ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Cassí,ale kdeže z věže,ta je na rejnoky. xD Na krokouše ujíždím já....a tak v rámci vyrovná poměrů sem si onehdá říkal,že by mazlík do bazénku...nebo párek na chov....co já vím čem se budu bavit za dlouhých zimních večerů.:p
     
    milostivas a vilm4 tohle ocenili.
  2. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Baroland
    ty si nedáš s těmi bazény pokoj, viď? ;) :D a navíc do něj ještě krokodýla. Paní Krůtová se chodí koupat do bazénu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ona tam dá mněhně, než se půjde koupat a zase bude po srandě... 8)
     
    milostivas, Skali a vilm4 tohle ocenili.
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    [​IMG]

    Pamatujete jak jsme se třepali na každej kus ? Teď se to hromadí v liště a jsou nám úplně na -šak víte.
    Onehdá se dodávalo nářadí do úkolu,myslíte,že se tam tyto položky daly vložit ? -Ani náhodou.
     
    milostivas, pigi1313 a vilm4 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stárne nám, spolufarmář :)

    Nick: Slootr (Nick Slaughter, seriál Sweating Bullets - Tropical Heats (1991-1993) : [​IMG]


    Khylen, seriál Killjoys (od 2015, fotka ze sezony 2017, prodlouženo o dvě sezony, do 2019): [​IMG]

    herec Rob Stewart, civilní foto:
    [​IMG]
     
    milostivas, vilm4 a danda-vnovis tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To ještě jde, ale já tuhle potkala McGywera a to byl teprve fičák....
     
    milostivas a vilm4 tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y_n_O, máš pravdu stárne.... jen je Tvůj příspěvek hned po Barolandovým. Kde jsou ty doby kdy pořádal výběrové řízení na sezonní práce, nyní se chlubí starým železem, rezavou nádrží a spoustou nepotřebných zavazadlových lístků, on už opravdu nejezdí na dovolenou, ale do sběrných surovin;)
    A až budu mít dostatek prken ,tak mám pro sezónní pracovníky nachystáno dostatek pracovních rukavic, nářadí a ovšem i klimatizaci, žádné sukénky, pod které by větřík jen profukoval:)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/9/17
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Gordon,pro prkna si klidně přijeď a můžeš si odvézt i těch pár křidlic co mě zbylo z výměny přístřešku. xD
    To víš,když chceš někam jezdit,musíš mít napřed kam se vracet.

    [​IMG]

    PS:Mimochodem,já upozorňoval právě na to,že ty krámy nechtějí ani ve zběrných surovinách.:music:
    PPS: Fóglová a co teprv tvoji spolužáci...to je peklo co?:D:inlove:
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    Nech si toho, krůto, ti tvoji už jsou dávno sežraní!
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Menší technická připomínka pro tvůrce.
    Když chci dokoupit například ořechy pro umletí SK ve mlejně,nešlo by raději přesměrovat rovnou na trh , místo do ovocné školky? Nějak mně tam ty stromy nejdou semlít.o_O
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kaolín11: ano píšu si poznámku, zavést do hry drtičku :D
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nedá mi to, abych se nepochlubila (aneb nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá :p), podařilo se mi KONEČNĚ dokončit Legendu na 30/30.
    Ten Výstavní pohár jsem původně ani neměla v úmyslu dodělávat až do 15 úrovně, pak jsem se nevímproč zjančila a začala i tu patnáctku. Už jsem to mnohokrát proklela, ale zase se mi nechtělo promarnit použitá zvířata :mad:;)

    Ale teď ke konci už jsem to doslova strkala před sebou a navíc na Bahamě nezbyl ani chlup - výjimkou jsou tedy sloni, ty syslím na akci. A k nim 1 krab a 1 tukan :D, co byli v bedně.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kiki2305 - jsi šikulka :D
     
    milostivas, vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. allexand82

    allexand82 Zelenáč fóra

    • Off topic - Dodržuj prosím rozdělení fóra. Děkuji *JÁ*
    hledam sousedy
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hledej a přeji hodné sousedy, ale klikni sem, v tomto vlákně nesmíš.

    EDIT: kde mám jako pomlet to palivo? Mlýn na farmě už je málem zadřenej, jak mele eSKáčko pro šlechtění slonů, na Baha mele krmivo pro slony, aby bylo dost na šlechtění, pro tygry, které doplňuji do limitu, teď mi tam vlezla žirafa... žádám o externí mlýn pro extrémní situace 8)
     
    Naposledy upraveno: 9/9/17
  16. Ahoj allexand82
    pro hledání sousedů prosím využij vlákno "Hledání sousedů pro farmu" můžeš si tam podat inzerát či využít ty, které si v tomto vlákně podali jiní hráči.
     
    milostivas a vilm4 tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Žádám už drahně let zprovoznění mlýnu na mýtině. Vypadá velice výkonně a přitom se fláká.
     
  18. Děvčata :D
    obávám se, že si budete muset pořídit ruční mlýnek ;)
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nu, nápad to není špatný - ale zkoušel jste už někdo umlít ručně jedlovou šišku? Obávám se, že to by to mohlo působit jisté obtíže - o mletí živých králíků a slepic nemluvě :p:D
     
  20. kiki2305
    souhlasím, čištění mlýna po té, co se domele papů pro anakondy je opravdu děsnej vopruz :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.