ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis V okamziku, kdy jsem linky vkladala sem byly vsechny obrazky na vsech zahranicnich forech funkcni a vedly na ulozite a drtivou vetsinu z nich uvadela ofi FarmOracula!

    Takze vase rozhodnuti je, ze zahranicni ofi Oracula obrazky vyhodila nadplan a proto k nam nebudou smet prispivat hraci z jinych komunit? Chapu to dobre?

    EDIT: Sledovala jsem konecny zdroj vsech obrazku a byla to uloziste.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
    vilm4, tydýtková a mirakoud tohle ocenili.
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    To myslím naprosto smrtelně vážně. Ty obrázky rozkradli a mimo plán pustili jinde, aby neměli u sebe průser.

    čaro jentak pro info to právě nejsou zaměstnanci, ale dobrovolníci a s těma vždy byl a bude problém. Dělají si co chtějí. Bylo jim jasně řečeno, kdy a které drby mají zveřejnit, ale oni prostě potřebovali být ti první.

    Matlafous - sleduje se až konečný zdroj a ten tam není. Kolegyně to napojila a zdrojem je jak jinak české forum

    http://prntscr.com/e1t9a5
    http://image.prntscr.com/image/e9cb0ee9f1c74bdb8956f9604ddabac5.png
    myslím, že ten český link je tam zcela evidentní, takže? Fanstránky to mají od nás a to konkrétně od Alexe a dovolím si tvrdit, že obrázky sosnul od známého, který mu je klidně poskytnul. Proč asi půjde Maďar publikovat na české forum a ne na maďarské?

    danda
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland a to zase já se vedení klidně dotknu a to i nešetrně ;), koneckonců se říká "ryba smrdí od hlavy" . Není to ojedinělý kiks, opět se mi vybavil i čistě český skandál s kočičím útulkem.....takže by možná stálo za to, aby si personální oddělení BP udělalo pořádek. Jaro za dveřmi, tak se jarní úklid docela hodí :D:D

    EDIT: a pravidla jsou naprosto nutná, aby bylo jasné, že krást může jen někdo a ne všichni.... mimochodem, je mi jasnější, proč musí provozovatel hry zdražovat - má zaměstnance, co kradou
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dančíí a proč zavádět znovu nějaká pravidla (o odkazu).,At si sem každý dává co sežene a klidně ať odkazují na ČS fórum.Vždyť nás takové žabomyší války (kdo,kdy,kam) nemusí zajímat. Nejedná se o žádnou ostudu,ani porušení pravidel. Mohl ? mohl,tak dal. Dyť to bože kopírujem jeden od druhého dnes a denně,tak proč záleží kdo je první ???

    EDIT - čaro,ono asi nejde o to něco ukrást,jako spíše o to,že to nesmí použít ! A ti obyčejní můžou.:D
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hele jak se dá ukrást obrázek ?
    Pokud vím, tak Farmorákulum je vlákno na spekulace nad vším možným, takže nechápu kde se vzala negativní aura kolem nějaké omalovánky která nám stejně neprozradí nic jiného než že se "někdy" uskuteční nějaká akce kde bude prase péct dort a bude to na systému dodávek které je v každé třetí akci.
    Je mi v podstatě šumák kdo udělal jakej *** na jakém fóru - to je věc samotných hráčů a komunit / států, ale nechápu co je špatného na tom že si nějaký Ital zaskočí na Finské fórum a uveřejní obrázek který visí už 2 dny na ksichtknize po celém netu.

    Jestli chce távat nějaké zákazy a příkazy, tak to raději Farmorákulum zrušte a můžem si ty debaty přesměrovat sem do debaty o všem možném i nemožném z tím že si ty obrázky můžeme postahovat z oficiálních stránek Farmeramy kdekoliv ze světa.

    Tydle blbosti z pravidly nařízenímy a zákazy už mi fakt připadají jako nějaká komoušská retro atmosféra.
    To už tady bylo, nesmíš tohle, nesmíš tamto, otevřeš hubu jinak než ti řeknem a hned banánů plné nůše, napíšeš něco co se nám nelíbí a už se sem nepodíváš nikdy.

    Jestli si v tom neumí udělat pořádek samo vedení (nemyslím adminy na fórech) tak nechápu kde se berou ty "ukradené" obrázky. Jestli mají mezi sebou šmejda kterej to vynáší ven, tak ať se *** do vlastních lidí a nechají nás obyčejné na pokoji.
    ***odstraněny vulgarismy***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/17
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, nechceš mi tu snad tvrdit, že dobrovolníci nejsou vůbec žádným způsobem odměňováni za svoji činnost na foru - nebo jo?

