ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som sa konečne dostal do poslednej úrovne a to vďaka mojím dvom usilovným kuriatkam,lebo mesiac som nedostal žiadne kuriatko až minulý týždeň a tie ma posúvali dopredu.
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    já trčím na třetí úrovni mentora a asi už tam zůstanu napořád - kuřátka jsou jenom červená xD
     
  3. abc23

    abc23 Komisař fóra

    zdravím, do tohoto tématu jsem nějak nechodila, protože se mě netýkalo, celé roky nic ALE zrovna na dovolené mě přišla systémová zpráva, že jsem se stala mentorem xD Trochu jsem začla bláznit, pročetla FAQ abych aspoň věděla, co udělat jako první a jak to vůbec funguje.. ale stejně asi 3týdny trvalo, než mě bylo přiděleno první kuře.. asi levl 5, teď je lvl 11 ale na žádnou zprávu nepřišla odpověď, mě nepřistála žádná bedýnka.. A asi před týdnem přistálo 2.kuře, lvl 3 a tak tam tvrdne celý týden a jediné co mě od kuřete přišlo - zpráva "ahoj budem spolu chodit"
    Tak teda nevím, na co budu mít nervy -.-
     
  4. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    Jojo, nervy jsou potřeba často pevné. Dnes jsem dosáhla pátého stupně mentora, trvalo to přesně rok a měsíc od začátku mentoringu. Z prvních kuřat jsem byla zoufalá, ale člověk si časem zvykne. xD
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Máš pravdu, zvykne. I na to, že dostaneš kuře v jeho 38. lvl a s polovičním teploměrem.
    xD
     
    švestinka, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  6. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Neviem, či som jediná, ale mňa už to nejak prestáva baviť a čím ďalej, tým menej nazerám do školy farmárov... :sleepy: teraz to bolo po týždni
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. .stazi.

    .stazi. Pisálek fóra

    Som na tom podobne, 3 kuriatka mi svietia na červeno. Veľmi dlho trvalo, kým mi dali nové kuriatko (po poslednom, ktoré som vychovala), na prekvapenie svietilo na zeleno, ale to bolo naposledy, a teplomer mu už klesá.
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) mám 4 červená kuřata, vždy přijdou se zeleným teploměrem, na zprávu neodpoví a pak už se nepřihlásí ... asi je něčím děsím ...
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ani moje výběrová škola na tom není nejlépe. Mám tři hrající kuřátka, jedno mne ale už brzy opustí, do levelu 40 už má jen pár BZ. A pak mám 2 volná místa, už několik dní - nejsou žáčci :(
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dneska jsem vyhodila nehrající kuře ve 3 levelu. Asi dva týdny se u něho bézetkový teploměr ani nehnul. Za pár hodin jsem dostala nové. Hmed mi poslalo bedýnku, takže to bude kuřátko zkušenější. Takové mám už dvě a děkuju za ně moc. Nic nechtějí, jen si prostě posíláme dárky. Oni mně bedýnky, já jim superko (a navíc ještě holuby). Nedávno mi kuře vylétlo z hnízda. Postupovalo takovým tryskem, že jsem mu toho ani moc naposílat nestihla :DZeptalo se na něco jen jednou a pak už jelo jak motorová myšxD
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Stal se zázrak.....mám 5 (slovy pět) hrajících kuřátek :). Sice mi jedno brzy vyletí z hnízda, ale třeba dostanu další šikulu, se kterým budu farmařit až do levelu 40....:)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jen čtu a koukám na vaše úžasné školky :p no u mě je to spíše masokombinát :eek:. Pár kuřat už málem dosáhlo výučního listu, no asi tak zpyšněli, že si dali volno a už sem je neviděla. Sem dnes prolomila třetí post a hned žádala o čtvrté kuřátko :p ... do toho začátek akce a já chystala uvítací výbor ... no najednou "havran" s dopisem (žádný holoubek) a tam stálo:
    "Jsem tvé kuře. Doufám, že si aspoň dobrý mentor. Jestli budeš upřímně stát za ho.., tak tě vyměním."
    No co si víc přát :p Je to snad to moje nej? Co na srdci, to na zobáčku. Další tři zatím hrají, ale jen dvě posílají bedýnku. Třetí po náročném vysvětlování, kde bedýnka je, mi napsalo: " Nic takového tu nemám!"
    Se přiznám, že jsem docela zklamaná, i v práci (kde je málo času) se snažím povzbudit, upozornit, jak jít víš, co prodat, s čím počkat ... však to znáte ;) taky dala pár FL na dárky, aby tak netrpěli újmou moji věrní sousedi a některé usmrtila při O+D dárky (to asi neunesli). Chjjo .. to má kvočna těžké :p


