ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    vilm4 aj u mna vyskakovali okna s tym,ze mam grajciare a bs.no ktovie co to je???
    snad nam to niekto vysvetli ;)
     
    vilm4, pigi1313 a DANKA722 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prevedene zbytky z potrubni akce tzn. kytky, padatka, potrubi a zbyle mince.

    EDIT: DANKA722 Aha, tak toho uz jsem si fakt nevsimla, ze tam bylo i neco bez popisu, protoze jsem to fofrem odklikala, abych mohla (uz se zpozdenim) rozpestovat a zas frcet pryc :)
     
    Naposledy upraveno: 30/11/17
    vilm4, pigi1313 a DANKA722 tohle ocenili.
  3. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    matlafous123, nie, nie, kytky, padatka, potrubie z minulej akcie boli pomenované, a za nimi prišli ďalšie BS a grajciare, síce málo, neviem začo, i tak ďakujem;):music:
    šak sa již brzy dozvieme;)
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, taky jsem si všimla. Nebo to nějakej poctivec od BP dorovnal?
     
    vilm4, alexandrakerulova00 a DANKA722 tohle ocenili.
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    taky jsem to tak měla, něco jsem převzala, nevím co a ještě ke všemu jsem to i potvrdila... jak víme, neznalost neomlouvá, raději s díky posečkám:)
     
    vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    I kdyby to byla chyba, určitě nebude tolik bolet při odebrání jako u chyby s banány na Baha... kdo neměl přehled kolik jich vlastně má a nakoupil, dalšího minimálně půl roku nekoupil nic nového, protože dorovnával mínusový stav xD
     
    GordonSargent a vilm4 tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y_n_O, byla to malá chybička, i když možná že dodnes ještě někteří splácejíxD
     
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, přepočet bez textu byl v pořádku a odebírat se nebude. Jedná se o přepočet zbylých ryb,z rybářské akce. Text už u nich chybí mimochodem podruhé, minulou akci to bylo to samé.
    Dalo se dopočítat podle infa v diskuzi a od BP je to potvrzené, že to byl tento přepočet.
    danda
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Díky za vysvětlení,nepamatuju si co bylo před hodinou,natož předchozí akce.No,nebyla jsem sama.Ještě že máme dandu.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak to je fajn. Já už mám v liště i sazeničky, protože jsou z nich jenom stromy které mám. Chtělo by to nové, hodně nových nemám. Po několika letech sklízím ručně-fujky, fujky-;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak jsem zjistila,že dnešního dne dosahuji titulu Expert fóra.Připadá mi to jako udělování státních vyznamenání 28.října-to se člověk nestačí divit,kdo je jejich držitelem(držitelkou).Asi to mám za výdrž.
     
    dasa1143 a GordonSargent tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem si udělala radost , genetikou a koupí šlechtěnce jsem riskla dát 1 slunečního a 3 duhové mimo BB (již po druhé za tu dobu co šlechtíme pávy) a vypadl mi druhý císař a výrobna je na ploše,trvalo to dlouho ale i s genetikou jsem to dalaxDKdyž to udělám při BB nikdy mi nevypadne vyšší,vždy o to přijdu:(
     
  13. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ahojte..vie mi prosím niekto poradit na aké základne dekorky idú pompézny tron a delovy záves?? neviem to najst..dakujem za odpoed..
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Lidičky, viděli jste kolik nám dal RT žůžovek prakticky zadarmo ?? Šest,nebo sedm kousků za trochu "produktů",dokonce i slony. Jindy do úkolů musíme dát desítky,či stovky "novinek" pro pár SH a dnes toto !
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To jsou dary téměř Danajské. xD Asi se začnu poohlížet po nové virtuální zábavě, protože toto půjde do kopru...
     
    GordonSargent, vilm4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já myslím že to je těmi vánoci. Vždyť nám teď obměkčená srdce předkládají i reklamy:

    "Srdce vznášejí se k nebi,
    v tmavých jeslích hvězda plá,
    největší je vroucí přání,
    mír na Zemi lidem dát."

    Tak proč ne RT.

    Ale kdo nemá na skladě produkty (jako já), hromadu peněz (jako já), tak pro toho jsou ty žůžovky blízko a přesto tak daleko..... Je to pro mě jako na malovaném talířku dostat štrůdl od maminky právě vytažený z trouby - teploučký, voňavoučký, křupavoučký - ale sníst si ho až tak za 2 roky.
    :wuerg:
     
    GordonSargent a vilm4 tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Vidle do hnoje teda jeste nehazu (vsechny ruzovky jsem s povdekem prijala na farmu), ale uz delam na nahradni papirove ;)
    [​IMG]

    krakoramaja Kdepak... to jsou 3D modely tistene na klasicke laserovce, vystrihane, slepene, premalovane vodovkama kvuli odstraneni lesku a doplneni barvy v ohybech a spojich :) Jeste mam pripraveneho mloka, varana, vakoveverku, lucni kobylku, vrabce, motyla, kraba a kocku v zivotni velikosti, ale to bude jeste chvili trvat - jak s desivkou... pomalu, ale jiste.

    EDIT: A takhle uz vypada zabka po dobarveni.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/12/17
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tedy ty jsi hračička :D To je z 3D tiskárny?
     
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Zubatá, taková zvířátka si věšíš po lese,aby v něm nebylo tak pusto ?? xD

    Tímto způsobem turistický zájem nezvýšíš,nasaď tam pár medvědů,třeba přilákáš aspoň myslivce. :p
     
    Prepperka, matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.