ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Většinou se mi pozadí na farmě nelíbí, je to kýč na kýč, ale tentokrát bych docela uvítala tapetu s motivem, který se objeví při načítání hry. Je kupodivu téměř vkusný a filajovou já mám moc ráda. Škoda, že není nějaká větší
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    nabídka, jako byla kdysi dávno, v roce 2011 ;)
     
    vilm4, Xenie6161 a kiki2305 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Mam treti tapetu shora na plose sveho vlastniho monitoru, takze ji ani nepotrebuju na pozadi pri nacitani hry ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nojo, jenže já si ten nový obrázek nikdy nestihnu odfotit, hned mi tam vlezou ovce s tragačem... A ten filajovej barák s kolejema se mi moc líbí... Budu zkoušet svůj postřeh dál, třeba se zadaří :)

    EDIT: a zadařilo, hurá :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/10/17
    vilm4, GordonSargent a kiki2305 tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Zkus poprosit modiky... ti ji podle me budou mit k dispozici ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hnůj
    Když už máme "spravedlivej" trh i s hnojem,není načase umožnit i jeho neomezené skladování na farmě?!? K čemu máme vlastně omezení 550 ks?Nějak to pořád nemohu pochopit!:music: Momentálně mám tři celé plochy zvěřiny a klidně bych si něco nastřádal na budoucí akce.Stejně už několik měsíců žádnej hnůj na trhu nekupuji a ani neprodávám,přebytky "daruji" systému.:p Používám jej pouze na rozjezd akcí a pak už jedu jen s vodou a SH.
     
    vilm4, matlafous123 a kiki2305 tohle ocenili.
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kaolíne zřejmě myslíš,že by jsme si mohli za 150*rozšířit zásobník na 575 a za 250* na 600 kusů ??xD Nic jiného asi neprojde.Vlastně jo,možná by RT (BP) souhlasilo s možností koupit si hnůj nad 550ks za Floreny.

    Já bych raději hlasoval za uvedení zděšených rostlin na trh.Nevím proč tam nejsou už od začátku.Kytka jako kytka.

    PS: cassí máš pravdu,bifťour se dá jíst i na sucho.(max.ho před doděláním zaleju kokosovým mlíkem.)
     
    Naposledy upraveno: 29/10/17
    vilm4, GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tapetu máme tutaj
    Jinou jsem nenašla ;)
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pruhovaná v utajení, dík :) Ta kočka právě patří mezi ty kýčovité počiny. Ale já už jsem si to stihla odsprintscreenovat xD To by snad ani Usain Bolt nezvládl takový rychlý start xD
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Máš recht, ta kočka mi tam taky vadí ;)
     
    vilm4, matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě se líbí hodně walpaperů ale vadí mi tam ten nápis FARMERAMA.
    Kdyby tam nebyl ten nápis, tak bych si z toho klidně nechal udělat i puzzle.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Mně se nejvíc líbilo toto pozadí:

    [​IMG]

    Miluji modrou barvu, moře romantiku - takže téma obrázku pro mě jak stvořené. Navíc je jednoduché (žádná divočina), takže ikony jsou na něm dobře vidět. Nápis Farmerama mě tam štve taky, zvlášť na tomhle obrázku, kde strašák z nápisu jaksi neladí s exotikou okolo. Ale až mně ten nápis naprdne pořádně, adrenalin snad přemůže mou lenost, a já to přemaluju. To je výhoda omalovánek.
    :p
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, Prepperka: Tak si to vymažte... Stačí mít v PC jakýkokoliv program na úpravu obrázků. U mne má už hodně dlouho zelenou fotokrám (tedy Photoshop).
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    StarGazing_Wallpaper_1.png

    Prepperka: když klikneš na tu miniaturu, tak nalezneš obrázek bez loga :D
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Díky, taky už jsem si to uložila :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    pajda - jak to? V ofiku byl jen ten z logem. Nebo jsem špatně koukala? Každopádně paráda, díky moc, hned to na PC vyměním a pěkně se pokochám. Ten strašák mi to hodně kazil....
    [​IMG]

    Y_n_O - no právě, psala jsem, že až mě to hodně naštve, tak to překreslím. Ale udělat to tak, aby to nebylo znát taky není úplně jednoduchý, tak se mi do toho nechtělo. No pajda mi to vyřešil, a já skoro ani nemusím hnout prstem, takže už jsem spokojená že ani spokojenější být nemůžu.
    :inlove:
     
    vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Páni.... připomínáte mě ty doplňkové programy k našim TV programům, kde se můžete přihlásit a za mírný poplatek stáhnout již dříve vysílané pořady do PC a KDYkoliv se na ně dívat! Nikdy jsem nechápal, jak si někdo může takovým sajratem zaprasit disk.(sledujete,že ty ulicové ordinace ani nemenuju?)
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jmenovat je klidně můžeš, hlavně pomlč o komerčních TV, které je vysílají. (Osobně bych pomlčela o tom, co si myslím o jejich programovém vedení a tak).
    kiki, mně taky nevaděj, měla jsem na mysli různé "vzdělávací pořady " nás blbých občanů, abychom se orientovali v této nelehké a složité době. Právě kvůli tomu jednoho vypjatého večer vylítl ovladač z okna (TV bych neprostrčila).
     
    Naposledy upraveno: 30/10/17
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně tyhle seriály vůbec nevadí, protože na ně nekoukám :D:D:D
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Zajímavý je, jak se Baro od uličnických seriálů distancuje, ale přesto ví přesně jak se jmenují a ještě že jsou sajrajt. Dle jeho přehledu bych řekla, že vždycky dychtivě čeká na každý další díl a pláče při jeho závěrečných titulkách. A tady pak hází ramena jaký jsou ty seriály úpadek. No proti gustu.... jen se k tomu Baro přiznej, nestyď se, ono se ti uleví.
    :p xD

    Jinak moji rodiče tenhle prográmek se zpětným pouštěním hojně využívají a nemůžou si ho vynachválit. Nemají to tedy v rámci PC, ale přímo jako službu v TV. Uložené jim to tam zůstane jen týden, pak se to samo smaže, ale i to stačí. Já už preferuju DVD a podobné nosiče bez reklam a ve skvělé kvalitě. A navíc si pustím co chci já a ne co chce TV.

    Baro, pechfógl - neříkejte že v noci vstáváte kvůli akci (viz čas vašich příspěvků). Že ono se vám po nás stýská tak, že se sem musíte na nás zaběhnout aspoň jednou během noci podívat.
    :p
     
    dasa1143 a vilm4 tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak kvůli akci určitě nevstávám... nicméně když už jsem vzhůru a u kolem kompu.... a když je tam příjemná společnost jako třeba Baro nebo i modík, zastavím se na kus řeči.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.