ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jájo, teď je to horší, stodola poloprázdná....2 měsíce jsem nehrála, protože jsem neviděla, a je to znát - musím makat, abych to dohnala
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]

    njn,tak ja teda neviem,je toho dost alebo malo?xD
     
    vilm4, astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    *JÁ* díky, vím, jenže šlechtím artyčok na pajdátka (a ke koňské pečeni xD) a nende to a nende :) ... květák je v pořadníku :)
     
    vilm4 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  4. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    len na chvíľu vytiahnem päty z chalupy a GordonSargent mi pretáča kolesom-.-;);)

    Milka, mám tu pre Teba jedny ružové hydranty, ak o ne stojíš, už neposielaj batožinové štítky a hrebene, iba drevo, teda prkna8)
    [​IMG] [​IMG]




    a je mi stále smutno za mojim Mišom, už je to 8 rokov:inlove:
    <iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/PC49th-Jf0s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kde jste sebrali to moudro, že Fučík nikdy nelhal? Jsem pamětník 50. let a ani tehdy nám takovou pitomost netvrdili. Naopak, při výsleích lhal, zatloukal a ještě ho za to chválili. O tom, že lhal soudružce Gustě, se sice mlčelo, ale věděl to celej národ a dost se bavil.
     
  6. Dobré ránko,
    Y_n_O
    U paJdátek jsem vsadila na vyšlechtěné růže. Kombinace produktů, kaštánků, SH a květinového řádku = okamžitá sklizeň podšprajcovaná 5ks JC Tomuto kouzlu jsem absolutně propadla.
    pechfoglinko s tím Fučíkem to byla narážka na jeden fftípek, měla jsem za to, že je natolik profláknutý, že ho nebudu muset vysvětlovat ;) :D
     
    pigi1313, DANKA722 a vilm4 tohle ocenili.
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já ten vtip taky neznám, poděl se s námi :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. :) Ach jo... (on vlastně ani není moc ftipný, ale...)
    Fučík u výslechu na GESTAPu
    "Ty nejsi Dr. Horák"
    "Jsem"
    "Lžeš"
    "Fučík nikdy nelže"
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jo, znala jsem, ale opatrný vypravěč tam vynechal toho Fučíka a vložil pionýra. :D
     
    evainfo, DANKA722 a vilm4 tohle ocenili.
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to jsem opravdu neznala :D
     
    DANKA722 a vilm4 tohle ocenili.
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Je to stejný jako:
    Jdu takhle po náplavce a potkám fousatýho chlapa.Říkám si, je to Fučík..není to Fučík.Nemám rád nejistotu,zastavím dva esesáky...no a byl to Fučík.

    (JF fousy běžně nenosil,měl je jako maskování až těsně před zatčením.)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/17
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    a já znám ještě další, u výslechu , kdo jste? profesor Horák, ...kdo jste? profesor Horák,.. kdo jste? Fufík
    Danka, škoda takové příležitosti nevyužít, když už koleso u Tebe stálo, ale asi jsem těch štítků na zavazadla poslala málo, už zase točím krejcary. Ale od zítřka začnu sledovat, co je v těch bedýnkách od Tebe, jestli mně tím nechceš něco naznačitxD
     
    Naposledy upraveno: 26/6/17
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Denně projíždím trh s hybridy a jsem asi jedinej...
    Ti lidé,co je tam nabízí se o obchod snad ani nezajímají.
    Je vystaven např.jeden za 5 mega,po 168 hod. zmizí jelikož o něj není zájem.Okamžitě ho tam dá někdo jiný (asi proto,že je prázdné okýnko) s cenou 5 427 000. Už to svědčí,že si trh neprozkoumal.Co ale říci na dalšího hráče,který 36 hod. před vypršením toho prvního,nabídne dalšího hybrida za 5 425 000 kr. !! To je opravdu tak naivní,když si myslí,že někdo čeká,aby ušetřil 2 000 tj 0.37% ??
    Možná,že tyto korunové slevy se vyplatí v akci,jako třeba se psi/kočkami,kdy je obrat a jsou potřeba,ale mimo ní,je to vyhozený poplatek za daň.
    Mám zde dokonce jednoho(jednu),co nabízí toho předposledního za 28 000 000 už po páté v řadě. Polovinu ceny spolkla daň ! Přitom tam s ním byly během měsíce 2x po 24 mega, z nichž jeden se prodal a jeden propadl.
    Já šlechtěnce nakupuji,tedy,snažím se,ale z takovou tedy néé...a jak je vidět nejsem přeci jen jedinej.
     
