ST: Farmářský dům - SKLENÍK - zkušenosti, rady, debata

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 29/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. -migos-

  -migos- Baron fóra

  DANKA722: to je díky mezinárodní spolupráci. Jeden jediný hráč na mém trhu prodává, tak jsem mu zkusil napsat a ejhle zadařilo se 8). Nějak na to zatím nespěchám, ŤOPka je ještě daleko. Ale zkusím, díky.
   
  evainfo, GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
 2. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  -migos-, tak je, do novembra časúú dosť:D;)
   
  evainfo, GordonSargent a -migos- tohle ocenili.
 3. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  aha už vím jak si to myslel,ještě před 14 dny stála pohanka na trhu jedna za pětadvacet

  [​IMG] ...

  Danka, no jo Ty jsi nepotřebovala šafrán, ten pak do recyklomatu zahučel, ale zásoby pohanky jsem si taky nějaké nadělala :)

  [​IMG] [​IMG]
  laskavec, no nemůžu ověřit, možná za rok za dva...
  ale nikdy jsem skleníky nestřídala, přímý tah na branku. Jen občas velikost skleníků. Poslední krok za fl. A ty kytky to většinou vzdaly samy ;)
   
 4. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký večer :) tak to tam včera doskočilo, zásoby SH jsou, teď už jen čekám na příhodnou akcičku a budu syslit a syslit xD :inlove:

  [​IMG]
   
 5. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Tož je to tam!!! Stálo to tentokrát 12 FL,kapku SH a asi 6,000 ks Laskavce.
  [​IMG] 8)
  Ještě časem vyšlechtím i bonus na kladiva!
   
 6. -migos-

  -migos- Baron fóra

  Zdravím, čekal jsem na poloviční cenu okamžitého dokončení šlechtění. Do té doby jsem šlechtil bez jakéhokoliv urychlení a dostal se na všechny bonusy až na ten, který chceme všichni. A dnes hned první osetí skleníku a byl tam :music:. Takže to stálo 2 SH a jeden FLoren. Celkově při šlechtění spotřebováno cca 20tisíc laskavce.


  [​IMG]


  Hezkou hru ...
   
 7. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Chryzantéma vydala první bonus, zvýšení efektivity vody o 12%. Tak budu pěstovat a šlechtit dál, šafrán taky trval skoro čtvrt roku... A jak teď pomáhá :) Bonusů je třeba, všude.
  Proto farmáři, hrrr na ně, na množství nehleďte :)
   
 8. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Tak se mi podařila Láska k SH u Laskavce, mám obrovskou radost, to to pojede ;)
   
  kiki2305 a kaolín11 tohle ocenili.
 9. jeannette.mrazova

  jeannette.mrazova Pilný autor

  Už přes měsíc (skoro 2 měsíce) už se snažím došlechtit karafiáty. chybí mi dva poslední bonusy, láska k superhnojivu je jedním z nich. zkoušela jsem všemožné velikosti skleníku, urychlování a nic zatím nepomohlo. myslíte, že bych se měla přesunout na jinou plodinu a pak se ke karafiátu vrátit? zatím jsem ve šlechtících začátcích, takže žádnou lásku k SH zatím nemám, soustředila jsem se na karafiáty, protože jsem jich měla dost a u některých akcí by se vážně hodilo mít alespoň jednu plodinu, kterou můžu rychle sebrat a nasyslit pajdátka :)
   
 10. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Nevím, jestli to opravdu funguje anebo to byla náhoda, ale mně se střídání často osvědčilo. Ale stačilo mi i jen prostřídat velikosti skleníků.