ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    satelit jsi dobrej já to nikdy nevydržím a otevřu každě ráno;)
     
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Opět se nadá přihlásit do hry. Farma padá.
     
    Jonsdorf, vilm4 a sisinka tohle ocenili.
  3. karolínka2211

    karolínka2211 Pisálek fóra

    Mě nepadá ale než se slunečnice dotočí,hotová věčnost
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Ahoj, jdu pro radu. Inteligentně jsem si chtěla udělat úklid v parcích a nebi a vymazala jsem si i dekorky co více BZ při sklizni a takové ty speciální, teď je nemohu všechny dohledat :D Zatím jsem našla vraní strom, soví strom , zděný dům, draka, můru, rozbité světlo, létající veverku, odpalovací plochu, datlí hnízdo, duhovou kalu, modrou lagunu ,loď pirátského papouška a už si nepamatuji ostatní názvy. Poradíte co tam ještě je?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pesfanny a vilm4 tohle ocenili.
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pročítal jsem nějaké ty témata a všiml jsem si že se tady probíraly filmy.
    Mě by zajímalo jaké filmy z řad "kultovních" a "známých" jste neviděly.

    Například já jsem neviděl zde zmiňovaný film Láska nebeská.
    Dále jsem třeba neviděl (a když už tak jen střípky) :
    Rocky (ani jeden film)
    Vetřelec (Viděl jsem asi hodin z prvního a ty další fakt nepotřebuju vidět - nebaví mě to. Zkusil jsem ten poslední přídavek - Prometheus - a fakt se jako nechytám)
    Spider man (z Toby Meguarvairemenem - čert ví jak se to píše) bo je mi ten týpek silně nesympatický.
    Zelená míle (ani nevím proč ale nechi ho vidět)
    Přelet nad kukaččím hnízdem (půl hodiny a nazdar)
    Kmotr (první díl a to ještě z velkou dávkou trpělivosti - ty další už ne)
    Někdo to rád horké (stačilo mi 20 minut - nemám rád trapný humor a M.M. je podle mě hnusná ženská)

    Našlo by se takových asi ještě spousta (hlavně co se týká české tvorby) ale to bych musel vyloženě pátrat po tom jak se ty filmy jmenují a to mi nestojí ani za námahu.
    jen tak namátkou :
    Na samotě u lesa
    Pelíšky (tento film zatím vede v žebříčku nejvíc nenáviděných filmů, protože mi pořád někdo cpe z tohoto filmu hlášky a scénky)
    ... Homolkovic (fakt ne. Tohle bych pouštěl vězňům na zostření trestu - viděl jsem kousky z různých dílů a fakt ne)
    + asi tak 500 dalších

    Samostatnou kategorii která sice není nijak spojená z kultem nebo něčím podobným je kategorie .. ehmmmm ... jak to napsat .... myslím tak aby to nepůsobilo nemravně .... hmmmm ... lechtivé filmy pro dospělé .... uffff.
    Netvrdím že jsem nikdy nic neviděl, ale dohromady by to bylo jen pár kousků, hlavně proto že mě to nebaví a taky proto že mě to nebaví a taky proto že na tom nevidím nic zajímavého a nebaví mě to (sice mi to nikdo nevěří že na to nekoukám ale mě je to jedno. Nemám zapotřebí se hájit před bandou přestárlých puberťáků)
    Navíc mám doma krásnou a přítulnou manželku takže proč se něčím takovým vůbec zabývat.

    -----------------------------
    A jak jste na tom vy ? Co vám unikalo a nebo na co opravdu nikdy okem nespočinete ? Máte nějaký film který prostě nikdy neuvidíte i když ostatní tvrdí jak je dobrý ?
     
