ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    čarodějka007 je to dost informací, jsem v mentor systému přihlášená taky od začátku a kuře nikde:p;)
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dasa1143 to je dost odvážné tvrzení, že dost informací ....například když se podíváš na dobu registrace hráče, kterého jsem se ptala, zjistíš, že je z března letošního roku - pravda, je to registrace na foru, ale pokud hraje také krátce, tak není divu, že systém na jeho přihlášku nereaguje....takže ono ty bližší informace nejsou od věci
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To máš určitě pravdu, já jenom,že hraji 6roků, jsem přihlášená od začátku-lvl.95- a kuře jsem nedostala ani jednou. Nevím jaké další informace by ti měl dávat, jestli to umíš a víš, zkus to prosím vysvětlit mě. Díky.:cry:;)
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dasa1143, ono nezáleží jen na tom, jaký máš level a jak dlouho hraješ - kdysi jsem četla na německém foru faktory, které systém bere do vyhodnocování žádostí o mentoring. Byly tam i takové věci jako: jak často a jak pravidelně se přihlašuješ do hry, jak často využíváš herní poštu, kolik máš přátel (ne sousedů) a podobně.....
    U hráče taxi-tonda je můj dotaz zcela na místě, pokud hraje několik měsíců, těžko ho systém do mentoringu zařadí nějak brzy - to snad není tak těžké pochopit.
    A mimochodem, pokud ses v loňském roce, zhruba v srpnu nebo září, znovu nepřihlásila do mentoringu, čekáš marně ....
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Samozřejmě přihlásila a vzhledem k tomu, že bydlím sama a jsem v důchodu, tak jsem na farmě opravdu téměř každý den,tak nevím.
     
  6. kanecjurasek

    kanecjurasek Zelenáč fóra

    tak nevím.. asi tři roky jsem to nehrál..před pár dny se znovu přihlásil. Jsou tu nějaké novinky. to mentorování. Napsal jsem, že chci být mentor. Co čtu tak asi nebudu, hmm.. :) ? Klidně budu i to kuře, když na to přijde, ať je legrace :D
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kanecjurasek, pokud jsi v levelu menším než 40, tak pomažeš do školy - tady je teď povinná školní docházka xD....ale asi jsi výš než 40, jinak by ti to nenabídlo možnost požádat o mentoring.....
    Ale pokud máš delší přestávku v hraní, spíš budeš potřebovat doučování :D
     
  8. kanecjurasek

    kanecjurasek Zelenáč fóra

    to asi jo :)

    trošku se to změnilo co jsem tu nebyl :))
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Do 5. stupně mi už dlouho chybí "jen" 119 bodů.
    Jednomu kuřeti schází do postupu do vyššího lvl 13 bodů už asi týden a ne a ne se pohnout.
    Moje úpěnlivé prosby (v duchu) nezabírají.
    Druhému kuřeti ve 23. lvl jsem obětavě poslal dva slané koláče s podrobným návodem jak je zkonzumovat
    ve prospěch nás obou. Nepochopilo a jako odpověď mi poslalo přežvykující krávu a od té doby mlčí bez pohybu vpřed.
    Co tím asi chtělo naznačit? :D
    O bedýnku jsem je ani nepožádal, tolik odvahy jsem ani nenašel.
    :D
    Jak to děláte, vy, schopní a kvalitní mentoři? Nenašli jste náhodou nějakou účinnou metodu, jak na nehodná kuřata?
    :D
     
  10. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Mikeš
    hele, já jsem za tu dobu co jsem kvočna zkoušela kde co... každodenní zasílání zpráv a dárků, dokonce jsem pro kuřátka vymýšlela soutěže typu "kdo dosáhne nejdříve level XY dostane dárek AB" přes podmazávání mlskama, šikovným a vyšedšim kuřatům posílám i "legrační vysvědčení"... vše marno. Prostě když kuře nechce, nehne s ním ani ten slaný koláč, který si buď schová (to je ta lepší varianta) a později prodá, a nebo ho pošle "jinam" - to je ta horší varianta. Takže se mentor může klidně přeskočit, ale nenadělá nic ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš, pokud kuřeti zbývá do postupu pár bodů a nehne se, dá se to udělat tak, že mu pošleš akční dárek (teď červa) a až to po skončení akce systém promění za BZ, kuře postoupí ať chce nebo nechce ;)
     
  12. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    čaro - ty jsi tedy číslo :D :D tak tohle mě tedy nenapadlo, takhle "postrkovat" kuřata :D
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    cassandravega, no a co jako....když kuře přestane hrát a je třeba v levelu 35 a do postupu chybí 15 BZ, tak holt dostane akční padátko a ty body z něho vyrazíš....tam už to stojí za to ;). A když už kuře farmu "opustí", tak jemu je to jedno...

