ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dandi, možno máš pravdu. A ty vieš, že nie som nejaký rýpal, ale prekvapuje ma to , že posledný odkaz na Oraculu bol 13.12.2016. Niekoľko krát sme Guličku hľadali. A nič. Prvý odkaz od nej sa objavil 25.1.2017 - čo je takmer 1 a pol mesiaca tichej domácnosti. To trvalo tak dlho, než RT , alebo ktokoľvek iný zablokovaný účet prakticky svojho "zamestnanca" nedokázal odblokovať? Ja si fakt v tomto prípade myslím, že to odniekiaľ smrdí. A určite to nie je na CZ a SK fóre.A určite ani zo strany modíkov. Je možné (konšpirácia), že nám chcel niekto pdraziť nohy?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak zaměstnanec Raziel, který nás má na starosti měl takovou dobu dovolenou (3 týdny konkrétně), takže pak musel řešit urgentně herní a platební podporu ve všech BP hrách cs/sk lokace (nikde nikomu nekrmil hladovou zvěř) asi vás to překvapí, ale nejsme jediná hra od BP a pak mohl začít řešit náš méně důležitý problém. Takže ano, to ti chci tvrdit. Ti co psali na podporu, to vědi dobře, pokud měli problém s platbou.
    Tady nejde o konspiraci, ale o souhru náhod. Rozhodně co se týká Oracula, tak ano.
    Za hráče mluvit nebudu, pozadí jeho pohnutek neznám.

    Ještě bych ráda doplnila, že v zahraničí to funguje jinak a jestliže češtinu nebo slovenštinu nezvládá nikdo další z jeho kolegů, tak prostě není adekvátní zástup a co není vysloveně urgentní, prostě počká. Čeština tam jako jazyk opravdu není povinná a Slovenština taky ne. Ostatně kdo psal na platební podporu, tak ví, že dostal automatickou odpověď a v angličtině. Kdo chce, tak pochopí a kdo nechce tak prostě nepochopí.

    EDIT: oraculum http://image.prntscr.com/image/6b7c274edd3f48e4a79712f474732364.png bylo od 13.1.2017, kdy mi to nahlásil moderátor Pezt, blokované

    danda
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Obrázek uveřejnilo s předstihem (oproti pravidlům, mimo plán.... říkej tomu, jak chceš) polské oraculum (to dobře víš) a vy jste potrestali hráče, který ho poskytl nám! Alex nemá s vašimi interními pravidly nic společného!
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vážně? http://pl.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/zgaduj-zgadula-co-pokazała-dziś-kula.10587/page-890#post-1364997
    S Polským Team Leaderem sem o tom dneska mluvila a dle jejich vyjádření to není pravda, co píšeš. Chceš mi snad tvrdit, že lže?

    Lubica, já tě chápu, ale workflow je v každé firmě jiné. Každopádně problém s Oraculem nebyla žádná priorita, která by vyžadovala okamžitý zásah, tak to prostě je.

    EDIT:
    matlafous - mě je upřímně jedno, co hodláš podnikat. Pokud je to pro Oracula a je to jejich několika týdenní příprava, pak posty mají zmizet z fóra, což se i stalo. A dále se o tom s tebou odmítám dohadovat jako trhovkyně.

    danda
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dandi, ja som už dôchodkyňa, ale ešte nie tak dávno, som bola zamestnancom verejnej správy. Tiež som brala dovolenku na 3 týžne - niekedy priam 4. Nedokážem si predstaviť, čo by sa bolo dialo, keby som bola nezastúpiteľná. Nie len celý čas, ale len pár dní...Veď je fakt, že každý z nás - či už v práci, alebo kdekoľvek inde, musí byť zastupiteľný. Ja sama som v práci učila kolegyne, aby ma vedeli zatúpiť. Moju prácu v tom čase zastupovali 3, ale zvládli to. A dnes, keď som na dôchodku, v tom prakticky pokračujú.Takže, ešte stále si myslím, že zádrhel je niekde inde :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis To, na co poukazuješ není původní obrázek, který se tam objevil! Ale ona si pravda cestu najde! Neříkám, kdo lže nebo nelže a toto tvrdíš ty:

     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    To se týkalo jiných příspěvků a ne toho, za který můžeme my české fórum a to je obsah dnešního FO a to řeším celou dobu já.
    Vždycky se postupovalo tak, že co do Farmoracula nepatřilo, se zlikvidovalo. Vždy po dohodě s ostatními mezinárodními teamy a to všude,.

