ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    hanči57
    děkuji za radu,hledala a dekorky našla :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Myslím že mě to prase co roztáčí kolem štěstí začalo upřímě nenávidět (a asi se mu rozbil traktůrek)
    Právě jsem protočil všechny pokusy co jsem nastřádal.
    Z 75 pokusů mám cca 5 tun Mandragory, 8 tun soli, 600 litrů elixíru, 20 kilometrů drátu a kolem 5 tun cukru. Přibylo mi asi tak 60 SK, 150 SH, pár zvířat (fakt netuším co jsou zač) 8 hvězdiček, 1 banán, 8 farmamincí + asi tak 295 667 773 BZ (neuvěřitelný kolikrát jsou schopni ho nacpat do jednoho zatočení) pár parfémů + čert ví co tam ještě bylo.

    Mystický Pegas se ukázal jednou.

    Traktor dostal zabrat a nevypadá moc dobře (zřejmě zralý na odpis) a to prase už není růžové ale fialové. Ani mi ho není líto. Za takové odměny by měl trpět ještě tak 150 pokusů.

    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤​

    EDT : nikdo tu nic nepsal tak jsem editoval a vložil znovu.
    Náš stromek :
    [​IMG]
    Musíte si uvědomit že to nezdobil žádný dospělý člověk ale 3 děcka - 9, 11 a 11 let (ani jedno není moje :))

    --
    Jinak takhle nějak vypadají "vánoce" v Norsku (nefotil jsem já - fotky pochází ze soukromé fotogalerie mého bratra)
    Chajda na rekreaci
    [​IMG]
    Ta samá chajda, jen zezadu.
    [​IMG]

    + .................

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Jo pořád je to to samé Norsko :)
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No - jen ten Barnevernet tam chybí.... Ty tři děcka, co zdobila ten stromeček, bych tam rozhodně nepouštěla. Bůh ví, co by v tom ti Vikingové nasli za symboliku.
    Vánoce si kazit nenechám žádnou pochybnou romantikou.xD
     
    drevenakova, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Norsko-nádhera!A Barnevernet?Jen ať mi ty moje dvě štěkny klidně vezme.Ještě by platil,abych je vzala zpátky.Jedný je 45 a druhý 44, dohromady váží 150kg a melou jako šlejfířky.Já nevím,po kom jsou!?
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No jestli jsou to ještě prdelaté a prsaté blondýny, tak mají slušnou šanci. Vzhledem k mnohočetným odběrům a adopcím se tam pravejch Valkýr musí krutě nedostávat. A bez nich by ten Askard a Raganrok vypadaly dost roztodivně.xD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To je nějaká novinka že mě Farmerama + fórum (+ ještě jedna hra od BP) každou chvíly přesměruje na domovskou stránku BigPoint.com/cz/hry ?? Od včerejška už tak 30x.
    PC mám vyčištěný a můj ochranný program (a PC guru) nezaznamenaly žádné skryté chyby v programu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Neustále padá farma již od rána.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    polacka Tim nam chce RT naznacit, ze mame dnes travit vice casu se svymi milovanymi, nikoliv na farme ;)
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  9. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj a já si myslela že to vyhazuje ze hry jen mně a to i když rozdávám dárky a ono je nás víc. N.
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Co furt všichni brblete na to že musíte do práce a nebo že nemáte volno. V mém případě svátky nepznamenají nic. Chodím do práce i přes svátky, o víkendech, jdu i na silvestra (zřejmě tam budu přes půlnoc ale ještě se to neví na 100%) a z největší pravděpodobností půjdu i na nový rok.
    Vadí mi to jen kvůli tomu že bych byl raději doma z prckem a manželkou ale určitě mě to nevadí kvůli tomu že jsou vánoce nebo že je víkend, nebo tak.

    A prej já jsem prudič a protiva a rejpal. Oproti vám ostatním jsem teda malej brblal.

