ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    U nás na D10 hoří roubenka to je mazec dálnice uzavřená a snad všichni hasiči jedou kolem nás pro vodu:oops::oops::oops:
     
    MatysekKamilek, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jejdaman e- požár a hasiči shánějí vodu.... Teda ne že by to nebyl průsšvih....
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Viděl jsem v telce a vedle benzinka, to jsou věci ,-(
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Chtěla jsem si koupit koš se řádkem a zároveň si přilepšit k akci ale mám asi nějakou individuální cenu. Tak holt nic.[​IMG]
     
    vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  5. Ahoj Xenie6161
    bohužel, cena byla upravena - nahlédni ZDE
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    V ofi je uvedená změna ceny právě na 250 Kč.
    EDIT: Tak zase pozdě :p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. ahoj kiki2305
    já nevěděla, že soutěžíme ;) :) příště tě nechám vyhrát :)
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, mně se to stalo v poslední době víckrát - chci poradit, když někdo tápe, sesumíruji odpověď, odešlu a lup! Objeví se tam už přede mnou někdo jiný s tímtéž :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. kiki2305
    no, víš, FM to mají tak nějak v popisu práce ;) ale nesmutni, určitě to příště vyjde
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Z toho ale je vidět, že to u vás není práce, ale zábava. Pracovní povinnosti se přece plní, když už fakt není se na co vymluvit, naopak vy jste všichni jako blesk :D
     
  11. kiki2305
    děkujeme za poklonu :D
     
    vilm4, kiki2305 a marketka47 tohle ocenili.
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Když jsem chtěla koupit, cena ještě opravená nebyla. Naštěstí jsem bezhlavě neodklikala, jak je to u mne obvyklé. A i kdyby jo, určitě bych to přežila.
     
    vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Havěť
    S takovou rychlostí jakou nám RT přidává zvířátka , by jsme si zasloužili mít mlýn na každé dostupné ploše.Tj v současnosti 6 různých mlýnů!!! Samozřejmě že mletí SK by zůstalo pouze na hlavní farmě!! Nechci RT zase zrujnovat!o_OxD
     
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Můžete se podělit o radu, co strkáte do vlaku, aby to bylo dostupné? Děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    polacka, já i nevím, jestli nedpovím blbě, ale hlavně žlutý stáje a ty, ketrých mám víc, než 15. No a pak se snažím to nějak šachovat, aby to dalo požadovanou sumu, než vlak odešlu k další stanici. Přeplácet zas nemá cenu. Stejně zase získám žlutý slepice....:p
     
    vilm4, Y_n_O a karbar tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Varianta zdarma za 125.000 KR.Možná má někdo ještě lepší!:)
    Osobně tam mrskám barevná vylepšení výroben,zatím žlutá.:)
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @kaolín11 vďaka, je to asi naozaj najlepšia kombinácia, alebo som zatiaľ lepšiu nenašiel. :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně docela míchá, že se nemůžu zbavit takových skvostů, jako je např.žlutý kurník nebo žlutý kozí chlívek. Jsou úplně k ničemu a přitom jejich protihodnota je taková, že to do vláčku prostě nenacpu -.- Někdy to jde použít jako dorovnání, ale to je spíš výjimka :sleepy:
     
    vilm4 a iriska3 tohle ocenili.
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kiki -já tam vagónuju jednu za 410 ,jednu mezi 150-170 a zbytek dorovnávám tím plebsem 10-30
     
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    No snažím se taktéž jako Baroland, ale to klikání je na palici.
    Hlavně když tam něco vložím a mám naznačené nějaké písmena a při další dodávce musím opět dohledávat.
    Už mě to opravdu nebaví!
    A to těch stájí mám ještě dosti ale stále zadávat a zadávat to fakticky nejde.
     
    Prepperka, matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.