ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Ahoj, otevři si školu farmářů ve farmářském domě, klikni na ikonu kuřete, které chceš vyhodit a zvol "Opustit žáčka"
    [​IMG]
    Můžeš ho vyhodit až za 12 hodin po tom, co ho obdržíš (bohužel). Hrozí šance, že se ti vyhozené kuře vrátí zpět, já mám třeba tento "zvikov" už potřetí...
     
    Skeewe a fujtajblinka tohle ocenili.
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tome, ty taky? koukám, že teď jsou v módě hrady....na kapradí a lamy je asi moc zima, no doufám, že až mi odmaturuje kuřátko, nebudu taky prodělávat exkurze po nějakých opuštěných zříceninách :(
     
    Skeewe, KiQuSiQ a tomokoco tohle ocenili.
  3. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    čaro: Bohužel. Už jsem napsal té osobě ostrou žádost, aby se laskavě na svých mulťácích nepřihlašovala do školy farmářů, ale buď se tím náramně baví nebo se na tu farmu už nevrátila a nevrátí, protože jí z tajemniček nevylezlo nic, co by chtěla.
     
    Skeewe a fujtajblinka tohle ocenili.
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tome, vidím to tak, že bychom tomu měli všichni posílat vodu a nic jiného - a snad dá pokoj. Bohužel, toto se mi jeví už jako regulerní psychická porucha....
     
    Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    sopti děkujem za upřesnění,hezkou hru.
     
    Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops:mě se ty ssamé vyhozené "zříceniny" vrátily už dvakrát, na nic nereagují, nepíšou, nerostou ...
     
    Skeewe a fujtajblinka tohle ocenili.
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj....nejsem si úplně jistý, ale mám pocit že do školy farmářů to přihlásí samo po založení Farmy... aspoň se ke mně takové info dostalo. Vím, že dřív to tak nebylo viz FAQ ... zřejmě opatření ať jsou nějaká kuřata, když je teď profesorem i kotelník a je potřeba mnohem víc kuřat :-D Schválně si jen tak založ farmu a uvidíš... pak se ale odhlaš z mentor systému :-D
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 nestraš nás, já mám zatím normální kuřátka, zkusím se jich zeptat, jestli se přihlašovaly do školy nebo ne....ale snad by se to v FAQ objevilo, že je na farmě povinná školní docházka o_O
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Vyzkoušeno a nepřidělilo mě to tam automaticky, musel bych na to kliknout. Musím ale říct, že ten tutoriál trvá děsně dlouho, to by se mi nechtělo zakládat ty farmy ve velkém kvůli tajemničkám. A přeskočit se to nedá.
    Ten tutoriál jsem jen v rychlosti prolétl, tak jsem si ani nestačil všimnout, jestli tam něco o škole farmářů píšou. Tak snad to kuřata najdou i bez toho, pokud to tam není uvedeno...
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tome, tady už asi nejde jen o TS a TCH....člověk, který toto dělá, nemůže být úplně v pořádku. Docela by mne ta jeho (její) motivace zajímala, i když nejsem psychiatr ;)
     
    Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  11. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    lenže ja tam nemám opustiť žáčka, ale odoslať :-(
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    minnie30 no to je to samé....ty jsi taky "dobře informovaný mentor" - prostě odošli kurča do páááá
     
    Naposledy upraveno: 26/1/16
    fujtajblinka a tomokoco tohle ocenili.
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ono s tým slovenským "odoslať" to veru nie je celkom kóšer. Pár krát sa mi stalo, že som skoro vyhodila kuriatko len pre to odoslať. Je totiž vedľa "správa" a tak to automaticky k tomu človeka ťahá. Chcelo by to nahradiť niečím iným. Trebárs aj tým "opustiť žiačika".
     
  14. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    tak ty lamy a kapradí jsem ještě pochopila v prosinci kvůli kalendáři... ale teď? Kvůli tajemnicím pochybuju, tutoriál trvá dlouho, florenů na začátku až tolik nedostanete, to se musí trochu zamakat v družstvu.... jedině mě napadá, že nějaká mateřská farma hledá kuře do školy.... pokud by se jedno přiřadilo, tak na té farmě bude makat a sbírat sociální body... ono to je totiž fakt na dlouhé lokte.
    Já teď měla štěstí na jednoho farmáře, který postupoval celkem rychle, myslím, že dnes nebo zítra mě opustí, ale byl to evidentní začátečník, který se hodně vyptával... pak další postupuje pomaleji, moc nekomunikuje, ale posílá bedýnky... třetí nevim nevim, zatím zelený, ale nepostupuje... ale bojím se ho vykopnout, abych nedostala totální mrtvolku :/
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    LubicaKrakova, ideální by byl univerzální popis : "Na gril" - tomu budou rozumět všichni :D
     
  16. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    tomokoco tohle ocenil(a).
  17. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    ahojte, ja som už dva mesiace mentorka, moje kuriatka boli všelijaké, niektorý majú ozaj kvetnatú slovnú zásobu :) teraz mám dvoch ktorý pomaly ale isto napredujú, sociálne body neposielajú len jeden mi včera asi omylom poslal :) pritom ho už mám dva mesiace
    ale hlavne som sa chcela spýtať vo FAQ som nenašla odmeny pre mentorov v sociálnych leveloch, som v druhom a vybrala som si nejaké odmeny, okrem šlachtencov sa nepamätám čo :) som si vybrala, len sa mi zdá že aj nejaké odmeny čo sa dá denne vybrať
    chcela by som zistiť čo som to vlastne vybrala a viac sa mi neukázalo, vybrala som ich ešte 24ého
    ďakujem
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  18. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Ahoj, chci se zeptat, tak je to když kuře vylétne z hnízda :) neboli když dosáhne 40. lvl.... mám odchované první kuře a místo aby se osamostatnilo, pořád je u mámy pod křídlama :) Body za postup jsem nedostala a pořád vidím, jak sbírá další BZ... hru jsem aktualizovala já i on....
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  19. Sasule1

    Sasule1 Pisálek fóra

    Tak já hraju hru někdy od začátku ledna.. a jen tak pro zajímavost, o škole jsem věděla, ale nepřihlásila se do ní. Říkala jsem si pořád až později až později... no a světě div se, ono si mě to do školy přihlásilo samo. Je fakt, že v domě jsem na školu klikla, ale místo vstoupit jsem to vždy vykřížkovala.. takže opravdu to přihlašuje do školy samo :)
     
    Jonsdorf, honzi a tomokoco tohle ocenili.
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    po delší době jsem zavítal do tohoto fóra a mám jedno upřesnění Ze 4. do 5. levelu je třeba 3800 sociálních bodů (jsem ve 4. levelu tak to vidím denně a pak se to dá spočítat 9050- 5250).