ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Jak jsi asi čekala :D na The Strain se dívám pravidelně, btw zase opakují. To druhé neznám a vzhledem k našemu společnému vkusu ráda kouknu. Kritiku moc nečtu, to bych se nesměla dívat na nic. Já si to zkritizuju sama, jestli to vypnu nebo dokoukám do konce. Akorát mě mrzí, že sem prospala půlku filmu Dreamcatcher (Pavučina snů). Uznávám, že knížka je lepší, ale film se mi taky líbil.
    Pechfóglová já ti rozumím, každému podle jeho gusta. Já sem milovník hororů od malička a mě už nikdo nepředělá víš.
    Dík Y_n_O danda
     
    Naposledy upraveno: 27/12/17
    evainfo, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitek, to jsi mi připomněla střední školu. Babička prodávala v jednom kině v kase, takže jsem chodila zadarmo a na všechno, i do jiných kin, stačilo říct uvaděčům, ke komu patřím a šup do zaměstnanecké lóže xD A jedním z filmů byl tebou zmiňovaný. Sice mi do přístupnosti 18+ chyběly nějaké dva roky, ale to nikdo neřešil, jen u platících chtěli občanky xD Ale ke škole... ten film mne tak zaujal, že jsem si o něm posháněla tehdy dostupné informace ze všech možných magazínů o filmech a připravila si referát do ČJ. Poslouchali všichni, i pan profesor, zaujatě. Když jsem skončila, ten laskavý pán se zeptal: "Ten film nebyl mládeži přístupný, že?" Samozřejmě mi to potom docvaklo a odpověděla popravdě, že ne. Pan profesor mi s úsměvem sdělil, že sice referát splňoval všechna kritéria, která má mít, ale mám za pět. Takže Kramerová versus Kramer mi zavinili jedinou pětku z ČJ nebo Literatury, kterou jsem kdy dostala :)

    EDIT: teď mi došlo, že tenkrát vlastně byli všichni profesoři soudruzi. Ale tenhle opravdu ne, byl to Pan profesor, křesťan, lidovec a i v době takzvaně temné mohl učit. Byl to lidumil, básník a skvělý člověk.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/17
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Magdi... Přesně tak...
    Každý má svůj život a je jen na něm jak si ho zařídí

     
  4. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Uááá neee, nestraš xD - já tu dvojku nadělila mamince i tchýňce.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    x-mole: Bohužel. To co je tam dobré, opsal od Jirotky. Ostatní z Dikobrazu.
    Jinak - vyšel pajdář na leden 2018.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kalendář mám vždy v merku, ale podívat se jak se komu daří v TOP svět se zajdu podívat jenom občas, tak ani nevím jestli se tam ten hoch nebo ta děva už pohybovali,nebo mně unikla nějaká farmářská loterie, kde byl vysoký jackpot:)
    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak asi máme každá jinou tabulku, já tam mám toto:

    [​IMG]
    Kde hledáš to porovnání?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    ne, tabulku máte stejnou.
    Jen jednou je seřazená podle BZ
    a podruhé podle Krejcarů.

    Překlapni na šipečce nahoře ;)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Aftááák :) Dík. Já rači srovnání na BéZetka, krejcary naškudlí i šikovný začátečník... i když ne v takovém množství.

    EDIT: filmové okénko pokračuje xD
    Teď jsem se dívala na ukázky z pokračování jednoho z mých odmašťovacích seriálů, The Librarians. Je tam postava, jeden z knihovníků, Ezekiel Jones. Poloasiat, suprzloděj, borec přes moderní technologie. Potkal se s máti, která chtěla podíl na jeho zlodějinách. A on jí řekl, že nic nemá. Že kradl jen proto, že mohl, protože je to umění. A co ukradl, rozdal. Protože kdo má dost, tak se podělí.
    To bych, jak se říká tady na jižní Moravě, napsala na latu a některým obúchala o čelo.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/17
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Opět farma nejede. Co tam s tím děláte?
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    veru je spomalena :mad:
    uz pol hodiny sa s tym trapim :cry:
     
    vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Půlnoc. Proč? Jak se to stalo? Však před chvílí jsem vstávala... kruciš. To relativní mi začíná dávat smysl...
     
    vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Pour féliciter
    [​IMG]

    a jeden špeciálny obrázok pre moju prezieravú susedku Gordonku;), dekorku stihla poslať pri OaD, a teraz som dostala príkaz si ju vylištovať;), prípitok si nechám na polnoc, Ďakujem:inlove:;)

    [​IMG]
    [​IMG]

     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, Ty jsi vlastně poetická duše, po všech těch obrázcích průmyslových čtvrtí taková nádhera....
    začínám závidět, v jakém prostředí si ten drink vychutnášxD

    [​IMG] a ostatní, dejte si také;)
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra




    Tak Holky přeji vám všem do nového roku ať se daří.
    Ať štěstí a láska se vás drží nejen příští rok ale i ty co přijdou pak...

    [​IMG]

    Já bohužel s hrou končím ale vám všem budu držet palce i v tom dalším roce a dalším, dalším...


    :D:D:D
    *odmazán vtip sopti*
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chjo, napřed Pitrýsek, teď Jonsdorf... tak kluci, ať se daří i Vám :)
     
    sisinka, vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Všetkým farmárom a farmárkam prajem pekného silvestra a úspešný vstup do roku 2018. :) Ja dúfam, že počas tohto roku konečne dovŕšim vytúžený a môj cieľový level 100. :) Už "iba" 7 levelov.. :p
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, Radku, co dodat. Je to chlapské rozhodnutí, ale nám ženskejm to bude líto. Tak hodně štěstí a šťastnou cestu. Měj se krásně. Magda.
     
  19. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj, přeju úžasný nový rok, hromadu zdraví a pár kapek štěstí a ostatní už určitě příjde samo. :inlove:
     
  20. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Proč mě byl vymazán dotaz na to,že mě hra při slechtění nepřipisuje dostatečný počet BZ??Je to něco co se nesmí??Stěžovat si na něco co nefunguje???
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.