ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    iDavis: pokud se nepletu, tak v 99 procentech je oficiální oznámení vydáno 20 až 28 hodin před začátkem akce, takže to co jsi mi ty vložil do klávesnice je něco co jsem nikdy nenapsal.
     
    vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Y-n-O,no fuj,ty jíš jídlo mého jídla ? Nemůžeš počkat až tu sóju proženou bachorem,uloží ke kosti a stane se z ní telecí ? :eek:

    Jájinko díky,sem člověk přítomnosti,zajímá mě co bude,ale nevracím se číst co už bylo.Začátek oznámené akce je po jejím zkončení pro mne passé.
    Mimochodem,zpětným pátráním v paměti,jsem došel k infu,že tam bylo jen jedno xlko a 5 obyč.Tato ztráta by mě srdce neutrhla,jen bych ji obrečel.
    :cry:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Baroland
    rádo se stalo :) a propos - takový velký kluk a brečel by kvůli omalovánkám? :pxD
     
    Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @pajda361 no dobre už som pochopil na čom stojíme, máš pravdu akcie sa v kalendári neobjavujú až po začiatkoch ale po vydaní ofic. oznámení ktoré je ako píšeš 20-28 hod. vopred, ja som sa zle vyjadril, začiatkom akcie som považoval to vydanie oznamu. Tak moja otázka znie nejak takto: prečo teda prišlo k tejto zmene že sa akcie v kalendári hore neobjavia naraz na začiatku mesiaca tak ako to bývalo a ešte funguje v kalendároch v téme Kalendář akcí - 2017, ale objavujú sa postupne?
     
    burds a vilm4 tohle ocenili.
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    iDavis - sice nejsem pajda,nicméně mě to nedá abych se nezeptal. Viděl jsi už kalendář na 9.měcíc ? Anebo z jednoho jediného měsíce (8.) co si pamatuji,že byly akce vkládány postupně děláš dogma.
     
    vilm4 a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  6. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Nejsem sice Amanshon, nicméně kalendář v oznámeních je na září plný a nahoře v liště prázdný. Takže se situace zatím opakuje a já jako líný hroch raději kliknu jednou a jsem tam, než víckrát, takže bych byla pro původní verzi obého plného, nicméně žíly mi rvou jiné věci více.
     
    Prepperka, vilm4 a iDavis tohle ocenili.
  7. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    no akce jsem propásl, od 23- dnešek sem nebyl na netu, nebylo jak....

    Stihl sem baby boom, mam tam od 25 min do 90 minut.. pak je naráz seberu, celkem 70 aktivních, snad popadaj dobrý....
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Proč, to je zcela jednoduché, z důvodu zbytečné práce. Veškeré informace dostanete prostřednictvím jednoho kalendáře. To že se to uvádělo podvojně a následně se to v jednom kalendáři mazalo a vkládalo znovu, aby existoval prolink na příslušné téma přímo z kalendáře je podle mně zbytečné.
     
    GordonSargent a vilm4 tohle ocenili.
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @pajda361 tak konečne sme sa dostali k odpovedi, to som sa chcel dozvedieť. Dík.

    @Baroland ja z toho dogma nedělám, len kvôli môjmu očividne nepresnému vyjadreniu sa to riešilo dlhšie ako by sa dalo čakať.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    iDavis: ne že jsme se konečně dostali k odpovědi, ale konečně jsi položil otázku na kterou se dá odpovědět a která odpovídá tomu co o kalendáři bylo skutečně napsáno. Nemáš zač.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Som volaaký zmatený....Toto není ten Kalendář nahoře na liště ??

    [​IMG]

    Protože pokud néé,tak pak nevím kam se chodíte dívat co nás čeká. (Teda vím,existuje i vlákno "kalendáře",ale kdo by se furt proklikával okny než ho najdu a pak ještě roloval na konec.)
     
    vilm4, dasa1143 a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- Bára ví, kde hledat, jen je na to moc pohodlnej. Všechno až pod nosánek pěkně ;)
    Edit: a ještě k tomu nečte :(
     
    Naposledy upraveno: 31/8/17
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No - vždyť....;)
     
    milostivas, vilm4 a Skali tohle ocenili.
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Dneska tu budu prudit - bacha na mě, předem se omlouvám, ale žere mě to a musí ven.

