ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tygřice1970 - moje 2 kuriatka boli tiež v 3 levely, sú aktívne ale od včera čo ich mám, nereagujú a to by som im tak rada pomohla v začiatkoch :cry::)
     
    evainfo, babako a robin2151 tohle ocenili.
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    To asi ani nie je pravda! To kura, ktoré som včera vyhodila a vrátilo sa mi, som po dlhých 12 hodinách vyhodila znovu. A hádajte čo?, Vrátilo sa mi. Mám ho na krku už 3 krát. Prosííím zbavte ma ho:cry::cry::wuerg:
     
  3. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Je to super,kuřátko mi napsalo a hned poslalo i bedýnku s body,snad u hry vydrží a budu moct radit a pomáhat.:)
     
  4. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Mám úplně to stejné jak píše LubicaKrakova. Už se mi též dvakrát vrátil ten stejný farmář. Ze asi 6 farmářů mě odpovědělo pouze 1. a posílalo na oplátku bedýnku. pak skončila s hrou. Už mě tam ani nebaví chodit.
    dotaz: systém vygeneruje jen české a slovenské farmáře nebo i cizince, možná je to tím že nám nerozumí.
    ve fag škola farmářů jsem to nenašla. hezkou hru všem
     
    evainfo a LubicaKrakova tohle ocenili.
  5. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Lubica - holka ,Ty máš ale na ty chcípotiny štěstí .:D:D:D:D:D.
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj zuzas66,
    kuřata dostaneš jen taková, která jsou přihlášena ve stejné lokaci jako ty.
     
    mamča50, babako a LubicaKrakova tohle ocenili.
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky,tak se mě osamostatnilo první kuřátko a vylétlo do světa a taky jsem dosáhla postavení 2.Samozřejmě jsme zůstali sousedé.Druhé kuřátko mě taky brzo opustí,už je level 37.Zatím náhradu za odešlé kuřátko nemám.Měla jsem docela štěstí na kuřátka,jen jedno jsem vyměnila,ale jinak komunikují a hrají všechna.Tak jsem zvědavá,koho mě přiřadí teď.

    Přišla jsem z procházky a nové kuřátko už mám.Je třetí level,teploměr zatím plný,ale není přihlášené.Uvidíme,jestli budu mít zase štěstí. :)
     
    Naposledy upraveno: 8/1/16
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Asi došla v mé lokaci kuřata:(.už od večera čekám a čekám.....
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    poslední Kuře, které jsem získala za červené vyhozené, je tak aktivní, že předběhlo i moje aktivní a nekomunikativní první Kuře... Už je v levlu 38 a blíží se doba, kdy opustí školu. Píšeme si. No, pevně věřím, že mi zůstane sousedem.
     
  10. .hrach.

    .hrach. Pisálek fóra

    Ja som dnes vyhodil jedno kura lebo stále chodí poza školu.Neviem asi sa mu u mňa páči lebo priletelo naspäť a tie dve čo mám to tak isto síce sú zelené ale ani o 1 BS sa nepohli za týždeň.Viac nebudem hľadať lebo to nemá zmysel starať sa o také kurence.
     
    švestinka, evainfo a babako tohle ocenili.
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    dnes jsem dostala kuřátko ve 3 lvl už postoupilo do 5 lvl zatím hraje poslala jsem dárek a zprávu ovšem má něco s poštou mě se za zprávu nepřipsali body vím že je chyba u něho ovšem teď nevím jestli tu zprávu vůbec dostal dokud bude hrát bude dobře pokud se neozve nebudu mu ani psát hlavně kdyby postupoval uvidím jak dlouho vydrží
     
    mendalam2, evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    .macca., to bude nejspíš multiúčtem....se kuřátka zeptej

