ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kittatko

    Kittatko Zelenáč fóra

    • Off topic - dodržuj prosím rozdělení fóra. Sousedy prosím hledej ve vlákně k tomu určenému. Děkuji. *JÁ*
    Prosím o radu kde seženu ty penize do rama obchodu.dekuji moc
    JInak ještě beru sousedy
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Kittatko - mince do Rama obchodu se dají získat jen z některých akcí. V téhle, pokud se nepletu, ta možnost není.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. vilm4 tohle ocenil(a).
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ceny na trhu u plodů už opravili, můžu prodávat za dříve obvyklé ceny, ale co má být zase toto?:oops:
    [​IMG] a o ostatní zvířeně raději nemluvě, strava a poplatek na trhu by byl vyšší, než co bych za ty nebožátka dostalaxD
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Proč mi to posílají? To tam nemají nějakou statistiku, co kdo kupuje? Já to nechci, kačky dávám za balíčky tajemných stromů a chlévů a za SKáčko, dárky pro sousedy a tak. I když je to lákavé:
    [​IMG]
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No - já bych to brala, ale po mně kabelička chce 580. Koukám, že jsi změnila podpísek - zlejšek se mi líbil víc.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já mám nějaké divné slevy jednou mám 51% za 60 kč a teď mám slevu 60% taky za 60kč
     
    vilm4 a mirakoud tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechfóglinko, on je to ten zlejšek furt, jen já ho už mám za těch x let v paměti i jinak xD A ty hadí oči...

    No je mi to divné, protože kupuju prakticky všechno a teď toto? Asi se spletli a poslali nabídku na špatné ID xD

    EDIT: .macca. - podívej se vždycky na obsah balíčku, ten může být jiný, i když je stejná nabídka slevy.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Y_n_O přesně tohle mi pořád podsdtrkují a pořád jim říkám, že když si ty kombajny, floreny, nebo SK koupím v balíku, tak mám rozdíl jedné jediné koruny české. Takže asi statistiky mají - já kupuju floreny na balíčky tajemna, kombajn a SK. Předpokládám, že ty taky. Takže mi nabízí za 22 Kč kombajn na jeden den a SK plus něco k tomu a ten tvůj ofocený. Prostě přesně to, co kupuju a za přesně ty stejné peníze.
    Ať se s tím jdou vyfotit a třeba i vycpat. Platíme, takže nám nic lákavého nepodsunou, darebáci. Abychom třeba pak nečekaly zase na slevu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Barboracz1

    Barboracz1 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat co je toto za chybu, když mam nejlevnější lasičky na trhu za 43 000,ale ja je mužu nabídnout pouze za 12 000 ? děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Barboracz1

    Barboracz1 Pisálek fóra

    *JÁ*
    Děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Barboracz1
    není zač, rádo se stalo :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Poklidný podvečer přeju, farmáři, máte taky někdo potíže se zobrazením kalendáře? Doufala jsem v rychlé rozkliknutí a přehlédnutí nejbližších dní a zobrazuje se mi jen formulář s chybou.
    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi řeší tu chybu v rozdělení trhu na rostliny a plody, která udělala chybu v dynamice trhu u zvířat a ta chyba vygenerovala další chybu... Stručně řečeno naším příslovím - na pokakaného i záchod spadne 8)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/17
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Noční běs za 1540 BBZ (1x1) je přímo fantastické,škoda že ho museli zkazit (teda,aspoň mě náladu) tím hnojem. 99% hnoje vyhazuji,neb ho nemám kam dát,na běžné rostliny nijak nepomůže a na dlouhodobky zásobník nestačí na všechna políčka.Prodat za 2Kr nestojí za námahu.Je dobrý leda tak na rozpěstování.
    Bylo by lepší kdyby dával třeba 5 SH,ZH,nebo aspoň 5 jablek.
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Baroland : napadlo mě to samé. Co s hnojem. Když si tu můru vytočím tak fajn ale jináč je mi tak nějak ukradená.
     
    vilm4, terkacheerka a skalara.v tohle ocenili.
  18. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    S hnojem to mám to samé házím ho přes plot :):):)..
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem po dlouhé době mile překvapená ... zrovna na akci - sleva FL [​IMG]

    mi přišla modrá kabelka [​IMG] za [​IMG] s bonusem přišlo [​IMG]

    ... se mi to ještě nestalo i když modrou mám ráda :p a samozřejmě neodolala ...

    ale v liště s akcemi mám i tuto modrou kabelku ... to tam má být? ... to je snad nová akce? ... jsem z toho jako "opice na větvi" xD

    [​IMG]

    Jinak bobáky nevyhazuji, ale dávám květináři a zpapané výrobky měním za BZ [​IMG] ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/2/17
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, evinko, to je ono. Modrá kabelička. První nabídky jsou výhodné - inu, když ptáčka lapají.... Takže klepni na kabelku a dozvíš se, co ti nabízejí. Já využila první tři nabídky, ale šest stovek jim už vážně nedám. To by se museli jináč snažit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.