    S kalendářema jsem mírně v rozpacích, proč zůstal ten více schovaný a ten na ráně se bude doplňovat průběžně (asi kvůli proklikům předpokládám). Přivítala bych to spíše naopak, ale co už. Je to tak a konec debat.

    No a pak jste se přátelé rozjeli v návrzích se šlechtěnci. Já jako lůzr plus služebně mladší jsme v situaci, že přeskoky se nekonají, mixy nefungují a už 2 nebo 3 dny visí na mém trhu poslední vembloud za 62,5 mega. Z čehož mám pocit, že pokud se zvedne cena, tak prostě farmy, které nejedou na zisk, tak je jim jedno, jestli je políčko šedé, nebo za sumu, na kterou nemají. To stejné s O&D - pokud nejsem schopná nabídnout adekvátní hodnotu - jiného stejně vysokého, tak zase je to jen pro ty, co už mají. Byla bych spíše pro řešení, aby se zase dali šlechtěnci jako odměna do úkolů (byli tuším i nejvyšší, ale to jsem začínala, nerozuměla tomu a tak se možná pletu) a stali se dostupnější. Možná mírně ztratí hodnotu, ale budou rázem obchodovatelní a trochu se to rozhýbe.
    Třeba já nejsem spokojená s tím, že je tolik tajemna v odměnách, za stejnou práci dostane každý něco jiného a navíc se pomalu stírá výhoda platících hráčů. Dokud bylo tajemno za floreny, tak byli platící ve výhodě, kterou si předpokládám zaslouží. Teď koupím balík na jistotu, mám tu jednu jedinou jistou novinku a někomu se vylíhne zadarmo z odměn v akci. Což je značně demotivační a platím v podstatě za to, že mi nepřeje náhoda. Bohužel to nejde zpracovat jako návrh, ale moje prosba k RT je - přestaňte z toho dělat lotynku a omezte náhodu. Bednu z bedny vypadávající z bedny opravdu nepovažuju za dobrý nápad, ani vtipné to není.
     
  16. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Já do žádného kalednáře nanehlížím. Stačí mi že mi dají vědět v oznámeních den dopředu co je za akci.

    Nějaké šlechtění neřeším už několik let a co se týká akcí třeba na neonové chlívky, tam stačí nakouknout do Farmorákula a taky hned vím co potřebuju.

    Když nad tím tak přemýšlím tak jsem do kalendáře (jak toho co je přilepený nahoře na liště, tak toho druhého) nenahlédl už tak půl roku nebo tak nějak.
    A nemám pocit že bych o něco přišel nebo nestihl připravit farmu na akci.
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak ted sem doražen. Každý píše o něčem jiném a přitom asi všichni o tom stejném.Zřejmě ho máme každej jinak.
    K vláknu ( od fóglové..tedy pardom od pajdy,)se proklikávat nemusím,neb Můj kalendář zde nahoře FUNGUJE !
    Mám v něm akce až do konce měsíce.(Že já byl línej udělat celej obrázek). Takže stále nevím o kterém PRÁZDNÉM mluvíte.

    PS: flexko,to je na bednu,že? xD

    PPS: A doprkýnka vraťte nám chat !! Taková diskuze je jak odtud na Mars,samá prodleva a nedorozumění.
     
    milostivas, X-mole a vilm4 tohle ocenili.
  18. Baroland
    a nehledíš náhodou ještě na srpnový kalendář? Mám dojem, že řeč je tu o tom zářijovém - prázdném.
     
    milostivas, Pitrýsek47 a vilm4 tohle ocenili.
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    AHA.......no jo,no. :D:D:D:D:D:D:D to ste měli řict hned.:cry:
     
    milostivas a vilm4 tohle ocenili.
  20. Baroland
    já vím, psal jsi to...žiješ přítomností :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.