ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    k.vitek
    Jestli to nebude Postřikovací umění! Asi sklizeno kombajnem na mazlíky! Tuhletu dekorku bych šetřil!:)
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem se dnes pěkně vypekla. Na PC jsem měla upozornění, že musím vybrat bonusy na BZ ze sezony, dnes je poslední den.
    Udělala jsem, odklikala všechny mazlíky a dekorky a říkám si, jak to že jsem se tak málo posunula? Já trubka jsem zapomněla sklidit stonek. Takže bonusy - 21 ks - v podstatě vyletěly oknem. Tak další pokus za měsíc snad bude lepší.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 5/2/22
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Přidávám se do klubu.... já si zase včera večer smetla společně s JeCéčkama kombajnem půl plochy dekorek typu křeččí past a pod., přichystanou na dnešní ranní sklizeň, kdy šlo naposledy využít 800% BZ ze sezónního kalichu. Včera takhle :eek::cry: dnes už takhlexD

    Co se týká beden s bonusy, tak nedávno se asi štěstí unavilo.... a táááákhle mě potěšilo :D
    [​IMG]
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    k.vitek skus si stiahnut imgur
     
    vilm4 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Díky za tipy na "obrázkování" ...jsem postupovala podle farmaremářského F.A.Q. 8)
     
    vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dumám,zda je normální,že postupně od posledních TS,ani asi po 64 kouscích na baha ,nevypadl novej stromek! Zřejmě systém rozhodl,že jej získám,až z nějaké budoucí akce. Třeba ze sezóny!:wuerg:
    Zhruba za 40 minut mě čeká odtajnění i na farmě. Pokud ani tady novinka nepadne, tak by to bylo ještě o 7 pokusů více( celkem 71 TS):cry:
    Nakonec se na farmě zadařilo a jeden stromek dorazil.Super!o_O
     
    Naposledy upraveno: 6/2/22
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak dnes se mi podařilo: [​IMG] :inlove:
    A na farmě: [​IMG]

    "Skokanský den" xDxDxD
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Že tys dal na modlení.... Dneska protřepávám bedny a toto vypadlo z farm. zás. X [​IMG] Tuším, že jich bylo 16, tak už jen ty zlaťáky najít, akorát ty jsou v bednách s farm. zás. IX a tam by to chtělo víc poladit, z nich zatím nic moc nevypadlo :music:
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes som vytiahol tajné stajne wowei ktorých som mal v lište 9 ks odtajil som s nich 2 x gekon,1 x žltú striháreň oviec,1 x kukuľu,1 x plch,1 x bobrí hrad,1 x oranž.sokolie hniezdo,1 x liahareň pštros.vajec a 1 x dikobraz.Dikobraz ten potešil:D:D.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :)nezapomnělo se nějak v akcích na upgrady Pepíkova bistra? Tato novinka se základem byla někdy v květnu a má jich být až třicet a prý i víc. Zatím je jenom půlka, tak šup šup, kde to jenom u vrchnosti vázne? xD :p

     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mi zdá,že jej máme už kompletní!;)
    5hvězdičkové Pepíkovo bistro!8)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ty ho možná kompletní máš, já mám u Majáku 3hvězdičkové Pepíkovo bistro 2. A jsem ráda, že mám alespoň tohle 8)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nojono,když ono už je to tak od začátku,že musíš pustit chlup na kompletní dekoraci!:wuerg:
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj, proto nemám komplet ani Továrnu, Dům na stromě a nevím co ještě se dokupovalo... Ale žíly mi to netrhá, taky v klidu a dobře spím ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/2/22
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    • Jejda, tak tyto dekorace už neřeším. Body se z nich sypou, to je hlavní. Spíš se chystám šikovně vše sklidit, uklidit a znovu nasázet ty nejhodnotnější. Ale to chce čas a s blížícím se jarem ho začínám mít málo. Tak to zase bude muset vydržet do příští zimy.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No jo chlup jsem pustila, ale asi nedělala nějaké akce ... fakt si to nepamatuji :p

     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A je tady :) od úterý sedí u nás na komíně čáp, to je radosti :D, dnes má pěkné slunečné počasí. A kvetou sněženky.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    U nás aj kočičky... Než vyletí včely, budou bez první potravy... Příroda je totálně zblblá.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zima sa ešte vráti,možno už len tak zľahka,ale ešte bude chladno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.