ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mě řemesla baví, akorát mi taky většina těch výrobků připadá lehce zbytečná.
    Ale každý jsme jiný, bylo období, kdy jsem vydělala docela hodně Kr tím, že jsem prodávala medově-banánový sen, cena se držela kolem 50.000 Kr za kus a někdo to fakt kupoval.
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Občas něco využiju nebo prodám, potřebuji zvířata at´můžu konečně něco otevřít, místo abych dělala jednu věc, mám od každé kousek;) chtělo by to víc myslet.:(
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mali,..prostě mám trošku do rezervy. xD
    [​IMG]

    Co se týká prken,nejlepší jsou na ně stromy ! Pokácet a nařezat :music:a nezapomeňte napřed vytahat hřebíky !
    [​IMG]
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    u mna to vyzera asi takto
    [​IMG] a takto [​IMG]
    tak teraz neviem,je to dobre alebo zle :p;)
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já hodně používám výrobky, ze začátku na prodej, ale teď už sotva stíhám vyrábět... Baštím je o106... A ještě si kupuji na trhu.
    [​IMG]
    Já chci také takovou rezervu! :cry:
    Alespoň pár tisíc pošlete ;);) , vždyť to ani nepoznáte ;););)
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Není nad to přijít k hotovému, v tulidomku bych se s tím "párala" a to nemluvím o úspoře materiálu:)
    [​IMG]
    a ještě bonus navíc
    [​IMG] celkem 15 pokusů...
    já své zásoby přísad shromažďuji pod jednu položku, krejcary, raději přehazovat hromady krejcarů, než ztvrdlý cukr, seschlou mandragoru nebo rezavý drátxD
    edit:
    pekaře moc nevyužívám, jen pro vlastní spotřebu a slané stromy jsou zazimovany. Barman a zelené maté, i těch 50% v pralese dělá divy.
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    U mňa v stodole to vyzerá takto.Mandragora-64.426,soľ-58.246,elixír-81.423,cukor-47.049 a drôt-113.103.Neviem či to je málo alebo veľa.Keby tak padali dosky,tehly a iný stavebný materiál to by bolo iné kafé;);).
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Když tak všeci ukazujete nahamouněné zásoby,:) tak schválně kdo má nejvíc vrtaček, nebo dřevěných kladívek;)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Já jich moc nemám:oops:myslím těch kladívek:D
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
  9. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    o_O [​IMG] o_O
    ....jdu se zakopat pod zem-.-xDxDxD
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plánů mám 34, vrtaček osmnáct, prken 18.231, ale ty dřevěné bumbácy jen tři; tak čekám a čekám, zvěřinec na baha je furt jen na čtyři pandy... :eek:
     
  11. Y_n_O
    to chce vyšlechtěný květák ;) pak ta kladiva (z květáku) lítají velmi slušně :)
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    jojo, květák to jistí, ve stodole http://prntscr.com/fnzqnq a na farmě oba zvěřince i výrobny na maximum
    na baha zatím taky na 4 místa - nejsou prkna a hlavně protihodnoty za dobytek
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jájo, jen jestli nekecáš s tím květákem:D
     
    vilm4, astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. hubabuba1968
    Jája nikdy nelže, stejně jako Fučík ;)
    čarodějka007 - :eek: ty a zvěřince? no toto... :eek: Ale zase je ta havěť uklizená v jednom baráku, co?
     
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jájo vyzkouším a dám vědět;)
     
    vilm4 a astrid888 tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jájo, no přesně xD kuk http://prntscr.com/fnzvyz

    hubabuba1968 mně to hodilo s květákem šlechtěným na kladiva tak 8 až 10 kladiv z jedné sklizně....už jsem toho ale nechala, protože mám květák šlechtěný i na kratší sklizeň a ten, co z něho padají kladiva, roste dýl....asi je nějaký dřevnatý ;)xDxD
     
    vilm4, astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Jo, ten výnos kladiv z plochy květáku potvrzuji. Je to opravdu tak. Čaro, překvapuješ - pěkné :D
    Bohužel ten bonus na kladiva padnul jako poslední.
    [​IMG]

    EDIT: čaro - oběživo má obíhat - to jsou tvá slova :D zase vyděláš, (na salátu, pšenici, nebo tak něčem) :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/6/17
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jájo, ale mám konto v troskách a mutanty abych ve stodole hledala pod mikroskopem :( ---- ale co, zase se to zlepší a zásoby i konto poporoste :p

    EDIT: oběživo obíhá....momentálně prodávám dost řeřichu. Jeden hráč mi napsal, kdy už krucinál přestanu tu řeřichu rvát na trh po tisícovkách - tak jsem mu odepsala, že už jen doprodávám zbytky http://prntscr.com/fo0crk xDxD už se neozval xDxD
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    nejenom květák, opravdu padají velice hezky, toto je malá rezervička na kladívka, ale i rukavičky z růží by se mohly hodit, i když už dlouho nebyla akce na dodej nářadí ze stodoly:)
    [​IMG]
     
  20. čarodějka007 - jo, pamatuji, že jsi přistavovala Stodolu na štok :D už se ti to tam všechno nevešlo :D
    GordonSargent - jasně, nejen květák, ale i třeba chřest. Ale já mám zkušenosti jen s tím květákem. ;)
     
    GordonSargent, vilm4 a astrid888 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.