ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tiež ma zaskočila neónová akcia hneď na začiatku mesiaca, ešte že som začal s prípravou žiab a psov v predstihu. No som rád, že už je kalendár zverejnený. :)

    Prečítal som si aj tú aférku čo sa tu diala, no asi sa k tomu nebudem vyjadrovať.:music: Každopádne som za zachovanie pokojnej atmosféry na fóre.
     
    GordonSargent, evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    A pro finanční negramoty - chci si dnes koupit pomocníky na měsíc, Paysafe nemám, co ještě můžu použít? Používám první kolonku v nabídce, když vezmu tu poslední tabulku před potvrzením platby, ehm... asi je to kreditní karta, tu lze používat?
     
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    flexka: můžeš platit běznou platební kartou.
    Pokud nechceš, tak můžeš pořád využít paysafecard - najedeš na stránku hernikupony.cz, tam klikneš nahoře v menu na paysafecard. vybereš si částku a zvolíš okamžitý bankovní převod, tam tě to nasměruje přímo do banky, jen se přihlásíš a potvrdíš. A do mailu ti přijde číslo PSC. Je to poměrně jednoduché a vlastně převodem, jen je tam ten mezikrok :-(
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Díky losiksobik, mezikrok mě netrápí, spíš ty částky, nevyjde to přesně, takže pak část z jednoho a druhou z druhého, přemýšlet, na kolik nabít, je to šikovné asi jako dvirca u **** (raději jsem vyhvězdičkovala sama, páč hádat se s někým, že to je oficiální anatomický výraz a ne sprosté slovo se mi nechce). Trochu mě znejistěl ten převod, jak to jde z jednoho účtu na druhý, tak je to pro mě převod, jemné nuance tohoto toku peněz už neovládám.

    Tak jim jdu slavnostně nacpat (asi) posledních 120 Kč a uvidíme.

    Zdražení mě nerozčiluje, platila bych dál a víc, na to jsem závislá a naivní dost, ale mám bohužel nějaký silný pud spravedlnosti. Což je dost omezující, stresující a přináší to hodně nepohodlí. Třeba to, že dokud bude někdo dostávat balíček za 12Kč a já ten stejný za 20Kč, tak takovému šmejdovi nedám ani korunu. Zatím ano, protože byly ceny dle lokací neférové, takže mohly být i neférové balíčky.
    Ale když nám to narovnají a bude hra fér, tak prostě neférovou cenu platit nebudu. Když fér, tak fér, nebo vůbec.

    Zatím se k tomu moderátoři nevyjádřili, zřejmě vznesu ještě dotaz na podporu a tím končím, Tvá Máňa.
     
    tydýtková a krakoramaja tohle ocenili.
  5. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ato jako myslíš že bude každý s každým jako to,tamto?To abych si šel koupit nový trencle:)
     
    njklmn a Prepperka tohle ocenili.
  6. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Můj dům, můj hrad, můj majetek, mé vlastnictví ať hmotné nebo duševní.
    No, nevím kocoure, ale už jsi slyšel o kapsářích? O tajně vykáceném lese soukromníka? O přes noc sklizených polích česneku a zelí? O ukradeném autě s klíčky v zapalování? O krádežích v obchodech? O pirátských CD a DVD? O vykradených autorech čehokoli?
    Já sice nevím, jak se takový les nebo pole nechá zabezpečit, nakolik je to skutečná krádež nebo podvod na pojišťovnu. To nevím. Ale zabývají se tím a pokud zloděje dopadnou (toť otázka), bývá potrestán. Minimálně pokutou a náhradou škody (toť opět otázka, jak se to z nich podaří dostat). A s jídlem roste chuť a škoda se sčítá.
    Možná jsem naivní, ale ještě pořád ctím morálku. Internet je plný veřejně přístupných obrázků. Ale všimla jsem si u mnohých poznámky, že obrázek může podléhat autorskému právu. A asi bych byla opravdu naivní, pokud bych věřila, že každý si před zkopírováním obrázku sem na forum toto ověří. Že někde něco leží nezabezpečený přeci neznamená, že si v obchodě vezmu vše, co není přikurtováno řetězem.
    To taky jen tak na okraj.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Flexka: PSC ale přeci můžeš na sebe navazovat to znamená že například 300 kč poskládáš i z pěti PSC
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    flexka: Uveď ten anatomický výraz, budeme se hádat spolu.;)
    Moderátoři se podle mého názoru mohou vyjadřovat jak chtějí, ale jsou jen, pardon, hlásné trouby, takže asi vynechat kováříčka a obrátit se na kováře.
     