    Dál to řešit nehodlám. Se zase vracíme tam, kde předtím. Tebe to možná baví, mě ne.

    danda
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, tak dajme všetci tejto veci utrum. Aj tak sa ďalej nedostaneme. Každý bude tvrdiť to svoje.
    Dajme teda Guličke šancu, nech sa prejaví a pošepká nám všetkým, čo nás čaká. A dúfajme, že bude menej tajomná a viac ústretová a nebude zablokovaná, či už dovolenkou, alebo iným dôvodom. Teším sa, že sa táto nechutná záležitosť skončí, ale popri tom dúfam, že Alex z toho nebudú hroziť banány a pod.
    Prajem príjemnú dobrú noc.
    Ľubica
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kdo ví na jakej dovolence Raziel byl. Ono nakrmit tolik koček taky chvíly trvá.A jak píše Dančí,vlastní projekt je důležitější než ňáký orákulum.xD
     
    vilm4, LubicaKrakova a tatkanas1 tohle ocenili.
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Lubica - každý ne, že musí být zastupitelný, ale on je a je i nahraditelný.
    Kdo si myslí opak, je mi ho líto.
    :DxD
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Neměla být náhodou údržba? Zase mi něco uteklo?:(

    Díky, byla jsem přihlášená od rána a nic, takže jsem ji přežila v klidu:)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Dasa1143: pokud jsi byla do hry přihlášená, nebo trefila dobu kdy se nikdo v ničem nevrtal, tak jsi údržbu nemusela ani zaznamenat.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland fakt si myslíš, že si Raziel bere dovolenou, aby krmil cizí kočky (svého podřízeného) ? :D

    .....jinak musím říct, že mě ty kecy začínají bavit xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, tak abysem se odklonila (nebo odkutálela)...
    GodonSargent v diskusi k aktuálně ukončené akci dala obrázek, že i kdyby byla výhra lasice, není to nic moc kauf. Lasice je za nula nic + kousek. Na našem trhu AD jsou lasice v rozmezí od 76 a půl tisíce do současných padesáti, minimální cenu mám na 44 tisicích. Pravda, můžu prodávat i za 0,10 když posunu šipku xD

    EDIT pro krakoramaja ze stejné diskuse: Jenže psi a pejři plus stehýnka budou další neonky... proto asi ten dotaz. Já mám slonů dost, chovám pávy, ti taky byli do budoucna zmínění...
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jo, ale když já posunu tu šipku nahoru tak se stejně dostanu maximálně 16OO krejcarů,trh AM se stále udržuje na
    [​IMG] zatím na ně nikdo nepřihazuje a je to snad poprvé, kdy se po dodávkách do družstva novinka neobjevila na trhu. A přitom lasičky jsou tak přítulné, asi ještě chvilku nechám jejich potomstvo ve stodole;) a šance, že z dekorky vypadne něco lukrativního je mizivá, spíš ty oříšky a kvítkyxD
     
    Naposledy upraveno: 30/1/17
    Y_n_O, vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,nechala jsem se ,,přemluvit"a koupila jsem nabízený balíček na 750 fl.Že budu mít navýšený skoro celý obsah balíčku o 10% jsem byla po ránu mile překvapená :)Když už jsem vydala kačky tentokrát bylo opravdu za co:)Nabídnuto 750fl
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Velice dobře víš, že máte nezabezpečená data! A opravdu tu nechci tento fakt veřejně dokazovat! Víš, že k vašim datům (tzn. i datům určených pro FarmOracula) se beztrestně dostane (resp. do včerejší "opravy" dostala) i průměrně inteligentní opice!

    danda-vnovis Pokud o výše uvedeném nevíš zhola nic, pak je mi to líto, ale není to můj problém (nevědomost nikoho neomlouvá). Pokud o problému víš, pak dokaž, že konkrétní obrázek, o kterém mluvíš "ukradl" Alex! Já tvrdím, že si taháš svoje tvrzení z rukávu, protože Alex vůbec neměl ponětí o tom, že způsob "ochrany" resp. neochrany vašich dat je natolik stupidní, a že zmíněný obrázek se nejdříve objevil jinde! Nehledě na to, že pokud máte veřejně přístupná data, těžko můžeš mluvit o krádeži!! Takže pokud máš alespoň trochu soudnosti, pak bych čekala, že se Alexovi omluvíš a zapomeneme na to.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous123 - jsi Alex?
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja Nezlob se na mě, ale nemáš ponětí o čem je tu řeč. Vím, o jaká fakta svoje tvrzení opírám a jsem schopná to dokázat vč. toho, že Alex tuto "systémovou" chybu neznal.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Všechno jsem si přečetla,ze všeho se poučila,něčemu se zasmála,něco mě naštvalo,velkýbratrování mě děsí v jakékoliv podobě a něčemu vůbec nerozumím.Mne například otravuje život to,že nemůžu platit na Farmeramě bleskpeněženkou,kterou jsem si jen kvůli tomu pořizovala a musím jet na poštu zařídit si jinou platební metodu.15km!Sdělila mi to podpora anglicky!Mně,blbečkovi,který umí jen haj,baj a aj lavjů.Vot tak!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.