ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Po dosažení 3. sociálního stupně jsem dostal 4. kuře.
    Že by celkem 5 ?
    :D
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já to dělám tak pokud kuřátko hraje a komunikuje tak ho trošku popoženu medově banánovým snem teď dostávám kuřátka které jsou vždycky přihlášené buď je farma chytne nebo ne když potom nehraje vyberu si 5 bodů a jde do světa
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  3. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Tak neviem ako vám ale v druhom stupni mi neukazuje denný darček,,Teraz neviem či to mám len ja a čí aj niektorý mentory,,
    Fakt sa neviem dopátrat kde je chyba,,Je tam ten darček či nie?
    No a čo sa týka kuriatok tak ich mám štyri a som snimy veeeelmy spokojná:D
     
    evainfo a .stazi. tohle ocenili.
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    vinea05 to bude tím, že ve druhém stupni denní dárek není ...
     
    švestinka, .stazi. a tomokoco tohle ocenili.
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čarodejka díky moc ,,,
     
    STYBI a tomokoco tohle ocenili.
  6. .stazi.

    .stazi. Pisálek fóra

    Som mentorom asi 2 mesiace, dnes mi prvé kuriatko ukončilo školu, pravidelne posielalo debničky s bodmi, komunikovalo. Chvíľu potom mi bolo priradené nové kuriatko, našťastie má zelený teplomer, dokonca odpísalo na privítanie, tak snáď vydrží, lebo až také šťastie na kuriatka nemám.
     
  7. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    do druheho dracka uz jen kousek :¤)
    [​IMG]

    ale zase zacala jsem loni v cervnu, to jde...
    a osvedcilo se mi, kdyz vyhodim kuratko, tak hned nezadat o nove, chvili pockat - protoze pak se mi vetsinou vraci to vyhozene...

    EDIT: a den na to mě čeká skoro milion bodů :¤)
     
    Naposledy upraveno: 9/3/16
  8. jakrt

    jakrt Rádoby autor

    Ahoj, nevíte o nějaké změně u sociálních bodů? Jsem ve 2 pos. postavení a ukazuje mi to tyto body (-1395/2750). Včera jsem měla něco málo bodíků (nevím přesně), ale /1500. Jde o chybu nebo jsem něco přehlédla?
     
    Madvo a STYBI tohle ocenili.
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já to mám taky tak to bude zase chyba
     
    Madvo a STYBI tohle ocenili.
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jejda, taky tam mám mínusové body :oops: a dokonce místo 1500 jako cíl je tam 2750, ale dopoledne to ještě nebylo /jsem ve druhé úrovni)
     
    Madvo, STYBI a tomokoco tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Medvánek furt jsi na tom líp než já, mám tam : -2049/99990949 xDxD, to je fakt na hodně dlouho xDxD
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xDxDxDxDxD však máš přece ta nejšikovnější kuřata
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    xDxDxD taky že jo, to dáme.... :music:
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    .hrach. náhodou víme, od levelu 40, až si bude moct pořídit řemeslo....co takhle občas zajít do FAQ - Hra , mentore ?
     
    Madvo, STYBI a tomokoco tohle ocenili.
  15. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    ahojky - tak mám také mínusové body - ale čtu, že to máme všichni, tak jsem ráda, že není chyba u mně :p
     
    .stazi. a Madvo tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som dnes dostal po dlhej dobe kura tak akurát na gril.Na ďalšie si počkám,aké ku mne pricupitá.Uvidím po týždni či neozelenie ak nie pôjde preč.
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    V sobotu jsem jásal nad novým kuřetem s bonusem a zeleným teploměrem.
    Už nikdy nebudu. Za celou dobu ani ťuk. Poslal jsem ho do světa.
    Dostal jsem nové, opatrně a s obavami nahlížím jestli se u něho něco děje.
    Raději už nic neočekávám.
    :D
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nevíte proč se kuřata zaseknou ve 4.lvl a dál nejedou? Mám takto 4 a na 5té čekám. Tak nevím, jak dlouho ještě vydržím jim posílat dárky a zprávy xD
     
    evainfo a švestinka tohle ocenili.
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evoku57 na to jednoduché vysvětlení: od levelu 4 je dostupný trh - takže jakmile nová "dceřinná" farma dosáhne level 4, jde si zjistit trh a když nevyhovuje potřebám, tak farmu zabalí a založí novou....;)

    Jinak jsou tam jistě i nováčci, které to přestane bavit a jdou si třeba zajezdit v tanku....
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    čarodějka007: Já bych to spíš viděl, že odtajnění TS získaných za FL co máš prakticky hned po založení tě bodově akorát hodí do toho lvl 3-4-5 ,-D A pak je farma odložena do nejbližšího OD a po něm "usmrcena" :-D Jinak trh zjistíš i v lvl 1.