  14. Zdeninaaa

    Zdeninaaa Pisálek fóra

    Ahoj,může mi prosím někdo poradit kde se mohu zpětně podívat na to co jsem koupila za floreny?Nějaká databáze,nebo nevím jak to nazvat.Nikde to nemohu dohledat a zdá se mi ,že mi občas ubejvají floreny bez mého přičinění.:(Děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Ahoj Zdeninaaa
    použij prosím lištu v dolním okraji rámu (logo)
    [​IMG]
    údaje v této liště zůstanou jen po dobu přihlášení. Po vypnutí hry se vymažou.
    Prosím příště s dotazy ke hře do vlákna (klikni)-> "Všeobecné dotazy" nebo "Dotazy nováčků"
    Ohledně nesrovnalosti na kontě herní měny (Floreny) můžeš udělat dvě věci: změnit přihlašovací údaje k hernímu účtu (a podle VOP je nesmíš nikomu sdělovat) případně se obrátit na prověření svého herního účtu na herní podporu.
    "Jak kontaktovat herní podporu" Jestliže máš nesrovnalosti na kontě s krejcary, je třeba pečlivě sledovat nejen nákupy na trhu, ale také si uvědomit, že kupuješ vodu. ;) (pokud tedy nemáš prémiový herní účet).
    Přeji fajn hru
     
    zejdy66, babioli a vilm4 tohle ocenili.
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    V kalendári na júl vidím nejakú dortovú akciu. Že by sa zase zopakovalo sladké pečení z februára? :) Ak áno, bol by som veľmi rád, pretože to bola úžasná akcia. :)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, různých bedýnek máme ze stonku a dekorací dost, přimlouval bych se, aby jako překvapení na mě z nějaké vyskočil kupón na pomocníky třeba jen na hodinu, a ne chovatel nebo secí stroj apod. na 12 hod. absolutně nejde využít, zvlášť když si bedýnku otevřu večer ,-))
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Barolande, nejsi jediný, tak začíná můj farmářský den. A ta časomíra může být pro některé i takový "last minute" chvilka na rozhodnutí:)
    A mám na trhu podobného týpka, když se mu jeho šlechtěnci vrátí, tak jsou tam druhý den zpět a ještě za vyšší cenu. Po jednom BB jsem spočítala jeho ztráty, ne že bych mu to přálaxD
     
    Naposledy upraveno: 29/6/17
    Apachie1 a babioli tohle ocenili.
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, ono je blbé, když tam dávám svoji nabídku a žádná jiná tam není. Takže musím prolítnout všechny šlechtěnce stejné kategorie, abych si nějak vyšpekulovala cenu. Kouknu - aha - prodává se zhruba v rozmezí mezi 6-8 mega - tak dám cenu pod těch 6 mega a modlím se. Někdy se to prodá hned, jindy není zájem. Anebo přijdou další, ti už se mají čeho "chytit" a podhoděj to. A jsem v piheli. Mně tam teď visej tři mutanti. Sice jsem dala nižší cenu, než tam byla, ale přišli další a podhodili to (ale stejně neprodali, visí tam taky - přijde mi, že teď je zájem jen o psy, kočky, pávy a pak o to, co jde narvat do polívky, jinak prd). Nedávno jsem zkoušela prodat kuknu hrdinku, tuším asi za 17 mega a vrátila se mi do stodoly (je 17 mega moc ? - nevím). Zatímco vatičky byly hned pryč. Čarodějka se mi taky nedávno vrátila. To bych to musela dávat asi pod 15 mega, nebo fakt nevím (a možná nejlíp zadarmo....). Většinou moc neprodávám, ale když nejsou lóve a potřebuju dokoupit nějaké šlechtěnce.....Nejlíp je asi neprodávat :(
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prodávat,neprodávat je otázkou té které strategie.
    Mě šlo spíše o využívání/nevyužívání/zneužívání a hlavně nepochopení principu trhu. Ono když "mohu" zvednout cenu o 50% nad průměr,ještě to neznamená,že bude tato částka někoho zajímat.Přesto to každý zkouší ..co kdyby,že? Jenže tím neustále zvedá průměr a tím i možnost opětovného navýšení. Proto jsou ti poslední šlechtěnci v nereálných cenách,to není věc poptávky,ale neustálého zkoušení,(vyhnáno spekulací,že se někdo chytí) vždy se najde někdo,kdo je ochoten zaplatit 10%daň,ale nikdo,kdo je ochoten za tuto cenu koupit.

    Vezměte si opak,"nový" poslední hybrid začíná na cca 5 mega.To samozřejmě nikdo nenabídne a čeká na vyšší cenu (s vidinou 38 M).Nedostatkem vzniká poptávka,jenže není nabídka.To trvá mnoho,mnoho měsíců.Pak se prodejce najde,další zvedne cenu o polovinu,třetí znovu a hodnota přesáhne ochotu koupit. Navíc po tak dlouhé době už to není novinka a poptávka prudce klesla.Něco si zájemci vyšlechtili,někteří vyměnili růžovky v O/D a jiní to vzdali (systém-nemám toho víc). No a ta cena se zařadí mezi ostatní ležáky.

    Závěrem.... má-li zlatý hybrid cenu 7 000 000 bodů protihodnoty,i prodej za 15 M je dvojnásobný zisk. Klidně si je nabízejte za 38 M...možná jednou....,zatím platíte jen daně,já ale za tu dobu mám prodaný 3 kusy a na kontě o 40,5 M čistýho více(samozřejmě až po ulištovaných růžovkách).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.