ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Zdravím všechny mentory, a spolupracující kuřátka. Bohužel za sebe musím říct - škola farmářů je něco co se tak úplně nepovedlo. Nejdřív roky čekání - pak změna a bylo nutno se znovu přihlásit k mentorství, pak zas čekání......pak radost že jsem se stala mentorem... a zklamání - za dva měsíce mého mentorství jsem měla jen jedno šikovné kuřátko, už "vyrostlo" a jsme nadále sousedé, ostatní nejen že nekomunikují, ale visí třeba ve 3. -4. levlu 14 dní i více.....Když se s nimi rozloučím, dostanu "zas to samé překvapení" :) - nekomunikující, nepostupující. Tak jen trpělivě posílám dárky, pozdravy.... třeba se někdo rozhýbe.....
     
    Naposledy upraveno: 26/2/16
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zdravím vás.Ja som dostal jedno kura pred 3 dňami.Posielam mu darčeky a napísalo mi že na čo mu to posielam.Vysvetlil som mu to ako to funguje a ešte neposlalo nič.Asi ho pošlem preč nech behá po svete samo.Dnes mi pridali ďalšie kura tak uvidím či ho nehodím zajtra na gril.A moje dávnejšie kuriatko pomaly ide z levelu do levelu musí sa mu u mňa v škole páčiť posielam mu darčeky a ono mi posiela tiež.
     
    Naposledy upraveno: 25/2/16
  3. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    To kura, čo ma nazvalo šmejdom som dnes vyhodila a opäť sa vrátilo!!! :mad: pomoc!

    -Kuteno- u mňa sa tiež pravidelne vracajú, jedno dokonca až 4x čo som už pomaly vzdávala, že sa ho snáď ani nezbavím, keď niektoré neaktívne vyhodím zväčša počkám pár hodín alebo do ďalšieho dňa a nehľadám, ale teraz mi to nejak nedalo tak som po cca 10 min. začala hľadať nové - a šup ho tam! prišlo opäť ku mne -.-:cry:
     
    Naposledy upraveno: 25/2/16
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    KiQuSiQ aj mne sa vracali ale ak nejaké vyhodím tak potom dlhší čas nehľadám.Pozdravil som dnešné kura a dostal som krásne privítanie od neho.Čo k tomu dodať?Večer pôjde tam odkiaľ prišlo.
     
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    KiQuSiQ teba tvoje kurča šmejdom nazvalo a mna pozdravila bývala suseda cez poštu že kravaxD,,heh ale čo sa týka kurčiat tak niektorý fakt majú nároky všetko nové by chceli no oni ani tú bedničku náklonnosti nepošlú....ale mala som aj mám výborných začínajúcich farmárov snažia sa a ja im držím palce nech sa im darí,,Ja tiež čakám ako sa osvedčia no ked sú leniví tak ich vyšupnem ,,,
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem dnes vyhodila jedno červené kuře,aniž bych hledala další,okamžitě mi dali nové.Tak jsem ho hezky pozdravila,poslala dáreček a obratem jsem dostala od něj holuba.Bez jakéhokoli úvodu mi napsalo: děláš marmelády? A dost. No jen zírám;)
     
  7. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    marketka47 a určite neposielaj.. pravdepodobne je to nejaký "špekulant", ktorý by rád dostal zadarmo nejaké marmeládky ako "začiatočník" pre svoju ofi farmu :p ...a možno nie a mýlim sa - ale napadlo ma to ako prvé :p
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    marketka47 ....no já bych mu odpověděla, že ano a že je bude moct od levelu 40 také dělat - a pak bych se optala, jestli ví, jak fungují a že posílám pracujícím kuřátkům dýňovou marmeládu ;).
    Pravda je, že těm šikovným a komunikativním pak posílám i MJS, ale až se přesvědčím, že ví, jak ji účelně využít....
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    čarodějka007-tak jsem odpověděla,že jo a víc jsem nenapsala,už se neozval,ale je zelený a 2level-tak se ho příště zeptám podle tvé rady jestli ví jak to funguje,dobrý nápad díky;)
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já jsem asi blázen, ale stále si držím ty mrtvolky v posledním tažení. Jednak jsem zvědavá, jak dlouho takové červené kuře můžu mít (jestli vůbec samovolně pojde) a taky se trochu bojím, co nafasuju za dárečky...:eek: Takže dárkuju, písnu jedno slovo a hotovo xD
     