    -pechfógl- a vilm4 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - já doma nemám krásnou a přítulnou manželku, takže občas i nějaký ten film zkouknu (když teda zrovna nepomáhám hledat řetězovou květinu či dekorky do stonku :D
    Na samotě u lesa, Vesnička středisková, Škopková a spol, Účastníci zájezdu a pár dalších - ač je znám už nazpaměť, většinou nepohrdnu, vypnu mozek a jenom se bavím ;)
    Horory a psycho nevyhledávám - bo se bojim :oops: Kmotra mám knížku - je lepší než film. Zelenou míli jsem viděla - dost hustý.
    Čím jsem starší, tím víc koukám spíš na komedie a oddychovky. Prostě si u nich ofrknu.
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já tedy jo - zrovna hned ten, co jsi zmínil na prvním místě, Láska nebeská. Už víckrát jsem různě četla, že jde o klasický vánoční film, bez kterého nejsou Vánoce celé, ale asi jsou, protože já už jich prožila opravdu hodně a vždy bez tohoto nepostradatelného díla.
    Nekoukatelný je pro mě i Přelet nad kukaččím hnízdem, Rocky a série Smrtonosného něčeho. K tomu bych přidala ještě Bezstarostnou jízdu, Amadeus, Tanec s vlky, Matrix, všechny díly Terminátora nebo všechny díly Četník a ... (cosi).
    Z českých filmů Pelíšky taky moc nemusím, ale za nekoukatelné bych je asi neoznačila. Homolky ale jo a k tomu ještě Švejka (toho ale nesnáším i v knižní verzi) anebo třeba Hoří, má panenko.
    Ale tedy s výjimkou té Lásky nebeské (k té mám averzi už jen proto, jak ji leckdo vychvaluje) ty ostatní jsem viděla (nebo alespoň část ;)) a usoudila, že i jednou bylo moc :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak tedy budu asi první,kdo tady veřejně odhalí své nitro(až po tobě,bezejmenný,samozřejmě).Nikdy neuvidím nic s Donutilem nebo s Bohdalovou,blinkala bych.Nikdy se nepodívám na horor nebo na péčko.Nikdy neuvidím německý film.Filmy podle komixů mě nezajímají,item veškerá česká tvorba,mimo animáče.Romantické filmy jsou děs,tak je taky škrtám.A tak mi zbývají sci-fi,fantasy,zfilmované knihy,které jsem četla,historie,detektivky,cestopisy,folklór a fertik.
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bezejmenný, mám a to jsou reklamy, přitom dennodenně slyším jak úžasné věci tam běžíxD ale mám svůj oblíbený, už se z něj stává film na poslední den v roku... Lepší už to nebude. A taky asi lepší nebude,zase se zde dočteme kde soudruzi udělali chybu, film mám ráda, ale tuto "hlášku" si mohl odpustit. Už mně to připomíná drátového Švejka, který visel v každé hospodě a pod tím bylo napsáno ... to chce klid.
    Skali, doby kdy jsem chodila v Klimentské do filmového klubu, abych pak v hospodě řešila, co tím vlastně chtěl režisér říct mám už naštěstí také za sebou.Kmotr měl být napsán i zfilmován jenom jednou, jak čtivé a filmové pokračování už nestálo za nic.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
    Jonsdorf, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  11. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Pajdo, díky díky, díky - tohle jsem přesně potřebovala. Našla jsem jen seznam dekorací ,ale tento ne. Paráda ♥
     
    vilm4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No já můžu Jih proti Severu a jiné podle nálady. (To si popláčete, milostivá).
    A z jiného soudku: Ježíšek mi naježil pokračování Saturnina. Vydávám vážné varování: NEČÍST! Jednak je to pro mně jednohubka - včera dostala, dnes hodnotím, jednak to nemá šanci - je to tak pietní, až z toho padaj piliny. Nevím, jestli tenkrát dal facku Macek Rathovi nebo naopak, ale Macek by si ji za tohle zsaloužil víc. A přitom to má tak dobré kritiky! Už i ta kritika nestojí za nic!
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pech, pravda, měl zůstat u překládání alžbětinských sonetu, kosti Shakespeara ve Stratfordu si už zvykly a nepouštět se do vlastní tvorby, natožpak navazovat na něco, z čehož se asi zrovna ty Jirotkovy obrací:)
     
