ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kde je problém? koupíš 3O chlívků nakrmíš superkrmivem a do pár hodin je Láďovi předložíš;)
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Pruhovaná,seš asi jediná koho znám, kdo dodává do družstva.Každej jinej raději prodá na trhu.:p

    Včerá sem vyměnil pár ZB za novinky,nakoupil po 100 kusech rostlinky, po 20 stromy a po 80 Koaly.Když jsem je chtěl nakrmit,koukám,oni žerou plody z nového stromu.Tož sem vyboural chlévy,nakoupil hafo stromů,pozuzil a čekám do rána.Ráno vyhodím stromy,dám chlévy a ...kruciš,musím namlet.Vyhodím teda zase chlévy (zjistím,že mletí trvá cca 5hod.),dám pidipole, seji novinku,jeden překlik a mám tam tu nejdelší..
    Suma sumárum je druhej den a nemám ještě nic...no,přípravu sem nepodcenil,chyba bude v principu, sem klidnej,každej den stovku nakoupím,vono to půjde...
     
  3. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    skalara.v: nejsi v tom sama. Já také dodávám. Sice si vybírám, neplním vše, ale dodávám. Koaly po mně také chtěli ale nedám, nemám zatím jedinou.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    růžová krůto - ženu se neustále kupředu, zpátky ni krok, tak musím holt i k Laďovi ;)
    Xenie - taky si vybírám, zadarmiko nehrabe už ani ta ryba ;)
    GordonSargent - a při BB pak nasypu zviřátkům do korýtek eukalyptové listí :D Mazaný xD
     
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Přiznávám já tam občas Láďovi taky něco hodím nedávám mu produkty na ty jsem lakomej sám mám málo tedy mám dost ale nedám :):)..
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jede vám farma v pohodě ?
    Pokaždé co přejdu na jinou plochu, musím restartovat protože mi okamžitě naskočí kytka točivka a jsem zaseklej.
     
    k.vitek, vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Bezejmenný:
    U mne žádný problém, farma běhá dobře, žádné problémy. Mám prohlížeč Google Chrome.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    na mozzile bez problémů.
     
    vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Teď mě to 3x po sobě vyhodilo ze hry.
    Mám pročištěno a dokonce jsem i restartoval PC.
    Hraju na mozzile a FP mám aktuální (myslím že v Pondělí mi to hlásilo že se mi aktualizoval)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :)čaute.....co s tím děcka furt máte?? o_O
    ...mě nic ze hry nevyhazuje :p...si spokojeně farmařím, občas přiletí holub od nějakého souseda, jak si spokojeně farmaří, na fóru u důchodců si taky vesměs každý spokojeně farmaří, jen tu se občas vyskytnou výpadky :)
    tedy až na růžové výjimky, které ze hry nevyhodí nic xD
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    z akcie som sklamaná, tak, že idem niečo trhnúť na trh, hmm, tu asi nezarobím xD
    [​IMG] náklady [​IMG]
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    DANKA722, tohle je poměrně nedomyšlené. Kupovali by to hlavně ti, co ten recept nemají odemčený - já třeba nemám hotové ani světlušky, ani to druhé, ale protože nemám odemčeno nebo level, tak bych se ke zboží nedostala. A až ho budu mít odemčené nebo budu schopna uvařit sama, tak bych ho zase nepotřebovala kupovat...

    Prepperka, jestli tady budeš číst, ráda bych reagovala na tvůj příspěvek o skleníku, nechci plevelit v tombole. Prosím tě, jak jsi myslela "odmítat ostatní odměny"? Já dostávám buď bonus, který můžu odmítnout, ale nikdy bych neodmítla žádný, protože by se skleník beztak snažil ho znovu šlechtit, nebo dostávám vyrovnání - díl úrody zpět, krejcary, BZ, hvězdičku - ale tohle můžu akorát vzít na vědomí, odmítnout to, pokud vím, nemůžu. Jinak ve velkém skleníku jsem šlechtila málo, on mi totiž kdysi nevracel úrodu, ale dával nejčastěji BZ, což mi tehdy k ničemu nebylo a tak jsem na něj zanevřela. Jestli mi do neděle nepadne z kombinace malých a středních aspoň jeden z chybějících bonusů u květáku, tak ten velký taky zase zkusím. Já se skleníkem bojuju od začátku hraní, jediné výrazně světlé období bylo, když jsem byla na dovolené v zahraničí. Tam když jsem se přihlásila do hry, tak mi najednou začaly skákat bonusy snad každý druhý, třetí skleník, tehdy jsem dělala růže a když jsem se vrátila domů, tak mi zůstaly ještě 2 bonusy, které už zase odolávaly a pírkovač jsem došlechtila až velmi nedávno, po vytrvalém občasném nastrkování do mezer, když se s jiným dlouho nedařilo. Tehdy se mi ještě taky rozjelo kino, i několik reklam denně, a to mi pak doma vydrželo a docela fungovalo i několikrát denně, předtím bylo kino něco jako teď, občas nějaký záblesk.
    Vyvozuju z toho, že moje farma by možná vítala změnu podnebí, ale teda bohužel, to nemůžu tak úplně sloužit :D.
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Sovinka - teď si nejsem úplně jistá, ale myslím, že při šlechtění ve velkém skleníku se mi několikrát stalo, že mi to nabídlo ve druhém stupni šlechtění odměnu (kr, BZ,...), kterou jsem mohla odmítnout a jít do 3. stupně. Možná se mi to nějak popletlo a pamatuju si to špatně, ale teď takový dojem mám.
    A co se týká odměn třetího stupně, tak mně to nabízelo bonus nebo plodinu zpět. Ostatní odměny (kr, BZ) se objevily minimálně. Z plodin sice jen malý díl vloženého, ale aspoň něco. Ale většinou jsem měla, buď ve druhém stupni, ale častěji v tom třetím, nějaký bonus. Málokteré šlechtění skončilo bez bonusu. A plodinu jsem střídala skoro po každém úspěšném šlechtění. Možná jak říkáš to je u tebe jinak nastavené, ale určitě bych ti doporučila zkusit to v tom velkém, to by bylo aby to nebylo. ;)
     
