ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bedlika - tak to bude jak píše Y_n_O - upgrade musíš položit na tento základ
    [​IMG]
    A máš dva příspěvky pod sebou, tak si to,prosím, uprav. Díky
     
    vilm4, Xenie6161 a bedlika tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    bedlika: To se stane, máme na farmě prostě přezvířátkováno :)
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Prokristapána, lidi, poraďte mi, JAK mám dát inzerát pro hledání sousedů pro své kuře....ono nestačí, že nick kuřete napíšu boltem a červeně, pozvánky chodí na moji farmu.....ach jo :cry:
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lidi nečtou text, dívají se na xicht, jak kdysi napsala matlafouska :)
    U sebe už místo nemám, ale nabízím sousedství na mladší farmě. Pošlu holubem xD
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Lidi čtou, ale blbě....často se mi tu vybaví bbowling a jeho "fučíkovská výzva" Lidé čtěte. Nefunguje to, měl napsat: Lidé, čtěte pozorně :D
     
    bedlika, vilm4 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čaro, to by nepomohlo, málokdo by se stěží dostal přes to první slovo xD

    EDIT: tak už s Tvým kuřetem sousedím a může si namazat krajíc marmeládkou :)
     
    Naposledy upraveno: 15/10/17
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Y_n_O ještě jednou díky :inlove:. Kuřátko je šikulka a sám od sebe ví, jak se píše kouzelné slovíčko děkuji ;)
     
    bedlika a vilm4 tohle ocenili.
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG], super, môže byť:p ja sa už toho šťastného čísla nezbavím:p8)
     
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Jé, ony jsou na kole neštěstí/štěstí i růžové výrobny? Tak ať se daří, já ještě žádnou v nabídce neměla, to neva, už jsem si zvykla na housky, xl stromy, žluté, nebo základní výrobny. Ještě by to se mnou šlehlo, kdybych něco takového viděla a nevytočila/vytočila.

    Díky tomu, že točím, jen když je možnost na něco mystického (předtím ptačí budky, strašáci... ), tak jsem spokojená, že mám dost lístků a všechny tyto předměty, i když třeba 1x - stačí.

    Sem tam zkusím i růžovku, ale mám tam leda tak kraví, králičí stáj, nikdy žádnou "lepší" a nikdy výrobnu. Což je mi divné, proč jsou rozdíly už v nabídkách?

    Edit: kiki2305 - to víš, mi jde růžová k srsti :inlove:, zatímco Citróny na mikinku nepřipnu...
     
    Naposledy upraveno: 16/10/17
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já tam taky ještě výrobnu v růžovém kabátku neviděla, nic si z toho nedělej ;) Popravdě, já ani nevěděla, že existují :p Mně by se ale beztak hodila leda k tomu, abych ji zkusila vyčenžovat za JC :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skoro to vypadá,že příští zvíře na šlechtění bude papouch!Nebo že by protekce!xD
     
    vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Čaro, hoď sem fotku toho zázračného kuřete! Mně u nás říkají "děkuju" pomalu jen vietnamští obchodníci:p
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. yozona

    yozona Pisálek fóra

    Ahoj, zdravím všechny.... pár měsíců jsem nehrála, včera jsem se vrátila .... aaaa .... zírám ... nějak jsem nepochopila ty ceny !!! Copak se tu stalo ??? Vžďyt já kdybych chtěla a všechno prodala, tak ani nemám kam ty miliony dávat . :cry:
     
    bedlika a vilm4 tohle ocenili.
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nové recepty na děsivku jsou sice fajn ale neměli by nám přidat ještě jeden diam.slot?Kdysi nás navnadili že možná a tak když dají akci na farmu při děsivce , ještě jeden slot by se hodil;)Když budu mít MJS na farmě tak bych ji musela asi vyhodit ,tedy pokud bych chtěla použít upíří sérum:( a nebo aspoň přidat slot při děsivce....
     
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Jen se zeptám - vidíte můj podpis? Mně někdy včera nebo předevčírem zmizel a místo něj mám jen [​IMG]IMG v hranatých závorkách. Jak můj podpis vidíte vy?
     
    bedlika a vilm4 tohle ocenili.
  16. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Prepperko vidím podpis i avatar :)

    po hodině a kousek už podpis nevidím :)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
    bedlika, Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperko, já vidím jen avatara, podpis je fuč.

    EDIT: úložiště hlásí - stránka nenalezena. Ale u Astridky vidím podpisy všechny tak si zkopíruj adresu od ní a je to - tady

    EDIT2: v GCH nevidím, v Opeře nevidím, v IE nevidím, v lišce také nic.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
    bedlika, Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka - vidím všechno ;) (ve FF)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
    bedlika, Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Propperka Já nevidím podpis stejně je to zajímavé že někdo ho vidí a někdo ne


    EDIT a vidíš u ostatních hráčů podpisy? já jsem měla jednou něco podobného
     
    bedlika, Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Prepperko, záleží přes co se ne Tebe dívám, v chromu vidím, ve FF nevidím. Taky jsem měla něco podobného, pak se to ,ani nevím jak, upravilo.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.