ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Skali
    mám lítaj mi tam sovy,jen ta dekorka je stejná
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - je to "natahovací" dekorka. Podrž na ní zmáčknuité myšítko
    [​IMG]
     
    vilm4, Ivca1111 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  3. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    [​IMG] Pěknou neděli všem.Prosím o radu z čeho padá ten slizký sajrajt?Děkuji za odpověď.A jak se sem dávají obrázky?
     
    Naposledy upraveno: 29/8/21
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111 - ahoj, definuj prosím "ten slizký sajrajt " o_O

    A k druhé otázce - obrázek/screen si uložíš do svého PC, následně ho nahraješ na nějaké veřejné úložiště (např. imgur.com, pictu.cz.....) a odtamtud sem vložíš zkopírovaný odkaz.
    Vše o obrázcích a screenech najdeš zde - Funkce a ovládání fóra
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    dobrý den,kdy bude nový kalendář,děkuji a zdravím.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - zdravím, dočkej času, určitě bude, ale kolegové toho mají na práci hodně :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    No konečně.Ten sajrajt uprostřed.Z čeho ho získám?Díky[​IMG]

    [​IMG]
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když jsem si otevřela obrázek na nové kartě, tak ho vidím. Ale slizký sajrajt bych bez obrázku stromu, který tam máš zaznačený, tipovala na slizký mlýn. Strom i výrobnu si koupíš v tom obchodě u Jacka za předepsané množství surovin...
     
    Naposledy upraveno: 30/8/21
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111 - obrázek vidím - kliknu si na něj pravým myšítkem a zvolím "otevřít obrázek na nové kartě", takže v pohodě, zvládla jsi to dobře ;)

    upload_2021-8-29_18-12-48.png

    Pokud ti jde o ten "sliz" , tak je to produkt děsivé výrobny Slizký mlýn
    Jak píše Y_n_O - výrobnu koupíš v obchodě u Jacka
    upload_2021-8-29_18-24-51.png
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

     
    vilm4 a Dave Lister tohle ocenili.
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111, jsem rád, že to pomohlo. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Ivca1111 a vilm4 tohle ocenili.
  12. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Díky moc.Zrovna ten jediný jsem ještě nepostavila.Jinak mám od slizu už všechno.Zákon schválnosti;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vzkaz pro Pitrýska, abychom nezahlcovali Orákulum: ;)

    Víš Pitrýsku, ona je nespokojenost špatná vlastnost, např. když jsem tlustá, nadávám na to a nic neudělám pro to, abych to změnila, sice už bych si mohla říci, v mém věku už na tom nezáleží, ale pak ať nenadávám
    Pak je nespokojenost dost dobrá vlastnost, protože nás stále pohání dopředu. Tu nespokojenost mají jen lidé ve svém znaku, protože ji vyjadřují, zvířata ten dar nemají, mohou ji vyjádřit sice jinak, ale málo kdo to pochopí, když není se zvířaty dnes a denně a pokud páníček pochopí nespokojenost, snaží se udělat vše pro to, aby pejsek byl spokojený. Pokud budu nespokojená a bude mne to tlačit, abych udělala vše pro svou spokojenost, tak je to naprosto v pořádku. Já svou nespokojenost na farmě mohu vyjádřit a snažím se ze všech sil i komunikovat s moderátory, kteří jediní mohou toto předat dál. Vyjádřím samozřejmě i svou spokojenost, ale těch problémů je teď tolik na farmě, že ta spokojenost se jaksi vytrácí. Ty třeba vyjadřuješ svou nespokojenost se mnou, ale nic neuděláš pro to, aby jsi mi pomohl s problémy na farmě. Asi ti to stačí ke štěstí, že funguje, jak funguje, ale když to jde lépe, proč pro to něco neudělat?
    Tak to je asi vše k mému vyjadřování nespokojenosti, ať se ti to líbí nebo nelíbí, budu ji vyjadřovat stále
     
    vilm4, pajaable a modro.ocko22 tohle ocenili.
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak konečně modrej pták:D,tyto jsem měla na terase;)

    [​IMG]
     
    vilm4, kiki2305 a maribeja tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No fajn, tak to asi někomu ulítly včely :D k ptákům se už nevyjadřuji.

    evoku
    , ale vždyť mě to baví "zkoumat" proč jsi nespokojená a tvoje myšlenkové pochody, zajímavé. Od toho je diskuze a fórum abys svoje pocity vyjádřila. Takže jsi zafilozofovala a já ti jenom na to můžu napsat, že kvůli prkotinám ve hře nespokojený nejsem a když se mi něco nelíbí tak jsem to vždy k akcím napsal. A nereaguji jenom na tebe. I ten pes zaštěká když je nespokojený :D.
    Já ti můžu pomoci jedině slovem, ale to nezabírá, myslíš, že se do tebe trefuji. Tak jo, napiš třeba Ježíškovi o nový noťas :)
    Sladké sny, nejen o farmě ;).
    Edit: Y_n_O xDxD to bych se napřed musel zbláznit abych to dělal. Vždyť si nedá říct :).
     
    Naposledy upraveno: 3/9/21
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, kdybys zkusil kutat na několika farmách na jednom prohlížeči, bude chyba za chybou, to tak prostě je, neživé věci dokážou být neskutečně záludné :)

    EDIT: říct si nedá, ale remcat bude furt und furt :oops: xD
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    A já do teď žila v bludu, že tenhle boží tvor je žába :music:xD
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    dinoalesi
    Ahoj, tak jak ses ptala, houby rostou :p Jen taková menší procházka :music:
    [​IMG] [​IMG]
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutilko, jůůů krása, sameťáček mecháček je dokonalý :D
    Tak si dovolím sem taky šoupnout dva krasavce z poslední procházky po lese, u nás ale bohužel zatím moc nerostou
    [​IMG] [​IMG]
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybych nebyla furt und furt v nějaké práci, určitě bych vám všem na vztek poslala fotku s mísou kuřátek, protože vím, kde rostou. No nic; Vás nenaštvu, já si nepochutnám, tak snad za rok... 8) Ale kdyby někdo měl cestu z Dřevákova na Luhačovice, tož je to na té stráni nad pramenem té vody, co má na kolonádě celý velký pavilon :)
     
    Naposledy upraveno: 4/9/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.