    V tomto směru je jedno, jestli jde o zaměstnance se standardní pracovní smlouvou, nebo o dobrovolníka s nějakou dohodou o provedení práce.....i dobrovolník je nějak honorován a podepsal nějaká pravidla.....
     
    vilm4 a terkacheerka tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Alex to dával k nám proto, že se to nejdřív objevilo na jiném oraculu a u nás žádné oraculum nefungovalo! Žádný známý mu je neposkytl - to si zase dovolím tvrdit já.
     
    vilm4 a terkacheerka tohle ocenili.
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Je ovšem poněkud nápadné, že tahle aférka vypukla těsě před zdražením (pardon, před úpravou cen) u nás a kde? V Maďarsku? Nevyplynou z toho náhodou patřičné důsledky?
    Dando, fakt tě lituju, momentálně bych nechtěla být v kůži žádného z modíků. Tvoje semetrika.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Bezejmenný,to víš,i "takovej obrázek" je duševní vlastnictví a platí na něj kopirajt.
    Představ si ten prů er,kdyby ho někdo začal vydávat za své vlastnictví a požadovat po BP tantilény.
    xD
    I když..osobně bych považoval takového hráče za duševně chorého,jinak by něco takového ani nekrad.
     
    vilm4, danda-vnovis a terkacheerka tohle ocenili.
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Co to že jste všichni při nedělním odpoledni tak aktivní? To už si dneska nikdo nedává šlofíka? Je to činnost pro zdraví velice prospěšná....
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zatím se pravidlo na odkaz na zdroj zavádět nebude, ale pokud se to bude opakovat, pak pokud to dostaneme nařízené, tak se zavede. Nebude to o našem rozhodnutí, ale rozhodnutí z vyšších míst.
    Čaro to ti tvrdit budu, tito dobrovolníci jsou nabraní pouze na Oracula a berou to jako čest, ne včas všichni jak vidno. To už je ale předmětem interního šetření, zda tam dojde k výměně lidí. Nic to nemění za tom, že žádná odměna za tohle není, ale pravidla musí dodržovat jako kdokoliv jiný. Pokud je nedodržuje, pak má smůlu a půjde. Nikdo jiný k obrázkům přístup neměl.
    Matlafous - zdrojem skoro 90% odkazů je české forum, tak to nemohlo být tak, že to už bylo jinde a on to sem dobrovolně přinesl. To se na mě nezlob.

    danda

    PS: ničí post sem nemoderovala, kdybych ho zmoderovala, tak bych se podepsala!
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Neuvěřitelné. Oni mi blokly oba dva ty posty.
    Jsem zvědavej kdy přijde nařízení že z jedné IP může psát jen jeden člověk. To si potom z bráchou hodíme korunou kdo sem bude psát a kdo utře hubu.
     
    vilm4, pigi1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Mě osobně je úplně jedno, kdo je zdrojem! Ty obrázky vyhodila ofi FarmOracula a jestli se odkazovala na nás nebo na Pepeže, je snad úplně jedno! Ty tu tvrdíš, že Alex krade a to není pravda! Alex dostal BAN za to, že k nám umístil obrázky, které vyhodila ostatní Oracula - to je podle tebe fér přistup? Alex publikoval u nás pouze proto, že naše ofi Ocarulum nefunguje!
     
  14. Bezejmenný
    příspěvky jsem moderovala já kvůli vulgarismům.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando promiň, ale tentokrát tvému tvrzení nevěřím .... a s rezervou už budu brát i všechna další
     
    vilm4, pigi1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    A jéé,jak se začne rozebírat fér/nefér,je nejvyšší čas opustit fórum kecalum. Zdravý selský rozum v této debatě uplatnit nelze. pááá
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Čaro.. na to ti můžu odpovědět pouze jedno .. zeptej se jich sama. Vzhledem k tomu, že všechny odměny jsou evidovány, tak si dovolím tvrdit, že bych o tom musela vědět, protože za to zodpovídám. Dál se k tomu vyjadřovat nebudu, zaměstnanci to nejsou, jsou to dobrovolníci z řad hráčů.
    Matlafous já tvrdím pouze jediné, že si to interně vyšetří, ale po jednání, které proběhlo a kde se mohli hájit všechny teamy vše ukazuje na jediný zdroj a tím je tebou zmíněný Alex a víc k tomu nemám co dodat. Pochybuji, že si to i ostatní důkladně neověřili. Všichni jsme dospěli ke stejnému závěru. A zejména fanstránky budou spíš odkazovat na oficiální Farmoraculum a ne na český post. Je mi jedno, co si kdo myslí, důkazy hovoří zcela jasně. Dál se k tomu vyjadřovat nebudu.
    Pokud si vy, čeští a slovenští hráči někde naleznete na herních fórech obrázky a chcete je publikovat pro ostatní ve Farmoraculu, není v tom vůbec žádný problém. Když vás požádám o link kvůli problému, uchovejte si ho.

    Díky danda

    PS: pechfogl já sem taky semetrika :)
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Ano, důkazy hovoří jasně: ofi FarmOracula zveřejnila obrázky na svých stránkách, které Alex následně publikovat. To je celá a jednoduchá pravda! Chápu, že dál se k tomu vyjadřovat nebudeš... já bych se do těchto konstrukcí taky nechtěla víc a víc zamotávat.
    Co se dalšího publikování v Oraculu týče: Díky, já už nemám zájem! Jen doufám, že až se toho ujme někdo další, nedopadne stejně!
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. skřítekpíďa

    skřítekpíďa Zelenáč fóra

    A co takhle kalendář na měsíc únor ? Bylo - nebylo - bude ?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Však dnes je teprve 29. ledna a tento měsíc končí, pokud se to nezměnilo, 31. 1. Takže do úterý je dost času. ;)
     
    vilm4 a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.