ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    skalara.v: on je rozdíl v počtu vypadnutých prken i podle velikosti polí, Už jsem se o tom několikrát přesvědčila, že z plochy velkých polí (konvalinky se zapnutým bonusem ve skleníku) mi vypadne většinou 7-10 kousků ale z té samé plochy pidipolí jen 3-4. To mi taky přijde divné.
     
  2. Dobré ránko,
    děvčata, vy hledáte racionalitu v "Bláznivé farmářské hře"? :eek: :)
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, u nás doma se vždy říkalo asparátus, s t místo g, ale také se říkalo balkón a ne balgón, jak jsem pak v čechách často slyšela:) já se přibližuji první dvoustovce vrtaček, aktuálně 199, ale ty prkna, ty prkna:cry:to třetí rozšiřování vzdávám a raději stavím.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ha - bér se pochlapil - 7 až 8 fošen z plochy :D Nj, ale zase roste nechutně dlouho (s alchymistou, vodou a hnojem asi 12,5 hod):sleepy:
    Edit: Tak ještě mi chybí bambilión kopretin a o něco málo míň béru :eek: A možná i šípky (ty jsem radši nepočítala) xD
     
    Naposledy upraveno: 22/6/17
    GordonSargent, vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám všetko na doraz upgradované ale na Baha nemám viacej výrobní lebo toľko ich zatiaľ nevymysleli.Včera som šľachtil pávov keď že mi chýbal 1 cisár a ten mi padol zo žolíkových.700 dosiek som na ružovku výrobňu vejárov obetoval,lebo tých mám dosť.Horšie by to u mňa bolo keby bolo treba na ňu tehly tých mám málo a padajú mi dajako lebavo;);).
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    GordonSargent: Já se nestydím říct, že jsem Čech jako poleno (navíc Pražák křtěný Vltavou), ale slovo "balgón" jsem vážně neslyšela používat :D. Neříkám, že jsem nikdy tento tvar nezaslechla, ale v běžném hovoru opravdu ne. Na druhou stranu přiznávám, že neříkáme ani asparágus ani asparátus, ale špargl xD
    K těm fošnám - nemáte někdo poznatek, že by padaly víc ze stromů? (celkem by to znělo i logicky, že?;)) Já měla tuhle Bahamku nacpanou stromky a z jedné plochy mi vypadlo asi 20 (možná i víc) prken. Pak už jsem vlastně sklizeň jen stromů neměla, tak nemůžu říct, jestli nešlo o neuvěřitelnou náhodu.
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    kiki - ze stromů jak kdy. Teď jsem měla dva-tři dny všade stromy xxl a padalo to krásně. Dneska na Baha celá plocha xxl a 2 prkna. Tož opět asi náhodné vypadávání, jako u všeho o_O
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hm - takže zase na nic. Už jsem si říkala, že bych to mohla takhle trošku nakopnout, ale asi z toho zase nic nebude :sleepy:
     
    vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  9. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já mám poslední dobou s vypadávátky z stromů špatné zkušenosti. Ať jde o běžná nebo akční. Jinými slovy: nevypadává téměř nic. Tedy netýká se to obrstromů.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Xenie - něco na tom je, bo dřív jsem dávala před akcí jenom stromy a už jsem od toho upustila, bo mi rostliny dají hopsátek mnohem víc (navíc si je pokrátím dle potřeby). Oponožkovat celou farmu stromů by se mi nechtělo xD
     
    Naposledy upraveno: 22/6/17
    -Kuteno-, vilm4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já dávám kvůli padátkům stromy už jen na Bahamku, tam se mi to pořád ještě vyplatí (nejdelší z rostlin mám guaranu), na farmu spíš klasicky karafiáty anebo poslední dobou i radši cibuli nebo artyčok. Karafiáty začaly taky trochu lajdat.
     
    vilm4, skalara.v a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Prosím o radu v Renzu jsem si koupila něco za asi 1000 bodíků-měla by být zkrácena doba růstu stromů.Prosím kde to najdu a jak se to jmenovalo?Děkuji za radu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Batory - Vejce pirátského papouška - dej ho na ostrov pokladů třeba ;)
    (o 10% rychlejší doba růstu tropických stromů po dobu 2 hodin)
     
  14. Batory
    jen zlehka doplním odpověď skalarky - mazlíka musíš na plochu umístit ručně. Pomocí stavitele mazlíky na plochu nelze umístit. Dekoraci najdeš v inventáři - levá lišta. ikona "bedna"> ikona "vázíčka", záložka "dekorace".
    Prima hru
     
    astrid888, vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  15. jaroslava92

    jaroslava92 Pisálek fóra

    Chci se zeptat. Dekorace Mistr sklizně a mistr chovatel, musím mít umístěno na poli nebo stačí když to budu mít v parku. Jde mi to o tu šanci na předměty, děkuji moc za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jaroslava92 - působí jen na té ploše, kde jsou umístěné. Až nastřádáš 300 hvězdiček - umísti je na strom moudrosti - Živoucí legenda. Pak ti budou působit na celou farmu. Zatím si je postav na plochu - ne do parku, bo tam jsou na nic. Jejich účinek se sčítá. Pokud máš otevřeno už více ploch, můžeš "poháry" i stěhovat tzn. sklidíš tu plochu, kde je máš umístěné, pak je zbouráš do lišty, přejdeš na další plochu, umístíš je tam, zmáčkneš F5 (znovu načteš stránku) a pak sklidíš....
    Snaž se je vylepšovat, co to půjde, bo ti budou užitečné při akcích ( kvůli vypadávátkům).
     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
  17. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute :music:
    jedna sousedinka mi stále, už od dob, kdy jsme se staly sousedkami, posílá cukřík...je to milé, alespoň si vzpomene, ale docela mě zajímalo, kolikže ho tam vůbec mám:p a heleho o_O
    [​IMG] ...myslím, že všeho docela solidní zásobu xD
    .....ačkoliv...sem si jista, že někdo (třeba v růžovém opeření..:p) toho bude mít daleko víc 8)
     
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    malinkami: dle tvého skenu spižírny bych řekl že jseš hamoun:D
     
    astrid888, malinkami a DANKA722 tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Proč hamoun ?
    Řemeslné věci vytvářím jen občas, nějak moc je nevyužívám a tak se mi to taky pomalu hromadí. Občas si říkám že je škoda že se to nedá prodávat na trhu.
    Někdo by to určitě využil 1000x raději než já, který na ty řemesla moc nedá. Když něco potřebuju, tak si vyrobím.
    Problém je v tom, že (je to jen můj názor) tak 80% produktů pro mě není zajímavých.
    Víc % BZ a BBZ ze sklizně nepotřebuju, v těch zvýšených sklizních (ostatní, zelenina, obilí atd.) se extra moc nevyznám a navíc toho mám na skladě víc než dost, rychlejší chlívky a výrobny moc smysl nemají když člověk chodí do práce, spí a farmu má jen jako takovou odpočinkovou "adrenalinovou" zábavu.
    Jediné řemeslné věci co používám jsou ty profláknuté a nejoblíbenější : Mrkvojablečnou, dýňovou, vánočku, růžové želé, strašikytku a asi ještě tak 2, 3 věci co mě teď nenapadají. Ostatní řemeslné věci jsou v mém případě zbytečná investice.

    Tak se mi to všechno taky hromadí a jako hamoun si nepřijdu.
    [​IMG]
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    a zas taká ušatka sa vyplatí navariť, MJZ nemusím, tá mi padá z neba
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.