ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dobrý večer... viděli jste tu apokalypsu v Prešově? Šílený... je doufám, že v těch zdemolovaných patrech už nikoho nenajdou a všichni jsou v pořádku! Je mi líto, těch co nepřežili...
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  2. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    MatýsekKamil viděl,hrůza a není úniku z takového pekla. A jak říkáš,snad nebude více zemřelých.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ještě že v našich vodách jsou to jen "malé" horory. Ale husí kůže naskočí.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jondý,proč s tímhle musíš strašit ( myslím ty 2 černý co vypadají,jeden jako čarodejnice a druhej jako kyklop),jinak básnička pěkná,že bych se ji měl naučit
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ale houbelec Honzo.
    Čerti jsou náhodou užitečná věc!
    A kdyby jen, platí že: " Kdo se bojí nekrade!"
    Ten hroznej je Rakušan a ten druhý je z Bavorska.
    Někdy by měli navštívit i Sněmovní ulici na Malé Straně v Praze a přítomné pořádně zmalovat!
    To by bylo myslím rozumné a také by jim spousty lidí poděkovalo!
    :D:D:D
    Pokud bys je chtěl vidět naživo stačí přijet zítra okolo šestnácté hodiny do Sokolova.
    Bude jich tu k čtyřem stům a bude veselo.
    Z některých jde opravdu hrůza, soudím podle toho že loni nebylo cítit ve vzduchu jen oheň a klobásy.
    No snad se to nepřihodilo i Tobě? To bych byl nerad...
    Přeji krásné veselé sobotní ráno všem farmářům i farmařendám...
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak se to říká? Když je blbá hlava, trpí celý tělo... Tady potažmo farmářské snažení xD
    Jak v práci začínám směnu v jednom dni a končím druhý den, když už je jiné datum, mám v tom trošku chaos, co je vlastně za den...¨
    Ještě včera ráno, když jsem přišla z práce, jsem si říkala, že večer musím na plantáži zaset něco dlouhého, když budou dnes padat ty ledové tříště. Co jsem udělala večer? Začala jsem pěstovat bambus, který mi sežrala nějaká zvěř. Vzpamatovala jsem se dvě ráno, zrající bambus zbourala a sama na sebe naštvaná zasela vodní hyacint. Ale dozraje až ve čtyři odpoledne, takže klasicky budu začínat se zpožděním. :mad:
    Pak mi došlo, že dnes je teprve osmého a akce začíná zítra... Chjo, když se daří, tak se daří ;)

    EDIT: a pro jistotu připomínám, že dnes v deset nul nul začíná a zítra v jedenáct nul nul končí prodej Turbomlýna :)

    EDIT2: podle ofika opravuji, rychlý mlýn je až do zítřejšího večera, 22.00 ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Je mi smutno do Ostravy...
    :sleepy:
     
  8. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Je to hrůza.Člověk-už nezní hrdě.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také jsem tu měla příspěvek. Ale jeden citát obsahoval neslušné slovo, byl zmoderován a čekal na schválení. Tak jsem ho smazala. Ale napíšu alespoň ten vhodný: "Peklo je prázdné, ďáblové jsou mezi námi." A teď nevím, jestli je to ten střelec nebo ti, co mu to způsobili...
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pokora, tolerance a úcta to je co chybí.
     
