Rádoby autor

  Zdravím :)

  můj nick Monkfish1 vznikl už v době, kdy jsem chodila na střední. Spolužačka (metalový závislak) si vymýšlela přezdívku pro svou tvorbu :) A tak nějak při hledání na internetu jsem našla slovo Monkfish (překlad - Ďas mořský, polorejnok, ďábel,...) Spolužačka samozřejmě se začala smát a řekla mi, že jsem já taková "opi.coryba" a tak jsem začala používat tuto přezdívku na různých stránkách a nakonec i tady :) 1 tam je kvůli problémům tady a fóru a kdysi mi někdo doporučil, že stačí dát za přezdívku jen číselko a už to bude v pořádku :)

  Přeji Vám všem příjemnou hru :)
   
 5. Gabraia

  Gabraia Pilný autor

  Můj nick nese jinotaj Gabra_ia
  Mým avatarem by měla být oslice Gabriela, občas si tak připadadám, protože mi prostě hlava spoustu věcí nebere...
   
 6. vavovi

  vavovi Stará škola

  vavovi - začáteční slabiky jmen mých synů v pořadí jak se narodili. Nevěděla jsem jakou přezdívku si dát a právě jeden za synů mi vnuknul tuto myšlenku
   
 7. ninasima

  ninasima Zelenáč fóra

  ninasima mám proto protože moje sestra je Nicol takže Nína a já jsem Simon takže Síma a tak je to jenom skrácenně NINASIMA.
   
 8. Drevulka

  Drevulka Aktivní autor

  U nás sa hovorí, že ked je niekto nešikovný, padá mu všetko z rúk a nič sa mu nedarí tak je drevená ako drevo, a kedže som to často počula ako dieťa tak som si to dala do detskej formy v ženskom rode teda nie drevo ale Drevulka. Tento nik používam už 60 rokov a už dávno nie som drevená Drevulka.
   
 9. malá.kočička

  malá.kočička Pisálek fóra

  Ani nevím jaký nick jsem měla původně. To si už nepamatuji byl jen přechodný. Když jsem začala hrát tak mezi dekoracemi byla úžasná malá kočička s velkýma očima, která se mi moc líbila, ale byla za floreny. Když jsem si jí vytočila na kole štěstí měla jsem velikánskou radost a hned jsem se přejmenovala.
   
 10. Gigush

  Gigush Zelenáč fóra

  Od mládí (ne že bych byla stará) používám nick Kikush. Jmenuji se totiž Kistýna, přezdívkou Kikuš a aby to nebylo jenom tak, tak jsem přidala h a je z toho Kikush. Když jsem se tu chtěla zaregistrovat, tak mi to nepovolilo registraci, jelikož bylo jméno zabrané. Tak jsem tedy použila moji druhou variantu nicku a to Gigush. Jen jsem změnila k na g.
   
 11. Margziam

  Margziam Stará škola

  60 roků používáš ten nick? Nepřidalas k tomu nulu? Tak dlouho ještě počítače a internet nejsou??? A kde jinde se používají nicky?
   
 12. ZlomeneHrabe

  ZlomeneHrabe Pisálek fóra

  Moje rodina je lehce dadaistická a já ji za to mám ráda. Mám strýce se kterým jsme vyrostli spolu (neboť je o rok mladší), a on měl tehdy už leta letoucí stále svoji nokii 3310 a na ní, na displeji velmi primitivní obrázek zlomených hrábí. Prostě jen tak. Když jsem v roce 2011 zakládala farmu a chtěla nějaký nick, který zní farmářsky, ZlomeneHrabe byl jasný výběr. :D Je unisex, popisoval můj tehdejší očekávaný styl farmaření a jak později podotkla máma, zní jako indiánské jméno xD Pořád je to nejlepší nick, který kde mám.
  No, je rok 2016, strýc má stále svoji nokii 3310 s hráběma a u mě je Farmerama hra, kterou (s přestávkama, pravda) hraju nejdéle ze všech. :D
   
 13. prdelka010

  prdelka010 Vycházející hvězda fóra

  hezky jsem se tu pobavila dík za to, já mám tuto přezdívku po manželovi (zemřel když mu bylo 41) který mě tak říkal hezký ne hi
   
 14. Amalka1070

  Amalka1070 Expert fóra

  No jak to popsat, dříve jsem byl Amálek, ale pak jsem využil dnešní legislativy a lékařské vědy. Na začátku byl pohovor s MUDr. Finkovou, pak následovalo docela složité psychologické vyšetření mé osobnosti. Na základě výsledků následovala hormonální léčba, neutrální jméno Amálko, a ve finále po drobném lékařském zákroku ve FN Motol se narodila Amálka.
   
 15. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Dnes má svátek Vilma,v mém případu Vilm4.To na konci není čtyřka,Vilma má čtyřky!Mám ráda Járu Cimrmana,tím to je.
   
 16. jatelina

  jatelina Pisálek fóra

  Já ani nevím.... Když jsem byla menší tak jsem si založila nějakou jinou farmářskou hru a vlastně to byl i účet mích kamarádů... Jmenovali jsme se už nevím jak....Ale jelikož jsme byli fakt super kamarádi měly jsme takové naše "heslo" JATELINY... Je to hlavně proto že jsme si všichni vyprávěli vtipy (většinou jsme si je sami vymyslely) o jatelině... No a pak jsme tu hru nějak dlouho nehráli a nakonec jsem ji hrála jen já... Pak jsem k ní neměla přístup a tak jsem hledala jinou... A jelikož toto jatelinové dětství jsem zbožňovala... Tak jsem se pojmenovala Jatelina.... :)
   
 17. dedek1947CSA

  dedek1947CSA Velmistr fóra

  15.1.2011 jsem začal hrát hru Bigpointu Seefight.cz a tam jsem měl nick dědek1947CSA(5tinásobný dědek, ročník 1947 a CSA je československá aliance,za 14 dní jsem začal i farmařit se stejným nickem.
   
 18. majka250153

  majka250153 Pisálek fóra

  majka protože mi tak říká muj muž
   
  mamča50, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
 19. holčička

  holčička Pisálek fóra

  u mě není co řešit... prý když jsem se narodila zvolali je to holčička ! asi to poznali.... to bílé psisko je holčička ...a jsem pyšná na to, že jsem holčička protože mám doma samé chlapy :-D fajn hru děcka :)
   
 20. Adamos00

  Adamos00 Aktivní autor

  Já sem na něj přišel poměrně snadno mé jméno je Adam přidal sem k němu dvě nuly ale jelikož už existovalo tak sem přidal OS.
   
  evainfo, vilm4 a mamča50 tohle ocenili.