ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Psali to tady dva hráči. A to už není náhoda, protože i mne zničehožnic opustilo aktivní kuře. Nebyl důvod, komunikovali jsme a posílali si dárky. Vypadá to na chybu hry a nebo totální podraz od RT.:wuerg:. Mimochodem, vím, že se tady probírala verze multifunkčín červených podpůrných farem. Na tohle vlákno jsem hodně dlouho nezavítal, proto netuším (nechce se mi pročítat 15 stran z5), jestli je v tom něco nového. Nedokáži založit nové vlákno" do zlepšovacích návrhů". Já raději budu mít jedno akční kuře než 4 červené->není tu někdo, koho by oslovila myšlenka "vyhazovu červených multiúčtů", kdož by to dal do zlepšováků???? Možná si to představuji jak Hurvínek válku, ale ty červený ždímající mrtvoly kuřat mi fakt lezou krkem.
     
    evainfo, švestinka a čarodějka007 tohle ocenili.
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ani moje kuře na leteckou poštu nereaguje. Sledoval jsem, kdy se mu rozsvítí zelené světýlko
    a Zuzi okamžitě odstartovala. Zbytečně. Spíš jsem kuře vyděsil natolik, že hrát přestalo.
    Vyzkoušel jsem a nic. Kašlu na to.
    :wuerg:
    Řekl bych, že je nejvyšší čas, aby RT se svým nepovedeným produktem nějak naložil.
    :(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda, on je podle mého názoru problém hlavně v tom, že je zde zavedena povinná školní docházka, takže si kuře nemůže vybrat, jestli mentora chce nebo ne - prostě ho dostane. A pak záleží opravdu jen na kuřeti, jestli bude komunikovat nebo nebude. A asi je taky pravda, že na spoustu farem píšeme zbytečně, protože pošta i dárky končí jinde. A červená kuřata prostě jsou a budou, s tím těžko něco uděláme. Na jednu stranu je ta povinná docházka dobrá v tom, že pokud se objeví opravdu nováček, který neví nic, bude rád, když se mu ozve zkušený hráč v roli mentora. Na druhou stranu, mulťák asi nebude z mentora nadšen, zvlášť když jde o mentora, který se nenechá dotlačit k vykrmování marmoškama a slanými koláči den co den...
    Jestliže náhle zmizí kuře, které normálně komunikuje, je to zvláštní - ovšem může to být i tím, že RT dělá průběžné čistky a ruší podpůrné farmy. Ovšem čekala bych, že toto vybíjení parazitů se bude konat spíše kolem akce OaD, protože tam je činnost podpůrných farem evidentní...fakt nevím....
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Moje kuře mi odepsalo, že najednou přišlo o všechny sousedy. Je to hráčka znalá, která se vrátila ke hře po pár letech->psala na podporu a čeká na odpověď. Myslím, že tímto je vysvětleno, kam nám zmizela aktivní kuřata.
     
  5. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    sopti tohleto tam mam celou dobu akorát to není nějaká doba ale roky