    Naposledy upraveno: 26/12/17
    Y_n_O, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    pech-jen jsem to viděla,napadlo mě,jak se někdo může odvážit napsat pokračování knížky pana Jirotky?!To je drzost!Je to jako kdyby nějakej šmudla natočil další díl Burtonovy Mrtvé nevěsty.A tenhle chroust to zkusil!
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Také ty USA thrilery nemusím, ale zkuste zkouknout film Občan X (je na netu volně) je to o tom lidožroutovi ze SSSR,skutéčná událost.I když to natočili Amíci,tak se to myslím dá zkouknout.
     
    vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný dneska sem si na tebe vzpomenula, když mi byly včera vnucovány nedívatelné seroše v podobě Lucie a jejích formelových přátel a ten děsně vychytralej neřád ze sám doma. Chtělo se mi mlátit hlavou do zdi a plakat proč já... a zmutovaného švejka nemusím vůbec, jeho rádoby humor je mi cizí. Jako milovník hororů a fantasy si radši dám Spalovače mrtvol v krutopříšně morbidním filmovém zpracování v roli s Hrušínským a budu se na to klidně dívat dokola, hlavně když mě nikdo nebude nutit čučet na pelíšky a minimálně víc jak polovinu toho, co jsi vypsal. Ještě že mám TWD, FTWD a Simpsonovi. Ještě si ráda zkouknu pohádky na vánoce, ale taky nemusím všechny. S tím si bohatě vystačím. :) Uznávám ale, že sem neskutečně vybíravá a mám krutopřísný vlastní vkus. Každý holt něco může a něco prostě nedá.
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Nejen manželku ale i kamarádky, no že bych se odmítal zasmát nehrozí.
    Filmy si také vybírám ale nikomu nebudu vnucovat svůj názor.
    Pokud je čas vybírám podle režie nebo scénáře.
    Co však nemusím jsou béčkové filmy a-la holivůdek či bulivůdek.
    Úplně nejraději mám když si scénář můžu vybrat sám a live ho prožít.
    To je to co většině dnešním lidem schází.
    Žít svůj vlastní film a klidně to může být i napínavé...
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dandi, co třeba The Strain (na podzim skončili :(), jako další animák nabízím BoJack Horseman od Netflixu. Mrkni, třeba zaujmou. Jen se, prosím tě, nedívej na recenze na CSFD, najdi si je u fundovanějších "kritiků." 8)
     
    vilm4 a danda-vnovis tohle ocenili.
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak, včera jsem s maminkou shlédla opakování Chcete být milionářem 8)
    tento kanál doma na TV nemáme...
    a mmj u nás buď pouštíme ČT Déčko anebo ho střídá ČT Sport (to zas muž a puboš)...

    ...proč píšu o "milionáři"?
    Byla tam otázka, kdo hrál sparingpartnerku Dustinu Hofmanovi ve filmu Kramerová vs. Kramer
    ...intuitivně jsem odpověděla, ale přesto jsem hledala na netu, protože už je to hodně dlouho, co jsem tento "kultovní film" ze 70. let viděla... a fakt si nepamatuju závěr. V těch kritikách se ho nikdo neodvážil napsat napřímo. A jo, získala bych 40 tisíc Kč, kdybych seděla v tom milionářském křesle, byla to Maryl Streep ;)
    Ale vlastně, ač je to Oskarový film (mám dojem, že 5), na vánoční svátky nedoporučuju. Jsem na toto téma přecitlivělá... ani ne tak kvůlivá bojujícímu otci, ale kvůlivá dětským pochybnostem o sobě samém a o víře v rodiče... a tak. Už jdu pryč :p
     
    evainfo, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf a spol. Z mých příspěvků je patrné, že nežiji zrovna poklidným volně plynoucím životem. Takže já mám ráda nudu a slaďáky, kdy ležím v polovegetativním stavu a nemusím přemýšlet, kam to zas ten kamion napere či odkud se ta příšera vynoří. Hezky do parku pod rozkvetlý strom, náladová hudba, v pozadí třeba válka, ale to neva, hlavně že se ti dva mají rádi.....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.