ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. silviec

    silviec Mistr fóra

    nu asi bychom měli zalozit vlakno NESPOKOJENOST ci podobne, pak se tu nebudem motat v debate ostatním)))))ale asi by to bylo velmi pretizene téma))))))))))))))))))))))))))
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já se bavím, já si zpívám
    pěstuji nadzvukovou rychlostí
    hotovo ještě nemám,
    ale snad se taky poštěstí...
    Spletl jsem si vlákno? Ale ne, jen něco málo ke strategii. Jistě, že je každý rád když ví "něco" navíc, ale snad už i počty rostlin bychom chtěli? Obrázky nám nestačí. Bavit se dá i jinak (na farmě) než napěstovat, mít hotovo nebo čekat na baterie a vymýšlet příspěvky.
    Porušení pravidel zde bylo, hledat se dá i jinde než tady. Tím to pro mne i pro mnohé hráče končí, není o čem diskutovat ;)
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné ráno farmáři...
    Dnes musel systém cestou do práce někde zakopnout a silně se udeřit do hlavy!
    Jinak si neumím vysvětlit toto:


    [​IMG]

    Přeji každému hráči takové škobrtnutí bez následků...
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Je mi z toho nějak smutno:cry:

    PS: ono by pomohlo kdyby diskuze k akci se otevřela před akcí trochu dříve a né až je spuštěna mohlo by se debatovat tam;) a nezahlcovala by se tím jiná vlákna nebo stupidní Oraculum, které v současné podobě stejně není k ničemuo_O
     
    Naposledy upraveno: 1/2/15
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pro hubabuba
    Mluvíš mi z duše - včera jsem to tu chvíli četla a bylo mi z toho taky smutno. Práci modíkům vůbec nezávidím, jsou šikovní, věnují tomu spoustu svého času, já bych si vůbec netroufla - ale někdy mi přijde, že by mohli být benevolentnější. Jakoby šli ne s námi, ale proti nám. O pravidlech nechci mluvit a nebudu, jsou tu k tomu, aby se dodržovala a basta-fidli. Ale jednání s hráči by mohlo být trochu více na přátelské úrovni...Pořád se tu píše, že je to jen hra! Tak i diskuze by měly zůstat na úrovni hry a ne pomalu trestního práva...
    Omlouvám se za svůj názor, ale fakt mě tyto poslední diskuzní příspěvky hodně mrzely a byla bych moc ráda, kdybych se tu mohla chodit zase vesele bavit..

    pro Jonsdorf
    veliká gratulace - to by se mi taky líbilo!!!!!
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    V jedné odpovědi pajdy mne zarazilo, že moderátoři si mohou sami rozhodnout zda zprávu zveřejnit či nikoliv. Možná je i tady zakopaný pes. Kolikrát se moderátoři rozhodli, že něco nezveřejní? Oni sice budou tvrdit, že poprvé, ale lze jim věřit? semínko nedůvěry bylo zaseto. Také část odpovědi, že u nás je spoustu her, které na jiném fóru nejsou - to bylo ve stylu "Osobo neviděla jste tudy běžet děti?" "Pleju len a až ho vypleju tak budu sklízet". Několikrát jsem se zde ptal a nikdy jsem neobdržel kloudnou odpověď. Jak je možné, že v jiných lokacích mají informace, které u nás nejsou. Takže nyní počkám týden jaká bude odpověď RT na stížnost na zahraniční modíky. Pokud nic nepřijde tak se oficiálně obrátím se stížností na české moderátory, že nám neposkytují informace, které jsou na zahraničních fórech. Pak buď bude muset RT přiznat, že porušuje evropskou legislativu nebo, že čeští modíci zatajují informace. Přestože je semínko pochybnosti zaseto, tak věřím tomu, že RT porušuje evropskou legislativu týkající se stejného práva přístupu k informacím.
     