    [​IMG]
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, přesně tohle mi visí na tabuli taky, jenom to neumím zkopírovat, taky od začátku i po inovaci.:mad::sleepy:
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Také jsem se těšila, až se zapojím do školy farmářů. Jsem za chvilku level 99 a mezi mentory "mě vzali" až nedávno, kdy se všechno nějak obnovovalo a najednou se hodně farmářů stalo mentorem. Jenže ta kuřata!!! Už skoro půl roku čekám na nějaké aktivní. Vždy to po nějaké době nevydržím a pošlu kuře k šípku (samozřejmě jen obrazně), ale dostanu nové, s červeným teploměrem. K čemu to je....pošlu mu pár dárků, napíšu, čekám, neodpoví (možná ani neumí číst)..prostě myslím, že tahle škola nefunguje jak by měla. Ti, kteří se stali mentory hned na začátku, tak se lehce dostali do posledního pátého sociálního postavení...já se tam dostanu jedině tím, že posílám několik dní kuřeti dárky, za to pak dostanu 5 bodíků...a potřeba jsou jich tisíce. Takže utopie. Jsem zklamaná...prostě hráčů ubývá...
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já jsem teda čekatel, ale jak to tady průběžně pročítám (se na mentorství zodpovědně připravuji), tak kuřat opravdu ubývá - nevím proč nesníží počet - myslím že jich je tuším 5 ? Tak ať dají každému dvě kuřátka, a bylo by. Ale to by asi byl příliš velký zásah do odměn mentorů atd. atd.... Možná raději ať to nechají tak (když se jim v poslední době ty změny tak daří).
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  9. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj všem ,ještě jsem sem nepsala ,ale musím se podělit o zážitek z dneška,už jsem dotáhla pár kuřat do konce ,samozřejmě jsem měla spoustu červených i nyní mám.Dnes mi bylo přiděleno nové kuře a po napsání,že mu budu pomáhat a posílat dárky , mi odepsalo ,abych mu poslala 3000 Kč.Zírala jsem na to a nevěřila vlastním očím,tak mám pocit,že asi s mentorstvím seknu.Měla už jsem pár drzých kuřat,co chtěly vše hned a poslat co nejvíce,ale toto předčilo a má 1. místo v drzosti u mně.
     
  10. silviec

    silviec Mistr fóra

    Tak to mas opravdu smulu na hooodne drze kure, ja mela většinou slusna, občas mlcici, o to vic si cením mych uspesnych kurat co velmi dobře hraji dal.Ze nejsou novy hraci tez vidim na nova dve cekam jiz pekne dlouho, hra by chtěla vylepsit dynamictejsi začátek a i konec, coz pocituji i ja a zde se jiz zdrzuji o dooooost méně nez dřív. Jsem u konkurence a zas si pripadam jak blb))), pekne od zacatku, ale stále i tu;).
    Vedlejsi farmy urcite není v zajmu RT zavrit, to by tu uz bylo o moc min hracu, co by pak vykazovali majiteli?? Premie by sly do dža.
    Ale jake je tu FAQ tak to je tedy bezkonkurenční)))
     
    Naposledy upraveno: 5/10/16
    pajaable, Evina270 a tydýtková tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Je jasné, že přísun nových hráčů je menší, než když hra byla nová nebo téměř nová. Ale za dlouhou čekací dobou může být logicky také větší počet mentorů ;)
    Osobně myslím, že mentor systém je trochu nadbytečný. Jasně, někdo může mít štěstí na mentory, jako jsou zde přítomní :), ale já se i jako kuře dozvěděla vše buď zde na foru anebo díky bezvadným sousedům. A určitě nebudu sama. Navíc, dlouhohrající také začínali sami a nevypadá to, že by z toho měli trauma ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak dnes jsem se u kuřat po dlouhé době usmála (opět všechny nové) ... jedno hraje, ale nemluví a neposílá nic. Druhé začíná pajdat a tak ho nebudu po vyzvednutí bonusu z dárku déle trápit. A ráno jsem si vzala poslední bonus za docela upečené kuře (spíš jako krvavý steak) xD sem ho poslala dál a hned dala žádost o nové. Mě teď došla zpráva na nové kuřátko, hned na to bedýnka a hned na to čtyři otázky: "Jsi počítačovej ***? Kolik ti je? Jak se jmenuješ? Co je mentor?" ... než jsem stihla poslat uvítací výbor, bylo pryč ... no snad už je to ten můj brojler, který neztrácí čas a doufám, že otázek bude víc ;) ... jinak jsem na tom jako většina z vás a ani nedoufám ve vytoužený cíl :oops:.
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Kuřata .... téma na hodiny. Když odešlo to poslední moc hodné a za poslední dobu
    vlastně jediné hodné, navalila se na mě čtyři kuřata , z toho tři jsou stále připečená
    ke třetímu levelu a to čtvrté to vzdává v 17 levelu. Teploměr mu klesá, nic neposlalo
    ani jednou, hned v počátku na uvítací zprávu nereagovalo a za pomoc při O+D ani
    nepíplo. Takže mentor 5 je pro mě v nedohlednu a myslím, že než se tam doškrábu
    pro dráčka , celý mentor systém zanikne . Už nyní neplní svůj účel.
     
