ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem ten vynález trochu proštudovala a ono je to cizina,dovoz z Číny a finance v dolarech,v Čechách jsem to jaksi nenašla,ale může to být dobrá věcička.Jinak díky za info alexandrakerulova00,
     
  2. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahojky všem
    Přišla jsem nakouknout a mám malou prosbičku, kdyby jste měli někdo na prodej na trhu AY laskavec, když jsem dnes postoupila, tak na trhu pusto a prázdno. Chtěla jsem zkusit po dlouhé době skleník :p, když tak mi dejte vědět, že na trh něco dáváte, díky:inlove:
    Nick ve hře marcipánka74
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jéé, dobrý den,to je milá návštěva, pěkně vítám :).
    Rád bych pomohl, ale mám jiný trh a i kdyby souhlasil tak laskavec ještě nemůžu pěstovat. Určitě se někdo najde.
    Hezkou hru přeji.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No pokud ho máš v levlu, dá se odkupovat každý den v liště u babky kořenářky :) na trhu je docela předražený, pokud tam je ...


    No co se mě vůbec nelíbí je Rama obchod, kde odpadla možnost koupě bonusových věcí do lišty, které každý kupoval. Zato sem přidají slabé dekorky z denního přihlášení ... vážně výhra :( Kdyby farma šlapala jak má, tak uznám, že RT krátí dobré věci, ale takto tu není nic výhodného, za co utrácet těžce získané farma mince a ty drobnosti/hlouposti snad nikdo ani nekupuje. Prostě nabídka je hodně slabá, se nestydím říci, že mizerná 8)


     
    Naposledy upraveno: 24/4/21
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evainfo: vždyť píšu, že ne :p.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem odtajnila tajemno. Medúzu mám, tu jsem ani nečekala, ale stromečky se předvedly, mám ten pokřivený na farmě a ten bumbác na Baha. Takže jsem v klidu. Plch čeká na vedlejší farmě na přeposlání a chybí mi jen ten písař hadilov. Asi. Už se v tom ztrácím :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já jsem taky v klidu, pod.výběh Labe a v něm by měla být medúza? Zlatý voči v takové řece :D ráno uvidím co vyplave mám tam 4.
    Stromy nějaká historie, pravěk.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, Labe ústí do moře. Sice studeného. Ale medúza proti proudu připlovala aj přes překážky...
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmm, v Labi plave jen žralok, chobotnice a krokodýl, kolem pobíhá žirafa. Vše žluté, jen žralok oranž.
     
    Y_n_O, vilm4, polacka a 1 další uživatel tohle ocenili.
  10. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Tak konečne sa už aj mne podarilo dohrabať do konca :)
    [​IMG]

    V noci sa pošťastilo aj na kolese. V priebehu 10 sekúnd sa podarilo vytočiť 2x snehuliaka => Σ17 ks (PL nekupujem)
    [​IMG]
    Skúsil som si aj chytanie rýb za našetrené návnady, kde som na prekvapenie získal 18 periel a aktivoval stonku. No a v nádeji, že mám na farme nejakú „šťastnú hodinku" som využil BB a premixoval som šľachtence za +/-150M, pričom nevyšiel ani jeden mix :D
    [​IMG]
     
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahoj,mám prosbu.Když se ted předělala hra na jiný kanál stratil se mi dlouhodobý soused a kámoš,prosím neví někdo o -milanvj ????děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mitulinko,jestli on s tou hrou nepraštil kvůli věčným potížím,které se hojně stále projevují a které se zřejmě nedaří odstranit.Já se denodenně vztekám jen to spustím,jenže jsem se rozhodla vydržet,protože jsem zarputilá.
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Je to na hlavu! Když není akce, tak Farma šlape jako hodinky, ale při akci je to k ... Teď už čekám a čekám i na Fórum..
    Nechtělo by to náhodou vylepšit i technické zázemí na druhé straně? Protože mne to fakt otravuje:mad:

    Edit:
    A dneska už to zase šlape jako hodinky! Nechápu...
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,snad nebude vadit,,,hola susedi prosím o strpení když zapomenu posílat padátka,mám doma vážnu situaci a fara jde malinko bokem :sleepy:a jsem někde myšlenkami jinde,až bude vše jak má být zase pojedu jako vždy,,děkuji všem za pochopení .
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za dárek ke Dni matek a všem maminkám přeji hodně radosti ze svých ratolestí :).
     
  16. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    Ahojte. Kód z FB: MOMWOW21 dáva 10 parfum deluxe a 10 superkrmivo :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mamaMarta, díky, já na xichtoknihu nechodím, superka není nikdy dost :)
     
    vilm4 a mamaMarta tohle ocenili.
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přes 320mandlovníků,javorů a jedlí mám hlavně z kola které už několik let nevymění za jiné,to samé u chlévú kde se stříhárna ovcí blíží k 500a oranž osel k 600 ks.Když mění bonusy za mazlíky aj,tak urcitě není nemožné kolo třeba jednou za půl roku obměnit .O obrovském množství kořenů aj ani nemluvím.Kola štěsti nejsou stejná,tak proč aspoň nestřídat.>:(Ale také dík za dáreček k svátku matek,miléxD
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Vzkaz pro 14087
    Tak to já mám první dohledatelnou nálepku s rokem určení tuto
    [​IMG]
     
    sarag68, dinoalesi a ašada01 tohle ocenili.
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    kutilka70 díky za nakopnutí. Taky jsem přemýšlela, kdy jsem vlastně začala.
    První nálepka je Den matek 2011, tak to mám zrovna kulaté výročí ;).

    [​IMG]
     
    14087, dinoalesi a kutilka70 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.