ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vidíš, a to by se mi líbilo, být užitečná i po smrti xD Ovšem za předpokladu, že písek (tedy popel) je mrtvá hmota bez vědomí... sypat se sem a tam tak dlouho, dokud se znova nenarodím jinde... to už rači budu ta entita, kterou mám předpovězenou :D
     
    dasa1143, -Amalka a vilm4 tohle ocenili.
  2. Dobrýýý :) přesýpací hodiny se mi moc líbí. Je to dost dobrej nápad, zkusím to navrhnout manželovi, ale obávám se, že bych se jako přesýpací hodiny zpožďovala.
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Do hodin ne!Trpím klaustrofobií!
    A nová plocha na pár hodin měsíčně-to budeme lítat jak červený mravenci a nic nebudem stíhat.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Lidi, nechte toho, hned mě napadla další porce morbidit, tak buďte rádi, že si ji nechávám pro sebe...8)
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Žádné hodiny!!! Já po smrti být užitečná nechci! Hodlám zcela neužitečně poletovat jako nehmotná entita kolem a vnímavým jedincům do všeho kafrat :D
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tolik štědrosti si za jeden týden snad ani nezasloužíme![​IMG]:eek:xD
    Na druhou stranu,je to skoro zadarmo....8)
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kaolíne ty necito ! Tady se pracuje s lidským popelem a ty do toho taháš hnojivo....i když,kdo ví proč u brněnskýho krematória byly skleníky se salátem,že áno ?
    8)
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ale fuj:(
     
    vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Proč fuj?Denně se sprchuju a nosím čisté prádlo.Už jako pionýrce mi říkali-Buď připraven!A já na to hrdě(no,byla jsem blběna)-Vždy připraven!Ale hnojivo by ze mne bylo kvalitní,jím jenom dobré jídlo.
    -pechfógl- prozraď nápady,prosím
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To já taky ale nechci být hnojivo na salát-proto fuj-:p;)
    Kdyby to šlo tak na kytky :)
     
    Xenie6161, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A ty skleníky tam byly beztak kvůli využití odpadního tepla při spalování... mno, ale když se tak nad tím zamyslím, než ten popel kamsi vyvážet... 8)
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Myslím,že si můžeme gratulovat,jaké jsme ekoložky-nebo ekolegyně?Oboje je hezké.Leckdo by se mohl řídit naším příkladem.
    Nebo ekokolegyně?Ne, to ne,tam je moc koko,to je zavádějící(do drůbežárny).
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdáká se kolikrát o větších pitomostech, hodně veřejně, a to ti či ty kdákající nejsou slepice, ale povětšinou vysocí představitelé čehokoliv... My si tady můžeme v klidu pokvokat o popelu :D
     
  14. Baroland
    hele, a že to tak přesně víš, že tam měli saláty...? Ty šetřile, že ty sis tam pro ty saláty jezdil? A přímo do skleníků u krematoria, nebo na Zelňák? xD
     
    Y_n_O, vilm4 a dasa1143 tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Toš asi takhle,z informací dedukuji:
    Pamatuji dobu kdy nebyly obchvaty a jezdilo se kolem zadního traktu.
    Skleníky bylo vidět a hlávkový salát byla místní specialita.
    Odpadní teplo tenkrát nikoho nezajímalo (asi na něj nechtěli spoléhat když nebylo tolik obéznich jak dnes)
    Jeden havran vykládal v hospodě,že co si příbuzní neodeberou to jde vedle.( hřbitov tím nemyslel,zadarmo nepohřbívali ani tenkrát.)

    Ovšem mohlo to býti vše jinak...
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. Aj ta krajta o_O a my měli zahradu v Řečkovicích... teď mi tak nějak docvakává, kam asi děda chodil na kostní moučku :D :D
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Děti, už toho nechte, nebo vytáhnu historky z 2. světové.....
     
    vilm4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nedokáži posoudit vliv krematoria na kvalitu salátu, na parapetu ho vysazený nemám. Ale co dokáži posoudit, naštěstí je to už minulost, vliv nedalekého krematoria na čistotu oken. Dokud neprošlo rekonstrukcí, tak jsem musela nejdříve skla důkladně odmastit, umýt a vyleštit.Dnes už jen myji a leštím.Jestli je to lepším zdravotním stylem, i když mně nepřipadá, že by obézních ubývalo, nebo dokonalejší technologiii, nevím....:)
     
    vilm4, Milka66 a Xenie6161 tohle ocenili.
  19. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Mám dotaz.Zasadila jsem s MJS vodnici a sedmikrásky. Proč mám na malém políčku 5 ks vodnice a jen4 ks sedmikrásek?
    Řádky klikám a ani nevím jaký je. Který to je zeleninový?
     
    Naposledy upraveno: 4/10/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Protože máš odkliknutý zeleninový řádek?
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.