  14. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Tak aj mne pripadá, že mentor systém končí. Už dlhší čas nemám ani jedno kuriatko. Dve dosiahli 40. lvl. a dve som zrušil,
    lebo vôbec nepostupovali. Teraz len čakám, či sa ešte niečo bude diať, alebo sa objaví vyhlásenie o konci mentorstva.

    P.S. Konečne sa mi objavilo 1 kuriatko, tak hádam mentorstvo ešte nekončí ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/16
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Není možné, že by se účast ve škole stala nepovinná? Nebo že by opravdu se hrou začínalo tak málo hráčů?
    Asi před 3 týdny jsem rozklikávala možnosti fora a našla jsem místo, kde byly poslední registrace, byli tam asi 4 hráči v posledních 2 hodinách, to zase nevypadá na úplně malý pohyb hráčů. Pokud tedy není většina těch registrací na podpůrné farmy a farmáři znalí poměrů ze školy hned po založení účtu aktivně nevystoupí, taky možnost...
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    evainfo- mě se dost často stává že se mě kuřátka ptají jak se jmenuji,kolik je mi roků atd.to bývají děti to mi napsali kolik je jim roků ono většinou si farmy zakládají děti a těm to moc dlouho nevydrží já si nemůžu na přísun kuřátek stěžovat každý den dostanu kuřátko dvě mě už opustili a jedno jsem vyhodila
    a na tohle je radost se podívat
    [​IMG]
    zase dvě kuř. mě za chvíli opustí a to poslední co nesvítí to se přihlašuje 1x za den tak to budu mít hodně dlouho.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Máme to ťažké.Vyše mesiaca som nedostal žiadne kura.A tým pádom som sa nemohol posunúť ani o krok.Tento týždeň som dostal jedno kura ktoré komunikuje a posielame si darčeky.Druhé som dostal dnes má síce teplomer zelený ale nekomunikuje asi nevie čítať a písať.Nechám si ho a uvidím pokiaľ príde.
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  18. swertík

    swertík Zelenáč fóra

    Z pohledu kuřete: vůbec netuším, že mám někomu něco posílat a už vůbec nevím, kde to hledat...ze systému nevypadla žádná moudrá zpráva, jedině to, že mám mentora, jemuž tedy za dárky děkuji:).
     
    CrossBlack a evainfo tohle ocenili.
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    no, tak tohle byl docela vtipný kousek, přistálo mi nové mládě, poslala jsem uvítací zprávu a dárek ... teploměr červený, moc jsem to kuře nezkoumala ... odskočila jsem si na fórum a po návratu kuře pryč a jen zpráva od systému - kuře dosáhlo na 40. level a je fuč, ale bodíky mi systém připsal a pěkně poděkoval - to je asi odměna za ta mlčící nehrající kuřata

    Swertík - dárky pro mentora najdeš v farmářském domě, mentora se můžeš zeptat pomocí pošty ve hře
     
    skalara.v a Janké861 tohle ocenili.
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dneska opět zbytečně hledím do školy farmářů - a to jsem se tak těšila, až se stanu mentorem. Blížím se pomalu k 99. levelu a ve škole jsem jako mentor ve 4. soc.postavení. Ráda bych došla do posledního a pak už je mi to celkem fuk, ale musím říct, že te´d se škola nějak sekla. Nechápu to - z bezpečného zdroje vím, že někteří, co jsou už dávno v 5. postavení, tak mají kuřata aktivní. Já dostávám nehrající a to 5. soc.postavení je jako u většiny tady v nedohlednu. Co mě ale zarazilo, že ještě nedávno jsem znala kuře, které několik dní postupovalo v levelech a mentora dostalo přidělené až asi ve 20. levelu - nevím podrobnosti, ale jestli to i takto funguje-nefunguje, tak je celý mentor-systém k ničemu. Můžeme jen tiše závidět těm, co došli do posledního soc.postavení a mohou využívat sice malé, ale přesto výhody (např. týdenní přísun superkrmiva apod.):(
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.