ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čtení doprovodných textů jsem vzdala dávno. Jednak jsou infantilní a navíc tam moje oblíbená mateřština někdy těžce drhne...
     
  2. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :music:čaute
    [​IMG]
    :inlove:miluji ten svůj růžový maglajs xD
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Člověče, takhle nějak vypadá Rudý náměstí v Moskvě - sen šíleného cukráře!xD
     
    Naposledy upraveno: 11/6/17
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    mali -to máš jen na jedné ploše ? a co ty ostatní čtyři...xD já bych jich potřeboval sedum,kdybych chtěl větrat žůžovky.:p
     
  5. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    Pánové pokusil sem štěstinu a to celkem 4x protože tam 4x byla hlavní výhra vrány IV

    Osun byl předurčen :D

    [​IMG][​IMG]

    Teď jen získat basic vrány
     
  6. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Báro :p...pravda...na 7 ploch růžovek nemám:cry: ...proti tobě jsem růžový žabař xD
    ...a na divošce mám jen půlku, tož to jsem tu ze studu ani nedávala 8)...ale aj tak mám ten svůj růžový maglajs ráda:inlove:

    EDIT: ..jo a na Bahamce mám jen 4 růžové ušmudlánky :D
     
    Naposledy upraveno: 11/6/17
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dnes mám šťastný den, asi si půjdu vsadit sportku. Hned ráno po sklizni postup na farmě i Baha, pak vzápětí 200 % BZ (nevadí, jsou na 24 hodin). Tak jsem něco dodala na trh, ať tu devítimístnou hranici krejcarů zdolám taky dnes. Když se daří, ať se daří.
    Edit: Jo, je to tam, ta jednička na začátku je fakt moc hezká :music:
     
    Naposledy upraveno: 11/6/17
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ja som si vytočila [​IMG], hneď to lepšie pribúda [​IMG] [​IMG]
    farmu mám zalesnenú, budem musieť rúbať, aby som bonus čo najlepšie využila:p a to som sa celkom tešila, ako sa tu budem pekne nudiť do utorka, no nič, vyhrnúť rukávy a idem na to :D
     
  9. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Ahoj,prosím scháním pěstitele Muškátů někoho,kdo tomu rozumí a má fakt vystavní truhlíky.Ozvěte se mi prosím do pošty.Moc děkuji.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    bahamarama, chrám, jak začít, taktiky a rady
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zdá se to jen mně anebo vám taky připadá, že Drone_Spencer nám tu zadal téma maturitní písemky z farmaření na Bahamce? :D
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, kiki, jestli to nebude odpověď lavsonce na její dotaz ohledně muškátů...... třeba je pěstuje na Baharamě v chrámu. A má tam schované ty výstavní truhlíky. ;)xDxD
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Druide Panoramafixi/y - xDxDxD Si na to kápnul :D
    Neumí ani poděkovat za MJSku.... Lidé jsou různé...:(
     
    tydýtková, vilm4 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    On bude nějaký nový ptačí řádek? Tuhle budku zatím nemám :D
    [​IMG]
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak takový BB si můžu udělat kdykoliv budu chtít. Přeskoky žádný a v 90% dostanu jednoho šlechtěnce a zpět pár toho co jsem tam dal.
    RT by ty náhodné mutace přece jen mohlo dát na vyšší šanci. Takhle jen zbytečně plýtvám SK. Když ty základní zvířata prodám, tak za prašule z těch 4 hentých dostanu toho jednoho lepčejšího i bez SK.

    To by se na to jeden mohl ........ vybodnout.
     
    Trepifajksl, tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O to je speciální bachr budka :D
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A ta bude dávat něco navíc ke stávajícímu řádku? Beru :) Budu točit lístky jak splašená :)
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, vážně nepoděkovala za MJS, trochu neslušné... ale já jsem měla "případ", kdy jsem několikrát týdně poslala jedné hráčce marmeládu, včetně toho, že jsem jí vysvětlila jak s ní i jinými řemesly zacházet, občas poděkovala. Asi po třech měsících jsem udivena četla její příspěvek na fóru, kdy jmenovitě děkovala za rady, že akce se lépe zvládají s MJS a pod. , nemusím zmiňovat, že moje jméno tam chybělo. Když něco pošlu, nestojím o veřejné děkovačky, ale toto mě dostaloxD
    Druide, ty nemáš na Baha muškáty???...Já tam mám asparatus, Renza nechávám na synovi, má přece jen rychlejší ruku
    a ráno mně oznámil, že ho jde vybouchat, sice to vypadá jako eukalyptus, ale nechám to tak, na podporu psát nebuduxD
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Bohužel, bude dávat guáno, ale to reálné guáno, nezaměňovat s tím produktem na trhu :D
    Jinak se taky těm dekoracím říká "pouze pro dekoraci" :)
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já odbočím - k prknům - takové u mě stále aktuální téma. Točím teď do zblbnutí kopretiny a povšimla jsem si, že z jedné plochy vypadne 1 - max 2 fošny :wuerg:. Z tříhodinových orchidejí vylítnou 3. Není to trochu na palici ? o_O
    A nevím, co je to ten asparatus :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.