    vilm4 a Mikeš tohle ocenili.
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Krákorko, on to asi kocourek myslel tak, že postup policie je a pojišťoven je, že ti vynadají, že to nemáš zabezpečené a zapíšou a tím to hasne. Vytáčí mě doběla, že slyšíš, že když ti zloděj vykrade byt a neporuší zámek, máš si sám dveře vyrazit, nebo nedostaneš ani korunu!
    Pro pojištění máš předepsané okna, dveře a zámky, pokud nemáš ten požadovaný stupeň bezpečnosti, tak zase nedostaneš ani korunu. Prostě uznají, že les nezabezpečíš a škodu nahradí, ale rychle si přečti, co máš v pojištění majetku, ať náhodou neplatíš zbytečně.

    Samotná policie točí videa, jak nemáš nechávat nic ve stanu, ale tahat všechno na zádech, protože co jde zabezpečit, máš mít zabezpečené.

    Je to zvrácený svět a ty si máš ochraňovat majetek! Ne, že zloděj nemá krást. Opravdu to tak je a co nepřikurtuješ řetězem a šlo to, tak jsi viník ty a zloděj jen využil příležitosti. Takže jsem ráda, že jsme už dvě, co si to myslí, že můžu položit peněženku na stůj a za dvě hodiny se vrátit a měla by tam být a ne, že je to moje chyba a za blbost se platí.

    Jo a pokud najdeš peněženku, tak ji nevracej a nech ležet, možná je to hoax, ale prý takhle pak nálezce obviní z krádeže obsahu a má potíže a je z něj zloděj. Od doby, co jsem stála před soudem a mám podmínku, tak fantazie nestačí na to, kam se právo a spravedlnost dostali, opravdu neexistují a z viníka je oběť a z oběti viník.

    Ano, Pajdo, přesně to se mi na tom nelíbí - převedu, najdu kód, naťukám, převedu další, najdu první kód, naťukám, hledám druhý kód, naťukám - zatímco číslo karty mám uložené a je to na jeden klik celé. Zdlouhavé, pro lenochy namáhavé.

    Tak, jo ptáčku pokušiteli, zkusím - řiť je to! A prošla.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Škoda, tak to tu zase bude mrtvo bez diskuse.....:p
     
    vilm4, tydýtková a pompo68 tohle ocenili.
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vítej v klubu blbů. Zkušenost mám se soudy naprosto stejnou
    Já jsem si to vysloužil jako "zachránce" jedné holky kterou dost brutálně masíroval její přítel a já (idiot) jsem se do toho zapletl.

    -------------------------------
    Co se týká placení, tak jedině kartou. Převod je nespolehlivý , ať už časově nebo může někdo chybně zadat informace, Paysafe zase zmatečný, protože se většinou na Pasafce vyskytnou drobné, které zase musíš hlídat.
    Karta má tu výhodu že nepotřebuješ prachy v hotovosti a je to hned. Pokud si ještě na kartu nasázíš v bance zabezpečovací prvky, je to nejlepší voba na jakoukoliv platbu.
    Já třeba koupím pomocníky a hned mi přijde SMS a E-mail se všemi informacemi.
     
  12. děvčata
    bavit se o anu mohou zasvěceně pouze proctologové ;)

    Bezejmenný
    doporučuji pročíst si "Pravidla chování na fóru" zvláště tento post ZDE
    Tvůj expresivní slovník ( i když se týká označování tebe samého) do příspěvků nepatří.
    Děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/17
    jana563, vilm4 a Prepperka tohle ocenili.
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    flexka - obdivuju jak ty v pár větách vyjádříš přesně co chceš, byť je to docela složité (a někdy i ožehavé) téma. Já pro vyjádření toho samého potřebuju tak půl hodiny monologu a to si ještě ani v té 29. minutě nejsem jistá že protějšek chápe co se mu celou dobu snažím říct. Chtěla bych mít vyjadřovací schopnosti jako ty. A protože tu není žádná intonace ani mimoverbální sdělení, tak zdůrazňuji že to ani náznakem nemyslím ironicky, ale jen a pouze závistivě. :inlove:

    Co se týká pozemské spravedlnosti, tak k tvé řeči můžu dodat už jen Amen. Proto se už občas bytostně těším tam nahoru, doufajíc, že tam se dočkám té božské, která měří všem stejně. Doufám že pak nebudu zklamaná, aby to nakonec nebylo všude stejný, protože i tam budou zase lidi.

