ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Oznámení- jsem úplně neschopná!!!- zase neumím vyměnit avatar-ten jsem si vymazala dokument-a podpis. Za tři roky hraní neumím NIC a je to .:mad::mad::mad:
     
    waldemar71, sisinka a vilm4 tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Neušla vám ta hurá akce se šlechtěním a padáním mincí? Asi jich někde na něco bude potřeba moc a moc.....
     
    vilm4 a karbar tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: avatary zlobily už delší dobu. Někdy stačí počkat. Někdy, podobně jako u Prepperky s podpisem, je potřeba kliknout vpravo dolů od vloženého textu a zmáčknout backspace (mazací šipku) a držet tak dlouho, dokud se nedostaneš na začátek okénka. Ono se může stát, že je tam odkaz na obrázek vložený několikrát a proto to nefunguje.
    Nebo ty sis vymazala zdrojový obrázek? Jako ten, který sis potřebovala nahrát?

    -pechfógl- neušla, ale nechala mne naprosto klidnou. SK mám z minulého zakoupeného balíku tak-tak na avizované neonky na Baha. Nemelu, melu krmivo, dochovávám zvěř, co mi sežraly velkokapaciťáky. A to výrobna ještě není naplněná... Mince nemám ještě ani na druhou část vodopádů, takže další požadavky odložím prozatím ad acta (pokud tedy jimi nebude podmíněno další fungování omalovánek, pak se asi začnu trošku víc snažit xD).
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Přeci jen ty obrdomky jsou na něco vhodné....jenže .. kolikrát si čék vytočí bonus.
    [​IMG]

    Zelená,já bych spinkal jak jezulátko třeba celej den,ale když ti kluci z Tokia se rozhodli dělit o peníze ve dvě ráno.:music:

    Co se týká TV,jo,máme jich několik,ale myslím,že by ses u pořadů moc nepobavila.Na jedné běží nonstop blumberk,dvě jsou jako monitor a žena ani kluk ti ovladač nepučí.xD
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je 1.11. a pomocníci jsou stále za 150 Kč xD tak by to mohlo zůstat
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No jo, je to tak :)
    Jestlipak se to bude považovat za zneužití chyby ve hře k osobnímu prospěchu? :p
     
    vilm4 a krakoramaja tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kiki2305,

    nebude ono 1.11. je od 00:00 do 24:00 a změnit to můžou kdykoliv :(
     
    vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Takže se dá očekávat, že podle tohoto budou měnit čas na letní třeba v 10 dopoledne? Nebo hned po půlnoci? No jo, včera měli plné ruce práce s různými nabídkami, kdy se najednou během pár hodin dalo koupit cokoli.
    Jasně, bláznivá farma. Ber nebo nech bejt :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Krakomaja: můžeš mi vysvětlit co má co změna času společného ze změnou času? Změna času je dost dobře definována, kdy se má provádět. Na rozdíl od této změny cen, kde bylo uvedeno, že bude provedena 1.11. Včera byl v Německu svátek, tož tam nikdo moc nepracoval, jen asi zase někdo pozdě předal informace o spouštěných akcích.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    pajda361 - Máš pravdu v tom, že změna času (ze SELČ na SEČ a naopak) je přesně, né "dost dobře", definována. Přesto ji RT nepodchytil či opomněl zohlednit ve strašidelném kalendáři. Proto moje narážka na jaro, až se opět bude měnit čas.
    Rovněž údaj "od 1.11." je přesně definován. Pokud není uvedena i hodina, je obecně platné, že je to od 00:00:00 hod. Ještě jsem neviděla, že by např. jízdní řády měnily odjezdy spojů celý den jen proto, že např. 30.6. trvá celých 24 hodin.
    Už se tu psalo a já to respektuji, že dostáváte neúplné nebo opožděné informace. Jste pouhý mezičlánek. Jenže toto období je plné nejistoty jak se bude hýbat s cenami a to opravdu nepřispívá pohodovému hraní. Má invektiva nepatřila vám moderátorům, byl to spíš povzdech nad za provozu měněnými pravidly. Proto jsem psala - Buď ber (jak je ti to servírováno) nebo nech bejt (přestaň Farmeramu hrát).
    Přeji hezký den a méně zmatků pro nás pro všechny:)
     
    Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak ta změna cen - zdražení - není tak hrozné ;) ještě to za ty ceny půjde
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hurá, jede se dál :D. 16 Kč je přeci jen jiná káva než 80.
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To víš že jo , je to skoro půlka krabičky cigaret-kouřím-. Už mám avatara-heč- a k tomu podpisu se do jara taky dohrabu:p;)
     
    vilm4, kiki2305 a krakoramaja tohle ocenili.
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    V ofi plánované údržby,jedna z nich zasahuje do akce Je tu podzim.
    O údržbě hry, která bude probíhat podle následujících plánu:
    Zahájení údržby: 7. 11. okolo 9:30 hod.
    Konec údržby: 7.11. asi okolo 14:30 hod.
    Poslední den akce bude údržba hry předpokládaná na celé dopoledne až do odpoledne?To si snad dělá RT legraci?
    Většina farmářů dohání akci právě ten poslední den....já nevím,asi jsem nějak mimo,ale myšlenkové pochody RT nějak
    nechápu já..
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Evi, ja mám pocit, že RT si z novembra urobilo apríl.:wuerg:
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pajaable: moje chyba správně je do 12:00. Navíc hra nebude nedostupná po celou dobu té údržby, ale jen chvilkově v uvedené době.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Lubica moje milá,asi jako s pomocníky.Avízováno velké zdražení,pak zdraženo minimálně.Záměr naprosto jasný...každý honem
    nakupoval pomocníky na několik měsíců dopředu, to stoupl Bigpointu zisk(hihi).
    Teď nepochopitelně naplánovaná údržba na poslední den akce.Kdo nebude stíhat a bude chtít stihnout dokončit,bude muset
    nakupovat koše a SH. Je už celkem trapná ta honba RT za penězi.

    P.S.
    pajda361 .... chybu může udělat každý,faktem ale zůstává,že údržba v poslední den
    akce ať již je jen do 12.00 nebo do 14.30 hod., je dle mého mínění postaveno na hlavu.Ale RT rozhoduje a hráči musí mlčet a držet krok.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pajaable: víš mně připadají trapné vaše věčné nářky nad tím, že někdo chce na svém projektu vydělat. Kdo vám drží u hlavy pistoli aby jste něco kupovali?
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Neprehanite to uz s temi teoriemi "relativity"?
    1) Avizovane velke zdrazovani? "Dne 1. listopadu 2017 dojde k úpravám v ceníku, ................ Z tohoto důvodu tak v některých zemích − včetně té vaší − dojde k *drobnému zvýšení cen."
    2) Jak stoupne BP zisk, kdyz ted nakoupim pomocniky za 150,- (misto 166,-) a dalsi 4 mesice ze me nevypadne ani koruna? Jooo, aha - vydela na urokovych sazbach 8)
    3) Co se udrzby tyce: ".... hra nebude nedostupná po celou dobu té údržby"
     
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Zdravím,je změna v akcích,dožínky začínají dříve tak syslete ať máte všeho dost (no něktří už mají :))
     
    waldemar71, maribeja a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.