ST: Farmářský dům - SKLENÍK - zkušenosti, rady, debata

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 29/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Mrkev splněna! Nyní zkouším kukuřici a možná promrskám i oves!:)
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    .pampelina. - to jsi měla ve slotu jen lásku k SH? Kdybys tam měla i ty další tři na zkrácení času a zvýšení efektivity hnojiva a vody, určitě by výsledný čas byl ještě nižší.

    Vyšlechtěno mám hlavně kvůli akčním vypadávátkům, protože zdroje na SH nejsou a dávat ho kvůli větší produkci (třeba kvůli prodeji), na to zkrátka nemám.
     
    ell1956, tomokoco a čarodějka007 tohle ocenili.
  3. .pampelina.

    .pampelina. Pisálek fóra

    Já to chtěla jen vyzkoušet, kaštanový řádek mám a stromy na SH taky, takže v ostatních slotech mám lásku k SH u jiných plodin. A používán to také jen kvůli vypadávátkům při akcích.
     
    ell1956 a tomokoco tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslušně hlásím, že dneska frčej kedlubny! Už mně padly za odpoledne 3 bonusy!:)
    Náležitě jsem využil toho, že se RT dívá jinam a projel sem ty kedlubny pořádně!
    [​IMG]
    Takže asi hotovo!Podotýkám, že jsem dělal jenom střední skleník a dneska padlo 6 bonusů! SH raději nepočítám.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/16
  5. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    Hojda,
    přečetl jsem před časem asi polovinu tohoto vlákna, pro mne je rozhodující si zkrátit dobu růstu bez použití SH, na které nemám obr stromy a které bych musel ve velkém kupovat, což se mi nechce. Tak jsem hledal rostlinu, kde by to zkrácení bez SH bylo co nejvyšší, což podle mne jsou čtverce (z těch déle rostoucích)... Když jsem dneska konečně doklepal poslední časový bonus, tak jsem to zkrátil pouze za použití vody (kterou mám díky prémiu "zadarmo") z 12:42 asi na cca. 6:30, což jde, na to, že je to bez SH... Ještě si dám maliny, tam je to taky celkem slušné, ale né tolik.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen tak z nudy jsem dal lilie [​IMG]:)
    Máte někdo odzkoušeno,jestli i znich na pohopolích to padá na 100% ?
     
    Naposledy upraveno: 17/3/16
    satelit, AgathaCh a krakoramaja tohle ocenili.
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Z lilie nevim ale z organický bavlny ano.:)
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  8. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Ahoj,můžu poprosit o radu,kde se dočtu jak získané bonusy aktivovat.Děkuji za odpověď.
     
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    maxikov: Ahoj, odkaz.
     
    evik1016 a DANKA722 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj, je fajn, že vím, jak a kde šlechtit, rostlin to chce mooc. Ale jak ty bonusy použiju a kde najdu ty lepší rostliny jsem se nedočetla...
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    MatysekKamilek a tomokoco tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    lepší jsem myslela vyšlechtěné a děkuji, podívám se
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Huráááá,konečně se mě dnes asi po 2 měsících podařilo vyšlechtit Lásku k SH u pórku.

    [​IMG]

    ...a teď jedu květák,to bude taky nadlouho.

    [​IMG]
     
    kaolín11, Janké861 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pórku ještě moc nemám, ale zkusila jsem dát ho do skleníku. Nejdříve malý, z toho byly jen BZ. Podruhé střední, nebylo tam nic. Na další růstovou fázi jsem několik dní zapomněla a teď když jsem ji vyzvedla, nevěřím vlastním očím. Fakt netuším, čím jsem si to zasloužila, že láska k SH padla jako první z teprve druhého šlechtění. Radost mám, to ano, hlavně aby mi ta "náhoda" byla příznivě nakloněna, až budu šlechtit karafiáty :D
    [​IMG]
     
    kiki2305 a Iwuska tohle ocenili.
  15. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Podařilo se mi vyšlechtit karafiáty,mám zaplněných 6 slotů a spolu s vánočkou,bílou nevinností a MJS,je mám hotové za 2 h a 57min, kaštanový řádek nemám,je mi divné,že je někdo má hotové za 48 minut a kaštanový řádek také nemá,samozřejmě dávám vodu,hnojivo,SH A ZSH
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jiřinko39b - taky je možné, že nemáš aktivaci hnoje a SH na stromu moudrosti, to ti také zkrátí čas ;)
     
    lacrima, jirinka39b a Janké861 tohle ocenili.
  17. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Právě,že to aktivované mám i ve stromě moudrosti,vyšlechtěné růže jsou hotové za 33 minut a vím,že jsem někde četla,že karafiáty bez řádku jsou za necelé 3 hodiny,proto je mi divné,že je někdo má za 48 minut mám ještě řádek,který urychluje růst o 10%,ale to dělá u karafiátů tak 17 minut
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  18. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj Jirinka39b, pred casom som sa tiez zaujimala o ten cas 48 minut, pretoze mne to davalo okolo 2.5 hodiny, a ak si dobre spominam, tak ta hracka sadila karafiaty na klasicke polia, a ja som sadila na pohopolia. Tak preto sme mali rozdielny cas dozrievania.
     
  19. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Aha tak to mě vůbec nenapadlo,nějak mám vyšlechtěné rostliny spojené s tím,že se vysazují jen na pohopole.Moc děkuji za obě odpovědi,jsem zase trochu chytřejší :)
     
  20. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    26.2. jsem tu ukazovala cibuli , konečně už chybí poslední bonus... dnes padl předposlední...
    cibuli šlechtím už snad rok ...za další 3 měsíce snad padne poslední bonus...

    [​IMG]
     
    Janké861 tohle ocenil(a).