    Bezejmenný - to víš, každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán. Takže snad nejsi ani překvapen....
     
  14. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Ahoj všem farmářům.
    Nevíte co se chystá? Jsem malinko zmatená.
    Ráno nebyly na trhu prasata a teď pštrosi a včely.
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Neděs! Měli to přece být žáby, psi a netopýři! Pak pávi,mluvilo se i o slonech. Prasata, pštrosi a včely - no to by byla pěkná rána do vazu. I když na mém trhu to ještě není taková tragédie, akorát jsem zapomněla, který to je.
    Bezejmenný, flexka, hlásím se do klubu. Já jsem, lama, čestně vrátila nalezenou peněženku s celým obsahem - a že to byly prachy, kreditky a obchodní smlouvy. Byla jsem nařčena z krádeže stokoruny. Přitom ten dotyčný ztratil šrajtofli, když se šel cestou z hospody vyvenčit k nám do sklepa.
    No a hlásím se i ke košatému slovníčku. Některá slova už prostě zlidověla, ovšem někde nemohou být uplatněna ani v podobě smajlíka. Líbí se mi třeba televize, která odvysílá před 22.00 seriál plný nevypípaných vulgarit, zato v diskusích ke zmíneným pořadům je horlivě maže a banuje. Proto taky v prostředním odstavci píšu, že jsem lama, ačkoli ve skutečnosti se cítím jako docela jiné zvířátko.;)
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Já neděsím jsem vyděšená sama. Nevím co se to děje ráno tam na trhu bylo takových nabídek a teď nula.
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  17. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    O pravdě víme, že pravd je mnoho,
    vítěznou pravdu si zpravidla prosadí elita, bez ohledu na názor ostatních,
    proto naše soudnictví soudí dle práva a nikoliv podle spravedlnosti.
    Jelikož elity jsou všude, nelze očekávat, že by se tento fenomén nepřenesl i sem na forum.
     
  18. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    nuže aj na mojom trhu sú včely aj pštrosy včudu a tiež sloníci tak ja ti nevím
     
    tydýtková, vilm4 a karbar tohle ocenili.
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Jájinko - ale laicky můžem všichni, neb jsme tam určitě byli (a ne jednou), nebo byli aspoň posláni xD. Takže víme na prosto přesně, o čem mluvíme (píšeme).

    Prepperko, díky za pochvalu, mno, není to se mnou až tak slavné, v psané formě se snažím držet, ale zrovna včera jsem seděla na gauči, zvedlé nohy, na nich psy, na psech a nohách deka, v ruce tablet, vedle hrnek s čajem a snažila jsem se dceři něco vysvětlit. Po dlooooouhé době už to pán domu nevydržel a šel jí to raději ukázat :).

    A nahoru nevím, jestli se těšit, pořád mám cukání, jestli nezačít ještě hřešit, přece jenom teplo je teplo a nejsem si jistá těmi radostmi. Protože to nebudou světské radovánky, tak nevím, do čeho to vlastně půjdem, trochu mě děsí Kabáti (teda flašku bych oželela, ale jinak bych chtěla nahoru komplet). Ale neboj, u posledního soudu lidi nebudou a čím chceš podplatit svatého Petra, aby vytáhl klíče, když rubáš nemá kapsy? V tomhle jsem optimista.

    A klíííídek, prasata už neonová máme, to jenom někdo doplňuje stavy... slonů je na mém trhu dost, akorát pštrosi mizí a psi, kukačky, pejři. Nechme se překvapit, celkem dávám zapravdu tomu, co napsal, že víme dopředu, o čem akce bude a pak jsme zklamaní, možná není od věci to překvapení.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak na mém trhu AD nejsou žáby a psi, slonů je 36 nabídek, včel 35, pštrosů 32, netopýrů 13.

    A já nemusím přemýšlet, kam půjdu, neb jakožto ateista to mám jednosměrné xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.