    Já to udělala už třikrát :p

    EDIT: nám v pátém stupni už to může být celkem jedno, ale chápu mentory, kteří usilují o domácího dráčka, že když zbývá pár bodů a nemůžou se pohnout, je to k vzteku....a toto je drobná pomoc a cesta k pár důležitým bodům
     
    vinea05 tohle ocenil(a).
  14. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    čarodějka007 stále je se co učit, beru si k srdci a uplatním ;) :D
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    čarodějko, dík, to by mě nikdy nenapadlo. Já věděl, kam se obrátit.
    Do konce akce kuřeti ještě stihnu poslat ty 3 červy = 15 bodů, tj. nejméně ještě dalších 6 dní čekání na jeho postup,
    ale je jistý. Pak ho klidně ugriluju.
    :D
    cassandravega - obdivuji tvé "kuřecí" aktivity. Nabyl jsem dojmu, že to jedno moje kuře je asi malé dítě, co ještě neumí
    číst nebo to má nejspíš od rodičů zakázané. To je pak každá snaha marná.
    :D

    Edit
    Jasně, že o svých zásluhách bych vůbec nepochyboval, ale floreny bych do toho, já, příbuzný Krkovičky, určitě nedal.
    xD
    Já si záměrně udržuji nižší počet aktivních sousedů, než je daný, abych v průběhu akce mohl každého obdarovat.
    Také bych je nerad šidil.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 16/7/16
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš já byla v podobné situaci jako ty - do postupu do levelu 5 mi chybělo devět bodů a kuřátka nic....a měla jsem jedno takové, co evidentně přestalo hrát a do jeho postupu chybělo 20 BZ. Tak jsem mu poslední den akce naprala na farmu 4 padátka (ty vydané floreny mi za to stály) a jak systém proměnil padátka, šla jsem si pro dráčka ....
    Nevidím v tom nic nefér - ty body máš zasloužené :)

    EDIT: no já si to uvědomila až poslední den akce, že ho takto popostrčím....tam pak jiná možnost není, než obětovat floreny, když mám jen jednu farmu. A taky zásadně nešidím sousedy o padátka.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/16
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  17. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak tenhle zpusob jsem zkousela taky - problem je v tom, ze tyhle body se pripisou az v okamziku, kdy se kure na farmu prihlasi... pokud uz ji uplne opustilo, tak proste smula :¤( nebo tak to aspon bylo u mne, ze se zadny postu nekonal...
     
  18. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Tak asi tím, že jsou prázdniny, tak je teď kuřat dostatek (alespoň mi systém přiřadil nová docela brzy... ) a tři z nich prozatím hrajou, žádný závratně rychlý postup se nekoná, ale nemusí pršet, hlavně když kape ;)
    Tak jestli máte nějaké ležáky, které si držíte kvůli těm pár bodům za dárky a zprávy, tak zkuste obměnit :)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som dostal také kura ktoré mi napísalo že za darčeky z mentorskej školy debničky mi posielať nebude.Iba ak jej budem posielať na BS koláče ako sú čerešňovo-syrový,z lístkového cesta a marmeládu medovo-banánový sen.Už ozaj neviem čo si mám o tom myslieť.Také kura som ešte nemal keby aspoň napísala prosím,ale napíše potrebujem.
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    losiksobik - ale to jsi mě vůbec nepotěšila, ba dokonce zarmoutila.
    Narval jsem už do kuřete 3 potřebné červíky a postup jsem si takto "naplánoval" na pátek.
    Jak já jsem se těšil a zase utřu hubu!
    :D
    farmarka_e - vyhodil jsem jedno kuře, které mělo na kahánku, v pondělí a žádný nový příděl se zatím nekoná.
    Je to poněkud víc zamotané než se zdá. Záleží také na tom, co je brzy.
    :D
    -Kuteno- aspoň ti to kuře řekne pěkně na rovinu. Já jsem jednomu chytrolínovi denně mlčky (nic jsem po něm nechtěl) posílal SK
    a ejhle jednoho krásného dne jsem letěl. Kuře mě jednoduše vyhodilo bez slůvka rozloučení, natož pak poděkování.
    :D
    Vskutku perfektně vypracovaná škola farmářů. Tak leda k vzteku.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/16
    duna.duna1 tohle ocenil(a).