  11. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem se dnes opět vzbudila před třetí ráno. Nemůžu spát. Už hodně dlouho.
    Vy tři nade mnou...mluvíte mi z duše. Je to hrůza, člověk si uvědomí, že ve světle této tragédie, nejsou jeho starosti tak obrovské, jak si myslel.
    Nějak na mě dopadá moje situace za poslední půl rok. Od června jsem se starala o tátu - rakovina slinivky. Bylo to hodně, opravdu hodně těžké. Vysálo mě to až do dna, ale táta v září zemřel doma, tak jak si to on i máma přáli.
    Včera nám konečně firma předala nově postavený vejminek pro mámu. Nechali jsme jí na naší zahradě postavit nové bydlení, přála si být s námi, ale bez nás. Musím to ještě do Vánoc vymalovat, poklidit, zařídit nábytkem....a mámu přestěhovat. Sama nemám na Vánoce nachystáno nic, ani jeden dárek, nemám napečeno.
    Jak psala Y_n_o , měla jsem pocit, že svět se v dané místo obrací ( ano, stačila jsem si to přečíst), ale snad jsem člověkem s pokorou, úctou a tolerancí. Ostravská tragédie mnou otřásla i v tom smyslu, že jsem si uvědomila, že na tom nejsem vlastně až tak zle, když to bylo u nás vlastně očekávané a ne jako blesk z nebe.
    Teda já mám dneska ale hodně blbej den...omlouvám se, ale už jsem ten stresový přetlak potřebovala na někoho hodit, snad se už konečně dokážu vyplakat a toto své životní období v sobě uzavřít.
    Kdybych už do Vánoc nepsala, nestíhala to, tak všem přeji krásné svátky plné dobra.
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kromě toho, že je to neštěstí v Ostravě tragédie, si pořád kladu otázku, jestli v téhle kauze všichni mluví pravdu.
    Všechno to mlžení a úkroky stranou při nutnosti odpovědět na kladené otázky.... Smutno před těmi veselými svátky, smutno. A taky se mně dotklo to počítačové napadení benešovské nemocnice. Odhlédněme od toho, že jsem jejím pacientem, ale koho vůbec může napadnout takováhle prasárna?
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -lumat85- upřímnou soustrast... bolí to moc, a před svátky obzvlášť .... Přeji mnoho sil... Na úklid kašli, stejně nikdo nepozná, jestli jsi myla okna a prala záclony (věř mi, stačí běžný), cukroví kup, s dárky nepomohu... hoď nohy na stůl a koukni na Tři oříšky pro Popelku... Důležité je, že máte jeden druhého.... Vše ostatní je ehm, prkotina.
    -pechfógl- napadli podruhé nemocnici? Ostravu střelec a Benešov hacker? Fuj, ty lidi nemají svědomí....
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Přesně tak. Musely se rušit i operace - a ten zmetek chtěl peníze za to, že ten virus stáhne.
    Co se úklidu týče - dovoluji si uvést návod svojí babičky. Ta vždycky pečlivě vyleštila kliky s tím, že když někdo uvidí takhle vyleštěné, ani ho nenapadne, že k tomu neumyla dveře.;)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevermore, já asi neusnu, jak se chechtám :inlove:
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Hned jsem se podíval na hodiny zda jsem se nepropadl v čase?
    Ale ne, je to v pořádku (uf)
    Ynočko že Ty jsi byla na nočníku?

    Lumíku soucítím s tebou.
    Taková nebo podobná věc čeká v životě každého z nás.
    Bohužel s tím se nedá nic dělat a je potřeba se stím vyrovnat, věřit že vše má svůj smysl.
    A tak přidám jeden citát, třeba v něm najdeš trochu povzbuzení.

    „Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
    Že mýty mají větší moc než historie.
    Že sny jsou mocnější než skutečnost.
    Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
    Že smích je jediným lékem na zármutek.
    A také věřím, že láska je silnější než smrt.“

     
    Naposledy upraveno: 14/12/19
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bítlsáku, byla. A za chvílu du zas. Ještě že vás všechny tady mám, jinak by mi fakt hráblo z těch pacošů, co potkávám v rámci pracovního procesu... :)
    A dík za to moudro, budu silnější. Alespoň pro dnešek. A to přeju i všem ostatním.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jste úžasní,sem si chodím odpočinout,pobavit se i smutnit.Přes všechny starosti vás humor neopouští a to je moc fajn Dokud jsme tu, užijme si toxD
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Holky, hoďte vidle do hnoje, zujte gumovky a jde se tančit!
    Hurá...
    :D
    A kdo bude vítězem?

    [​IMG]

    „Farmáři, tančete, je to pro vás dobré.
    Sice ve třiceti osmi letech nebudete chodit, ale je to pro vás dobré.
    Nagana bylo dost, chceme nové Harapesy!“

     
  20. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Oprava-po přečtení příspěvků po tom mém povzdechu musím konstatovat,že člověk zní hrdě!Vaší zásluhou!Děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.