  11. lienka7

    lienka7 Pisálek fóra

    Ahojte. Mam jedno velmi aktivne kuriatko. Snazi sa a tak som mu chcela pomoct a poslala som mu mrkvovku nech si na desivom cintorine nieco dopestuje a nech skusi aspon nieco z akcie. Poslala som mu instrukcie co a ako .....a teraz mi odpisal, ze mu to nedovoli zjest mrkvovku, lebo nema este 40 level. ..... To naozaj nemoze pouzit ani takto poslanu mrkvovku?
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    lienka7 použít ju může když nemá 40 lvl tak ji musíš napsat že ju najde ve stodole v zásobárně tam je na poličce
     
  13. lienka7

    lienka7 Pisálek fóra

    macca - ved prave. ze som tu citala, ze viaceri posielaju kuriatkam remeselne vyrobky a kazdemu to v pohode ide. Tak ma to moje prekvapilo, ked odpisalo, ze sa mu to neda pouzit. ...... poslala som mu presnejsie info a dufam, ze mu to pojde
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já už si píšu,pod jakým nickem kuřata nekomunikují.Mám tři hodné, pracující a komunikující,některé víc některé míň.Samozřejmě nemůžu chtít aby vypisovalo kuřátko,které má už víc farem.Jsem ráda,že hraje a posílá bedýnky.Akorát to čtvrté kuřátko ne a ne se pořádně vylíhnout,vždycky je to nekomunikující a většinou nehrající.Vždycky jsem je nechávala tak dva tři dny,jestli se neozjedou,ale teď už ne.Přivítám ho a pokud se do 12 hodin nepřihlásí (samozrejmě pokud má zelený teploměr)a nepřibývají mu bodíky-letí.S červeným a blikajícím teploměrem by neměli vůbec přiřazovat,protože stejně nehrají.

    Takže červené kuře jsem vyhodila a dostala jsem nové,sice už ve 27 levelu,ale hned odpovědělo na přivítání a poslalo bedýnku s body.Taky mě před chvíli vyletělo z hnízda další moc hodné kuřátko,škoda,že si ho nemůžu nechat za souseda,ale už jsem si nechala to první a momentálně nemám místo.Možná časem.Tak teď zase čekám na nové kuře,tak jsem zvědavá.Bylo mě líto je vyhazovat,když byla červená,ale poučila jsem se,že stejně hrát nebudou,tak na druhý den letí.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/16
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Včera ráno jsem dostal nové kuře blikající červeně. Po 12 hodinách jsem ho večer vyhodil.
    Dnes ráno jsem dostal hlášení od SYSTEMU, že mi mezitím jedno kuře dospělo a jde do světa.
    Jen tak mimochodem, za celou dobu hraní mi neposlalo ani jeden dárek,
    proto nedostalo na cestu žádnou výbavu.
    Hned na to mi SYSTEM oznámil, že mi bylo přiděleno nové kuře a mám ho přivítat.
    To vám bylo radostné přivítání samozřejmě s tím samým, vyhozeným ze včerejška.
    Na to, že údajně proběhnul skript na odstranění nehrajících kuřat, slušný výkon SYSTEMU.
    A tak je to pořád do kolečka dokola.
    Že já jsem do té školy vůbec lezl.
    :music:

    Edit
    Právě mi bylo přiděleno další kuřátko ve 4. lvl rovnou s bonusem (právě postoupilo).
    Uvidíme, možná mě tentokrát čeká překvapení.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 5/3/16
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    mě chybí posledních 100 bodů a budu na konci teď mám samé nehrající kuřata tak se nějak na ten konec dobelhám po těch 5 bodech
     
    .stazi. a tomokoco tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není to tak hrozný, musíš denodenně posílat SMS a dárky! Moje kuřátka také hyří aktivitou![​IMG][​IMG][​IMG]:p Právě došla moje trpělivost a půjdou asi do světa! Třeba jinej perspektivní farmář si s nimi bude vědět rady!xD
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Teda kaolín11, tak to je síla....asi mám fakt štěstí, moje 4 kuřátka svítí svěží zelení a hrají - sice se mnou nemluví, ale hrají, víc snad ani nemůžu chtít :music:
     
  19. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    již tři dny čekám na nové kuře, jinak se mi ještě nepodařilo dostat kuře až do konce, vždy brzy zčervenaly a já je stále vyhazuji a pak jen čekám jestli dostanu nějaké nové, jen jedno kuře se mnou trochu komunikovalo, ale také to brzy zabalilo - prostě dobrá kuřata jsou vzácnost
     
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Hezký den- zajímalo by mě,kolik těch kuřátek je? Já mám 3 tak ten počet je podle bodu zkušenosti? Jinak zatím hrají všechny,ale nekomunikují ani nic neposílají a jsou nízké levely,tak to na dlouho také nevidím (budou se učit lítat);)
     
    evainfo tohle ocenil(a).