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Jonsdorf

    Jůůů ty se máš, gratuluji :)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bropyk
    Ahoj, tak já jsem to zveřejnění pochopil trochu jinak. Ne, že nezveřejní vůbec, ale je na nich kdy se rozhodnou zveřejnit když je více akcí najednou. A můj názor, ať zveřejní kdykoliv (před, po, současně) vždy se to někomu nebude líbit.
    Je to úhel pohledu, ale v "dračím " upozornění jsem neviděl nic zarážejícího ani nelidského či cokoliv (jak je tu zveličováno) na jiném fóru (českém) by s námi takovou trpělivost neměli :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Fakt nechápu proč to pořád řešíte. Nikdy jsem si nemyslela, že sázení mrkve bude mít něco společného s citovanou větou :wuerg: Nejlepší by bylo nemít žádné informace, protože tady když cokoliv je, udělá se z toho cirkus, jak to, že Pepík to věděl dřív jak já a Maruš se mohla připravit na akci a já ne.
    Už se přestávám divit, že v běžném životě se je to samý nespokojenec, protože když to vidím tady, kde to má být hra a přitom je to tu jedním slovem děs.
    Ať už přijde někdo s něčím odlehčeným, nebo se z toho tady nevymotáme :)
     
  10. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Já taky nevím, co se zde řeší. Šuškanda a domněnky patří dle pravidel jen a pouze do FarmOracula. A není nikde psáno, že to musí být ve formě básničky. To pro ty, co nemají básnické střevo nebo čas vymýšlet nějakou poezii. :)
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré nedělní skoropoledne :)
    již třetí týden se doma léčím a tak na farmě zkouším kdejakou blbinku :D
    - opět jsem se vrhla na zušlechťování plodin po osmi pokusech stále nic, žádný bonus nenalezen ;) ale nevzdávám to :D když mám čas tak proč nezkoušet, ono se štěstěna unaví ;)
    - no a ve SPA si dnes pohrávám s mixérem ;) a kouzlo této profese je úžasná, namixovala jsem si příjemné bonusy +30% z obilnin a 50% z jiné...
    -- nevýhodou je že to zabírá normální sloty
    -- výhodou je že na tyto bonusy funguje pinkie koláč ;)

    [​IMG]



    Andulííí
     
  12. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Mohu se zeptat, o jakém "jiném fóru (českém)" hovoříš?

    Existuje možnost získat seznam "zakázaných" stránek? Abychom se v budoucnu vyvarovali případných nepříjemností ...

    Děkuji předem za obě odpovědi.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak Bucifálek už nám prásknul, co máme napěstit, abychom pak nezůstali zírat s otevřenou pusou :D. Už pěstím konvalinky, bo mě z nich úplně vycucali ;) ( díky chybě kombajnu, zasel, co neměl, a tak se bouralo a bouralo xD)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kulasek04
    Ahoj, už jsi se zeptal (a), ale sem ti odkaz dávat nebudu. Holoubek by si možná rád provětral křídla, je pěkné počasí :)

    Co je povolené znáte, ostatní se nesmí ;) (číst ano, ale zveřejňovat ne)
     
    Naposledy upraveno: 1/2/15
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    K seznamu oficiálních stránek za svojí osobu asi toto : na oficiálních CZ/SK najdu jeden velký pšouk a na facebooku druhý velký pšouk , takže mě vůbec nezajímají, jediné a vždy pomáhající informace jsou ty, co se nesmí ...xD
     
  16. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahojte,
    akcička hotová a tak jsem se vrhla na květenu. Bonusek aktivovaný, tak jej jdu využít...skalárka se pustila do konvalinek a já zjistila, že mám nějak málo tulipánů na skladě a jak koukám, tak i váze jsou už na vyhození. Štěstí, že zítra v Lidlu bude nová várka a není nic krásnějšího, než když dostanete květinu jenom tak, třeba, že je pondělí...:)
    Přeji všem krásnou neděli...:)
     
  17. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    marně hledám (asi to neumím), jestli se na nové fórum přenesl ten seznam úkolů v družstvu, ve kterém jsou jako odměny floreny. Nepotkal jste ho někde někdo?

    EDIT: astrid, to je ono, diky moc :)
     
    Naposledy upraveno: 1/2/15
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    netušíte někdo, proč vyskočila cena klokanů na 2700 a veverek na 2200 kaček, sob je za 3500. Netopýr za 2800 je taky síla. Zatímco ovce a čuníci se stále drží dole. Nechápu. (Šmejdím po trhu (AD) a toto?) o_O
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj skalara.v , to bude tím, že tyto zvířata jsou potřebná do úkolu Pandořina skříňka.
    Na mém trhu AJ je např. sob kolem cca 4 800 Kr
     
    skalara.v, terkacheerka a nona2222 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.