ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Flexka-díky za pobavení,smíchem jsem přeřvala i agenta 007,na kterého zírá můj důchodce(asi po třicáté).Já jsem ráda,když se mě turisti ptají kudy na Karlův most,bohužel nikoli kvůli mojí atraktivitě(kde ta asi je?) ale protože vypadám důvěryhodně.Stará,umytá,učesaná.To jsou ty konce!
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    vilm, to jsi na tom ještě dobře, já jsem umytá, učesaná a revizoři v dopravních prostředcích nechtějí vidět moji "lítačku" ...stále si namlouvám, že je to tím, že si při cestě do práce čtu hodnotnou literaturu, a to je přece známka že jsem seriozní, než toho, že nabyli dojmu, že už můžu jezdit zadarmoxD
     
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak a teď absolutně nevím kam napsat - tož zkusím zde. Na Farmoraculu běží diskuze a přitom by některé příspěvky měly zmizet jak pára nad hrncem a ptám se proč nezmizeli.
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím bropyk, autorka příspěvků si je smazala sama, nevím o tom, že by to udělal někdo jiný.
    danda
     
    tydýtková a marketka47 tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    danda-vnovis - já bropyk pochopila tak, že některé příspěvky, které tam ještě visí, by zmizet měly (ale z důvodu svobody projevu) nezmizely. Jestli jsem to pochopila správně (a jestli myslí ty samé příspěvky co já), s bropyk naprosto souhlasím. Ta diskuze ve FO se mi vůbec nelíbí, osočování a napadání moderátorů bych tu vůbec netrpěla. Naopak já vás všechny velice obdivuju pro vaši ochotu, čas a hlavně trpělivost. Když čtu některé názory nebo dotazy opakující se stále dokola, já už bych to nevydržela a dala to najevo sarkasmem, cynismem či rovnou odpálkováním že odpověď na jeho dotaz se nachází o příspěvek výš. Chtěla bych vás povzbudit, že tu jsou i lidi co si vaší práce váží a jsou rádi že ji děláte. A taky že příspěvky jednotlivců nemusí mluvit za celou komunitu. Jen prostě ty negativní postoje více nutí se vyjádřit než když je někdo spokojený. Takže za sebe děkuji všem moderátorům za jejich práci která je vidět, a ještě více za tu která vidět není, protože ta je pro celou hru ještě důležitější a složitější než tu někomu odpovědět kde že najde polovinu druhů krmiva, které mu "najednou" zmizela. Pevné nervy do další práce přeji.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Prepperka, někdy je třeba otevřeně sdělit, jak to vlastně vůbec je. I když vládne chvíli negativní atmosféra, vyčistí se vzduch. My se snažíme dělat, co dělat můžeme, ale to prostě vždycky taky nejde a jsou bohužel tací, kteří tomu nerozumí a občas napsat, jak to je a funguje je pak nutné.
    Nechci ale debatu přenášet sem, chci jen poděkovat za upřímná slova a říct, že si vážíme hráčů a jejich názorů a připomínek, ale i nápadů a pravidelně je předáváme dál, tak jako všechny herní komunity.
    Prima hru danda

    PS: úklid nechám Oraculu, až to rozdýchá
     
  7. vrku1990

    vrku1990 Pisálek fóra

    Čauky,
    jak to máte s časomírou ? Mě se opona zavírá mnohem dřív než skončí. Začnu na 59 a končím kolem 30. Není divu že nemůžu nic nahrát :(.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně zase připadá, že se časomíra seká. Končím za minutu (ověřeno mobilem) a na "tachometru" pořád ještě 6 vteřin.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vrku1990: minihra je ukončena buď po 1 minutě nebo po vyházení 10-ti míčků. Add. 59 vteřina, je zcela správně. Minuta tvá totiž jen 60 vteřin a její odpočet většinou jde 60:00 - 59:59 a tu startovní vteřinu tedy vidíš jako 59 a poslední bys viděla jako 00.

    -Pechfógl-: v tomto případě může jít o domnělé prodloužení vlivem komunikace se serverem, ale bez záruky.
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    pajda361: Víš, to je mi celkem šumák, při svých schopnostech s tím nic nenadělám. Může to být i tím, že jsem přešla Mozilly na Chrome, protože první přestal fungovat.
     
    vilm4 a GordonSargent tohle ocenili.
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Sypou se ti napřed .... :p Asi moc jemný písek by toho mohl býti příčinou :music:
     
    mirakoud tohle ocenil(a).
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    bbowling - ty máš prázdniny či dovču? Nějak tě teď čtu na fóru častěji než obvykle, ty naše vypečená kuličko. :p
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Bacha na na tvary, on není koulička, ale kuželka!xD
     
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Pechfógl - no nevím, nevím, viděla bych to spíš na tu kuličku, kuželku si neumím dost dobře představit ;) xD
     
  15. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    moc děkuji za odpověď F MODERÁTORU za info,pomohlo.
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dámy, pánové v jeho věku už vypadají jako kuželky všichni, jak vzezřením, tak i postavením v rodině;)
    Taky mně mozila nejde,ve straším notebooku vůbec a v novém jsem raději přešla taky na chrome. A protože mě nikdy FF nezklamal tak hledám viníka. Už skoro měsíc se dohaduji s dodavatelem, protože nefunguje pořádně internet, televize... UPCxD
     
    dasa1143, tydýtková a skalara.v tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hubatý netopýr... čeho všeho já se ještě dožiju :p

    EDIT: liška teď momentálně investuje do poštovního holuba, co jsem tak četla; tak asi musíme počkat, až je přestanou holubi bavit a budou se zase věnovat prohlížeči.
    Já jsem musela mou milovanou Operu taky s farmou opustit a hraju na GCH, který jinak míjím velkým obloukem, podobně jako velké E, které má v PC místo jen proto, že přes něj jdou aktualizace od Bilíčka...
     
    Naposledy upraveno: 20/2/17
    GordonSargent a tydýtková tohle ocenili.
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    A já Óperu zrovna objevila, farmu teď pouštím jen na ní, páč óperu miluju ! A taky se mi líbí její červený kolečko !
    A proč jsi ji musela opustit ? Mně to jede líp než v GCH, nebo na lišce.

    edit: mletí mám ok, zatím...
     
    Naposledy upraveno: 20/2/17
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevím, jestli problém přetrvává, ale nedalo se nastavit mletí krmiva ve větším počtu než po jednom a pár dalších mušek... Operu mám na všechno, krom farmy...
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Očekávám že kompenzace se dočkáme až po akci (pokud teda vůbec nějakou dostaneme) protože je zítra pracovní den a spousta lidí už nic moc nenahraje, takže nějaké mince, nebo míčky nebudou mít valný smysl (nehledě na to že by musely nějaký takový "akční" kompenzační balíček nahrát hned ráno aby se dal využít za což jim cca 70% lidí strašně poděkuje vzhledem k tomu že budou v práci)

    Co v něm bude je věcí RT a i když bych rád dostal Florenovník nebo růžový (neonový) chlívek, byl bych velmi překvapený kdybychom dostaly něco víc než jen BZ, BBZ a nebo bonus na BZ/BBZ na xy hodin v podobě xy%.

    Prostě a jednoduše, zalepí nám huby medovým pozlátkem pod jehož sladkou slupkou bude jen obyčejný dřevěný klacík, kterej je k ničemu.
     
    -pechfógl- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.