ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šmánkotééé - co mají s těma databázema o_O - mám v liště bagry, místo chamíků ikonu květáku.....:cry:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] A vypadávají mi bagry a místo citrónů mám bagry :cry:
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    skalára.v: ahoj, změnila jsem prohlížeč (z chromu na explorer) a je to výrazně lepší, v chromu jsem měla taky ze všeho bagr :( Jako by nestačilo, že se Královnou zpomalila hra, do toho dají další akce...:( I laikovi, jako jsem já, je jasné, že i s ohledem na zkušenosti z minula to prostě udělá hru skoro nehratelnou...když na to nemám, tak se prostě do takových náročných věcí nepouštím...ale RT je očividně nepoučitelné :(

    Edit: Já jsem pořád na jedné farmě a změna prohlížeče mi pomohla. Tak hlavně, že už je to lepší, teď jen, aby to tak zůstalo :)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/17
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    skalara - se divíš? Už hrabou tak ve velkým, že si na to museli vzít bagry. Už nehrabou, už bagrujou xD (no, k smíchu to moc teda není, že?)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    larelay - prohlížečem to nebude, bo teď jsem byla na druhé farmě a tam je to v cajku (trh AE). Trh AD je totální chaos. Asi mi brzičko prdne cévka :eek:

    PS: jedu přes mozillu
    Edit: A, už je to v pořádku (zaplaťpámbů) ;) (Ke královně se ani neodvažuju strčit čumec o_O )
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Krakoramaja: Tak jim můžeš půjčit ještě vidle, aby stíhali plnit ekonomické ukazatele svého zaměstnavatele. Osobně mám nepříjemný pocit, že hra spěje do finále, proto ten spěch, jak ještě něco trhnout. Jen nevím, kdo tu taškařici ukončí, zda hráči nebo sami podnikatelé.:(
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pechfógl, musím říct, že jsem měla pocit čehosi podobného, jak se začala prudce roztáčet kola hraní a dokonce královna. Divný pocit, něco jako loučení v plné parádě... no, zamrazilo mě a doufám, že ten pocit je úplně mylný.
    Koupila jsem si strašáky a kytky, tak bych ráda tu investici pořádně využila. :oops:
     
    Trepifajksl, vilm4 a krakoramaja tohle ocenili.
  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    Vůbec by nebylo od věci, kdyby nás někdo z těch nejvyšších (tím myslím někoho z RT) uklidnil, že je to jen naše paranoia a vědomě neplánují hru v brzké době ukončit...já se úplně vyděsila, když jsem zjistila, že navíc poběží i párty balíčky, tohle ofi jsem úplně zasklila. Snad jen chtějí narýžovat na pěknou dovolenou....?
     
    vilm4 a Artyom_Chyornyj tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když končila Fantasyrama, taky byly nejoblíbenější akce, retrovýprodeje a pak jsme se dozvěděli, že vlastně několik let hrajeme a platíme betaverzi, kterou se rozhodli za tři měsíce od oznámení ukončit... Snad mne alespoň tady nechají doběhnout do té stovky, tam jsem to nestihla...
     
  9. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    Dotaz ohledně stromu moudrosti či jak se na tý mýtince jmenuje.

    Je lepší vzít první broskvoň kvůli Q v kterých je nebo odemykat BAHA ?

    taky se zajímám....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/6/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Uklidnění bez problému, kup si košíček karkulko.
    :DxD
     
    vilm4 a -pechfógl- tohle ocenili.
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Artyom_Chyornyj - osobně bych šla po Baha. Broskev nemám dodnes vybranou :p
     
    skalara.v a vilm4 tohle ocenili.
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Je tady ještě někdo komu nejde hrát? Od rána nemůžu-6:00- nemůžu sklidit. Sklízím po pár políčkách a seju ještě hůř.:cry:

    Díky ale čistím pravidelně-než jsem psala, tak jsem čistila-
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  13. vilm4 tohle ocenil(a).
  14. kdoto123456789

    kdoto123456789 Zelenáč fóra

    Já mám taky problémy, čištění nepomohlo a vyskakuje mi hláška - vebová stránka bigpoint com neodpovídá
    a dělá to ve všech prohlížečích, GCH, IE i Mozilla
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Ahoj kdoto123456789
    díky za zprávu. Jakmile bude k dispozici kolega z Technické sekce požádám ho o zjištění o jaký problém může jít.
    Děkuji za trpělivost.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já čistím zcela pravidelně, častěji než zuby :D, od té doby, co jsem se zařadila do průvodu za Královnou. Možná by to bez toho bylo horší, to se špatně posuzuje, ale chování farmy se od včerejšího odpoledne citelně zhoršilo. (Časová shoda se spuštěním další akce se vysloveně podbízí, i když to tak být nemusí.)
    Chci pochválit krákorce Máje podpis - ten je boží, v každém ohledu. Pokaždé mi zvedne náladu, takže Krákorko, občas piš, ať je na něj vidět. :inlove:
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Přesně stejná hláška vyskakuje i mě
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Holky zdravím a přeji krásný den...

    Tak k tomu čištění...
    Není vůbec nutné čistit PC od balastu každý den.
    Ale je nutné vědět co váš stroj potřebuje, zda splňuje ještě náročnost programů co máte instalované.
    Které programy aktuálně běží a které je možno dočasně nebo úplně vypnout.
    Vědět co je procesor a paměť aby mohl vůbec počítač dýchat...
    Zda máte (systém) Windows aktuální zda běží ochrana PC a internetu.
    Jakou máte rychlost připojení a zda restartujete občas modem, wifi atd.
    Zapomenout na to že Windows XP stačí a sáhnout do kapsy a upgradovat na vyšší.
    A je toho ještě myslím daleko více co je a co není tak nutné.
    Co je nutné ale určitě je chtít se učit a když něčemu nerozumím ptát se...

    Ať už byl soudruh Lenin jakýkoliv v jednom měl pravdu když napsal: Učit se, učit se, učit se.

    Krásný den a prima hru přeji...
     
  19. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Ahoj Radku,
    jsem babka a PC tolik nerozumím, ale Wndous mám 10, všechny aktualizace mám nastavené jako automatické a hlídám si je,
    počítač mám kupovaný přímo jako herní, aby farma šla v pohodě a připojení na internet mám

    Dowload, Upload a ping
    51,3 Mbits 5,66 Mbits 32,0 ms
    a ráno mi to dělalo taky, i hláška mi vyskakovala, ale teď už to jede naprosto v pohodě :)
    jo a učit se klidně budu, když budu mít učitele :)
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ahojda hel.cak
    Já netvrdím že vše je s hrou vždy v pořádku jen mám bohaté zkušenosti.
    Packet Internet Groper je trošičku vyšší ale myslím že nevybočuje z průměru.
    Záleží na vytížení serveru (zvlášť u her jako je tato) i na fyzické vzdálenosti bodu.
    I tam je většinou kámen úrazu, pak nepomůže i to nejlepší PC...

    Jo a myslím že Ty učitele tolik nepotřebuješ...
    :)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.