    vilm4 a Sovinka tohle ocenili.
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem už několikrát vyčerpala skladové zásoby, takže velký byl stranou i pro tu velkou spotřebu, ale teď mám zase nějakou dobu políčka a zásobu jsem doplnila. Fajn je, že jsem po psaní na foru zastavila ten příval krejcarů (kterých je bohužel zlomek ve srovnání s tržní cenou plodin) a začaly se mi vracet zase plodiny, což když už nevydá bonus, je super. Vytrvalost jsem si už osvojila, ale během akcí, pro které potřebuju zvěř nebo stromy, nejsem schopná dopěstovat délerostoucí plodiny. Nákup konám jen občas, při spotřebě středního nebo velkého skleníku to leze dost do peněz.
    Je pravda, že velký skleník jsem měla naposled na podzim, než se mi podařilo po měsících dokončit Lásku k SH u cibule, takže si taky úplně nepamatuju, jestli je možné odmítat nějaké odměny, já si zase pamatovala, že ne :). Velký určitě vyzkouším a hned uvidím sama. Ale změnu velikosti skleníku, střídání nebo naopak nestřídání plodin a raději vytrvalost, dřív i zkouška urychlení, to vše už zkouším od začátku, zatím jsem u sebe nezpozorovala nějakým postupem zrychlení. Zatím zkrátka každý cíl (nejprve první odemčená "rozumná" plodina, růže - zkrácení růstu, láska k SH, pak cibule - tu jsem chtěla jako hlavní plodinu na padátka, takže láska k SH, pak lilie na prkna, a nyní ten květák + chřest na kladiva) trval dlouho, změny taktiky mi moc nepomohly - hlavně v tom smyslu, že přidržet se pak něčeho slibného by vedlo k opakovaným lepším výsledkům. Jednou se zadaří a zdá se mi, že možná to má nějaký konkrétní důvod, pak opakuju a zase dlouho nic. Hraju skoro rok, do skleníku jsem šla hned po odemčení růže, někdy začátkem léta, chodím tam poctivě a téměř nepřetržitě, 3x denně. Výsledek - 3 plodiny hotové, šlechtím čtvrtou. Možná ten výsledek řekne nejvíc.
     
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Ani tomu nemůžu uvěřit:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Moc ti to přeju!To máš za to,že jsi brzy vstávala,tou dobou jsem já ještě chrněla.
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    Ještě že ty lupeny dostávám zadarmo. To je fakt bída.
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Bezejmenný: Náhodou to je dobrý, já dostávám často legrační počet BZ. Tady máš ZS, SH... Dostanu občas i SK, což je často lepší výhra než za modrej lístek, ale abych dostala z 8-mi pokusů 8x Zuzino - to se mi nestává, takže to považuju za dosti slušné ceny na místní tombole.

    edit: Tak to je jasný. SZ ani SH nekupuju, šetřím, a tak jsem ráda když nějaký přiletí jen tak.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/17
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zuzina hnojiva mám 2906 kusů a to ho používám na stromy.
     
  20. flexka

    flexka Hrabě fóra

    u mě točení vypadá takto:

    [​IMG]
    [​IMG]

    jestli tohle není bída, tak nevím, asi bych měnila úplně s každým, co si myslí, že má smůlu...

    na skladě mám 5 obyč a 150 extra a většinou jsou odměny tak "lákavé", že ani netočím, no a když se pokusím, tak to dopadne takto
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.