    zato já mám kuřátko mimořádně zvídavé, až tak, že jsme zahltili poštu - za celou dobu, co hraju, jsem viděla poprvé oznámení, že jsem vyčerpala limit zpráv a musím počkat :D
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já to myslím tak že když napíšu zprávu tak se mi posouvátko neposune
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    čarodějka, .macca.: Ahoj, nehledal bych za vším hned multi..... co takhle možnost, že kuře prostě slušně řečeno " nemá zájem o poštu" a zprávy od mentora si hodilo do blokace. Nejsem si jistý, ale řekl bych že potom se zpráva neodešle- nedoručí a tím pádem nepřičte do bodů. Je to jen teorie, ale možné to je.... pokud se pletu, tak mě jistě někdo opraví ,-D
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ano, potvrzuji, že nehodné kuře si poštu zablokuje. Zažil jsem to na vlastní kožíšek
    a to jsem byl stručný a napsal jsem mu jenom ahoj. Ani o ten pozdrav nestálo kuře jedno a tak šlo do světa.
    :DxD
     
    mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Casey27, při většině kontrol, proč kuře nedává body za zprávu podpora vždy narazila na problém multi (bud na registrační adrese více herních účtů a nebo multi v systému - více stejných herních nicků se stejným jménem) Není totiž multi jako multi. Nicméně ještě se neobjevil žádný případ, kdy by bylo možné ověřit, že je to blokovanou poštou. Teoreticky by mentor neměl dostat body, ale to je pouze teorie a prakticky to nebylo možné vyzkoušet a ani se neobjevil žádný takový případ. Třeba nám Mikeš dodá správná data a budeme moc předat dál k prověření :)
    Jinak, pokud je kuře multi v systému, pak zprávu nedostane a tudíž ani netuší, že mu někdo píše. Zprávu obdrží úplně jiný herní nick se stejným jménem, který vaši zprávu prostě ignoruje.

    danda
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
    mendalam2 a tomokoco tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    jo tak já v poslední době ani nestíhám sledovat, jak se posouvátko posouvá....fakt jsem poprvé za celou dobu hraní viděla v poště hlášení, že jsem vyčerpala limit zpráv, díky kuřátku :)
    druhé kuřátko mi dneska také napsalo, poprvé - ale třeba se rozpovídá.....
     
    mendalam2 a tomokoco tohle ocenili.
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: má kuřátka se tvářila aktivně do vánoc ... ty svátky je asi zmohly a teď už teploměr jen klesá, a to jedno kuřátko už žádalo o rady na vyčištění louky ...
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    danda-vnovis: Ahoj díky za reakci.... jen tak mě napadlo, jak se k této situaci ( blokace pošty) mentor systém postaví? Zda to není taky jedna z možností proč se nepřičtou body za zprávu. Teoreticky by na to měl někdo z RT umět odpovědět.... ,-D Ještě mě napadá jedna otázka... pokud si mě někdo zablokuje... dostanu nějaké info, nebo ta pošta končí někde v éteru aniž bych o tom věděl?
    Jinak ktěm multi.... jak říkáš není multi jako multi. To že někdo má na jednu reg adresu více herních účtů je možné (ikdyž by se tomu mělo dát zabránit už při zakládání), ale jak může vzniknou více účtů se stejným jménem? Přece při zakládání vyskočí info.... že už je jméno obsazeno.... nebo?... ,-)

    EDIT čarodějka007: To že Farma občas funguje na principu náhodných výbuchů (stejně jak kdysi můj papundekl ze Zwickau) vím.... jen by mě zajímalo jak se to může stát? Nějaké info od BA ,-)

    EDIT2: danda
    : Díky.... tak už jen zjistit jak se chová mentor systém při té blokaci pošty.... no nic jdu asi přemluvit kuře ať si mě blokne :-D
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
    evainfo, čarodějka007 a tomokoco tohle ocenili.
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 sice by se nemělo stát, že se využije už obsazený nick, ale stává se to - sama jsem to zažila u dvou hráčů, kteří si kdysi založili jednu farmu, pak přestali hrát a po čase si bez problému založili novou farmu se stejným nickem... a nastaly potíže. Takže asi jde ledacos ;)
     
    danda-vnovis a tomokoco tohle ocenili.