    Jóóó ...a ještě teda hezký svátky a hodně velký a tvrdý dárky. Bacha ať nejsou malý a měkký.
    Měkké a malé dárky znamenají bačkory, trencle nebo ponožky !!!!
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Krasny vecer vsem! Nevim 100%, zda se sem na Novy rok dostanu, tak radsi s predstihem: chci podekovat cele mistni komunite resp. tem, diky kterym je pro mne forum druhym domovem. Prozila jsem s Vami dalsi krasny rok!
    Specialni diky patri moji sousedce pechfoglove za jeji nesmrtelne hlasky a pribehy ze zivota, psane tim nejlepsim perem. Anvan za to, ze je vzdy, kdyz je ji treba, aniz by o tom mozna vedela. Mistru druidovi za jeho optimismus a dobrou naladu. Pitryskovi za to, ze byl vzdy ferovym partakem. vilm4 za jeji zivotni rovnovahu. eveinfo za nadhled, se kterym bere vsechny problemy a strety. Y_n_o za jeji uzasny svet, tak odlisny od meho. kiki2305 a Xenii6161 za objektivitu, se kterou pristupuji ke vsemu kolem sebe. dobenovi za jeho akcnost. GordonSargent a DANCE722 za humor, ktery se tak lehce prenasi. BigClick a slootrovi za jejich neocenitelne vypocty. kaolinovi11 za ryti na spravnych mistech. Bezejmennemu a bbowlingovi za vlny na klidnych vodach. Caseyovi za jeho nezny zpusob uvadeni veci na pravou miru. DEKUJU!
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    I já tobě děkuji za prohledávání všech možných Tramtárií kvůli informacím,které nám předáváš a hlavně za životní příklad zdatné,pracovité,inteligentní,šikovné ženské,jakou bych měla být a nejsem.Stromy ať ti rostou,rodina vzkvétá,všechno se daří,zdraví slouží!Helena
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    hotovo, za 7 rokov a trošku :music:
    [​IMG]
    čo si ja teraz počnem, bez toľkého prídelu florénovxD
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, blahopřeji k postupu do klubu 2OO a víc, tak se nazývají farmářští důchodci;) a je to jak v životě, vždyť víš, že na důchod si musíš šetřit a jestli jsi těch 2OO florenů rozházela, tak se nediv... no, nějakou "výslužku" preclík, marmeládu nebo prkýnko Ti každé ráno pošluxD
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jak jsem slíbil - malá ukázka když neotvíráte bedny celý rok (už to neudělám,zvlášť když se vše otvírá max.po 100 ks.) :wuerg:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Pokračování příště...
     
    Naposledy upraveno: 25/12/17
  16. .poštolka.

    .poštolka. Perspektivní autor

    Satelit super.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Pokračování...

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] ...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    A do toho ještě nářadí...

    [​IMG] [​IMG] ... bylo z toho 15570 prken...

    [​IMG]

    A ještě kolo štěstí...

    [​IMG] I prase prchalo když vidělo ten počet pokusů...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Není toho málo? xD
    Kdo dočetl až do konce - děkuji a přeji šťastný Nový farmářský rok 2018.
    Ponaučení: Nenechávat bedny až na konec rokuxD
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    satelit o_Oo_Oo_O Ty jsi snad jeste silenejsi, nez pocty tvych beden xD Kdyz si predstavim to vsechno odklikat, tak asi dobry, ale jeste to vyscreenovat :D;)
     
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    matlafous123 - A to jsem to neměl na dva příspěvky, když jsem to chtěl uložit, tak mě to napsalo, že tam můžu dát max. 60 obrázků.Tak jsem vybral 60 obr. a samozřejmě ten zbytek zavřel, takže druhý příspěvek znovu. No už to nikdy dělat nebudu, a to je toho jen třetina. Vidím všude samou bednu, i myš z toho mám hranatou. To byl špatný nápad.:D
     
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jo když to tu od satelit vidím tak jsem ráda, že se k výběru beden dostanu aspoň jednou za týden.
    Samozřejmě jsem se naučila jako první odkliknout bednu beden.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.