ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    A zázraky se dějí přátelé chovatelé a drobní hmyzožravci...

    [​IMG]

    :D
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Jonsdorf u mna a myslim , ze aj u ostatnych je to takto xD
    kino je uz len taka kulisa , aby tam nebolo prazdne miesto

    [​IMG]
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    To bude patrně tím že já vezmu rodinu v neděli do kostela, uplatím kostelníka, koupím tu nejdelší svíčku, a pak se dílu zadaří!
    Ten poradí to, ten vono, a pak se dílo podaří, jak je to v tej naší hymně...
    :D:D:D
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a aj takto mozu vyzerat odmeny
    [​IMG]
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, no to jó ... měla jsem to taky, ale vlézt do lišty a hledat tu pecku, nemám odvahu xD

    hlavně po tom, co jsem měla včera na farmičce, všechno se to hejbalo a vlastně to bylo moc hezký :D


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Evočku no koukám jako blázen...
    Vždyť to je přeci naše Šípková Růženka!
    Gratuluji...
    :inlove:
     
    Y_n_O, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jondy Růženku jsem tam neviděla, jen jsem klikla po příchodu na farmičku na město a na mapě se mi ukázala pracující řemeslnická čtvrť :D
     
    Y_n_O, vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak to chce Evičko pofoukat jahody, a pustit fantazii na špacír - Růženka přeci chrápe!

    Já tam vidím vše, i Vláďu Menšíka (Matěj) co by rochně v lázni.
    A začíná to:
    "Když se Dalimilovi a Elišce narodí dceruška, která dostane jméno Růženka, je to sláva převeliká, protože rozhodně není obyčejná. Je to princezna Růžového království..."
    Dokonce je tam i stánek tržnice kde Matěj šlohne to jablko!
    Navíc myslím že nejde o chybu ale další možnou akci farmeramy?
    :D
    A jak to vidí ostatní?
    Hrajete si, nebo umíte popustit stavidla fantazie a radostí?
     
    Naposledy upraveno: 9/8/21
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, s fantazií jsem na tom asi dobře, vždycky, na rozdíl od jiných, vidím někde něco jiného, většinou lepšího nebo směšného, než tam opravdu je... xD Ale teď jsem dostala ťafku. Chtěla jsem nahrát obrázek na mediadisk a ono mi to píše, že to nende, že to není zabazpečené. Mno, proklikala jsem se těma příkazama a rozkazama a obrázek se povedl. Proč jedno z mála úložišť, které funguje, nemá platné zabezpečení? Psali, že jim vypršel certifikát před 15 dny... :-( Vrrr a Grrr :-( A taky Haf a pro jistotu i Bark, ač je to české úložiště ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/21
    Jonsdorf, vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra




    Ynočko
    to může být jen chyba provozovatele, který buďto umřel nebo má příšerný nonstop průjem a sedí na wc!
    Protože toto se může stát jen stránkám který nemají dobrého správce.
    Ukládej raději sem: https://imgur.com/upload
    Odkaz kopíruj a vlož do příkazového řádku prohlížeče.
    Nebo si jen klikni...
    Klikni na "Choose Photo/Video"
    Obrázek se nahraje, pak na obrázek klikni a vyber "otevřít v novém okně"
    Obrázek se otevře na samostatné stránce, pak v příkazovém řádku okopíruj adresu obrázku.
    Dále už to znáš..?

    [​IMG]

    :D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Arboreta,zvěřince....
    RT nás tedy zásobuje, jak na běžícím pásu. Bohužel u mně nepochodí,díky dementnímu pravidlu 5 ks na jednu plochu.Je vůbec nějaký rozumný důvod k tomuto omezení?!? Dále mi vadí,že nejde umístit všech 8 komodit do velkokapacitňáku najednou . Když to jde v expresu,tak např. v arboretu to musí jít také!!! Vůbec bych se nezlobil ,kdybychom ukládali rovnou upgrady danné věci.Je to fakt vopruz,dávat to po akcích do kupy. Samozřejmě, snahu o nějakou nápravu žádnou nečekám,bo by se otřásl nákup Prémia!:p
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, zjednodušení vkládání komodit do skladišť reportuji pravidelně už fakt hodně dlouho. Možnost navolit si počet, kolik čeho tam chci nacpat a to samé s upgrady.... Takhle po jednom to šíleně zdržuje a otravuje (velmi slušně řečeno). Ale zdá se, že je to marný, je to marný, je to marný...
    :(
     
  13. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Prosím,asi špatně chápu,ale jak je to s tím 5 ks na jednu plochu?Já mohla koupit jen 6ks celkem a už nic víc.Děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Celkem je nyní arboret 7 ks,ale na jednu plochu lze umístit pouze 5 ks.Zvěřinců máme také 7 ks a výroben 6 ks. Alespoň tedy podle toho co mi nabízí obchod.
     
  15. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Díky za odpověď.Mě to už nechce dovolit další a navíc mi nejde rozšířit o další místo.Zadám přidat další místo najedu až do úkolů a tam mám že už je to všechno hotové a při tom mám ještě nezaplněné budovy.Asi sem tydýt a dělám něco špatně.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivca1111, zajdi do Družstva a do vyhledávacího okénka zadej zkratku arboreta a najde ti úkoly kde je možné získat plány na rozšíření. Plány z úkolů na Baha arboreta i arboreta na farmu jsou shodné, takže je jedno jaký úkol budeš plnit. Počet stavebních plánů zjistíš ve stodole v záložce Ostatní.


    [​IMG]

    upload_2021-8-28_12-13-57.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    vilm4, Ivca1111 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    není těch sršňů moc?Lovec přízraků vypadá takto?Asi špatná grafika,ani po restartování se nezmění.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - ahoj, lovec přízraků vypadá přesně tak, jak je uvedeno v ofi oznámení - vyzkoušeno, řekla bych, že je to v pořádku :)
    PS: máš zapnuté animace v nastavení ?


    upload_2021-8-28_17-51-53.png
    animace pole zapnuto.png
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    To jsem udělala apodle družstva mám všechno splněné.Přitom mám ještě volná místa skoro ve všech budovách.
     
    vilm4 a Dave Lister tohle ocenili.
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivca1111, a koukáš do kategorie která zobrazuje všechny úkoly? Ono pokud když jdeš do Družstva přes + u rozšíření arboreta, tak to může přesměrovat do splněných úkolů. Je třeba zvolit kategorii Zahájené úkoly a vyhledat úkoly na arboreta.


    upload_2021-8-28_18-55-59.png

    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.