     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo to je tedy síla o_O, takové kuře ti nezávidím. Asi mám štěstí, protože něco takového jsem ještě nezažila - a doufám, že se mi takoví žáčci vyhnou....
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    evainfo - tomu tvému, značně přidrzlému, kuřeti bych sbalila raneček a už by letělo ze vrat >:(
    Jak jsem si tu slastně pochrochtávala nad svým nejnovějším přírustkem, tak to jsem se radovala trochu předčasně :( Od té doby ani nepoposkočilo (o bedýnkách si můžu nechat jen zdát). Proklatej 3. level - tam to kuřecí nadšení pro farmaření většinou končí :(
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem novému kuřátku (určitě vyšší lv) napsala:
    "Ahojky, nevím, čím sis prošla, ale pokud máš pocit, že dávat kuřátkům každý den drahé produkty, kromě klasických dárků, věnovat se a odpovídat kdykoli na každou otázku .. při O+D ty nej chlívky a stromky (FL musím dotovat) , upozorňovat na denní dárky u bambuláka, vysvětlovat nové akce s nabídkou pomoci, dávat tipy na trhu v tvém levelu, kde se dá vydělat, odpovídat v deset večer na otázky nesouvisející s farmou, (což se snažím zvládat) a stále a neustále "skromně" připomínat jediný dárek i pro mě (malou bedýnku náklonnosti), který vidím jednou za týden ... tak potom jsem asi vážně
    mentorka na ho ..., přesně jak píšeš." :p
    Kuřátko zatím hraje, no odpověď žádná ... zobáček má prázdný :p
     
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    No já jsem jedno kuře, který přilítlo ve 3lvl a hned s návrhem, jestli spolu teda budem chodit, po týdenní neaktivitě a po doběhnutí "měřiče náklonnosti" :D "opustila".. bylo jasné, že to je farma jen na oko a ještě si ze mě floutek vystřelil.. Moje první kuře tak nějak hraje, nyní vlv 14 :)) a 2x mě napsalo zprávu, ale růžovou bedýnku jsem zatím nedostala ani jednu. Semtam jsem si o ni napsala, ale evidentně málo škemrám.. dárky posílám denně, ke mě už bohužel žádný cestu nenajde. Včera mě přilítlo v pořadí 3.kuře, snad to bude aspoň rozumný začátečník, přiznalo první farmu, tak uvidíme, kam se dostaneme, ovšem bedýnka zatím taky žádná. Za celý měsíc jsem nasbírala body na náhodného šlechtěnce, myslím padl sněhový velbloud, tak aspoň taková cena útěchy za ty nervy xD
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Měla jsem konečně dvě hodná kuřátka , občas se den dva neukáží, ale nevadí,
    hlavně, že hrají. Předevčírem večer jedno z nich u mě ještě bylo, ráno poslalo
    bedýnku a ještě dárek a když jsem se já přihlásila už mým kuřetem nebylo. Jestli
    špatně kliklo a kliklo na opustit mentora nevím, ale úmyslně jistě neodešlo...to by
    neposílalo dárky. Na druhou stranu na zprávu neodpovědělo , tak nevím, co se děje.
    Asi 15 minut jsem ho nesmyslně měla jako souseda a i to zmizelo .
    Vždyť jsem byla hodná ...
    Třetí kuře bylo červené měsíc , tak šlo, protože pošlo.
    Čtvrté nereaguje na žádnou zprávu, na dárky , teploměr klesá.
    Těžký život mentora !
    Ale zatím mi zbývá to jedno hodné kuřátko (nechci to zakřiknout) !
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak vidím, že je to skoro všude stejné ! Jsem ve 3.úrovni, žádné kuřátko nehraje, tak jak jsem je dostala ve 3- levelech, tak tam skomírají.Ale měla jsem i hodná pracovitá kuřátka, ale to je již dlouho. Jedno jsem poslala pryč a čekala jsem skoro 2 týdny než jsem dostala jiné a to je červené od začátku. Tak možná s přibývající zimou se objeví nějaká pracovitější kuřátka. Kdo ví? ;););)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    5 hrajících kuřat s plným teploměrem tak to je sen každého, mne se to povedlo ;) Kuřátka moje zlatý, děkuji
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Už zase jsem vyfasovala mrtvé kuře (jak jinak než ve 3. levelu). Mě už nebaví psát ani ty uvítací dopisy, bo je stejně nikdo nečte.
    Tak kuřátko pár dní nechám a když se ani nehne, tak půjde. Tomuhle se už čas nachýlil :(
    Je to pořád dokola...Proč mi to furt posíláte :cry:

    To si dělaj srandu už. Tak já to nehrající kuře vyhodím, odejdu ze školy, vzápětí se tam vrátím, abych poprosila o jiné kuře a vyskočí na mě okno, že mi našli nové kuře - to samé !!! A to jsem ani nestihla rozsvítit tu halogenku na na to vajco :eek:
    A vyhodit jde až za 12 hodin :cry:Takže zítra ho vyhodím znovu a jestli mi ho zase podstrčej, tak .... >:(Mi prdne cévka asi -.-
     
    Naposledy upraveno: 3/11/16